خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ المحرّم ١٤٤١

Monday, September 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استاندار خراسان رضوی
استاندار خراسان رضوی:
اعطای وام‌های خرد در کنار معوقات کمتر، اشتغال بیشتری ایجاد می‌کند
رزم حسینی با اشاره به اینکه انتظار داریم در اعطای وام‌های خرد خوداشتغالی سهمی برای بانک‌های استان مشخص شود، گفت: اگر بانک‌ها به سمت اعطای وام‌های خرد و خوداشتغالی بروند حجم بالایی اشتغال در استان ایجاد خواهد شد.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۲:۴۲

استاندار خراسان رضوی:
نرخ بیکاری در خراسان رضوی کاهش داشته است
رزم حسینی با اشاره به اینکه امسال در هفته دولت بیش ۵ هزار ۸۰۰ میلیارد تومان پروژه های مختلف در حوزه های عمرانی و اقتصادی به بهره برداری رسیده است، گفت: نرخ بیکاری در خراسان رضوی کاهش داشته است.

۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۵:۴۶

استاندار خراسان رضوی:
ایجاد حاشیه نشینی در کشور به دلیل عدم انجام وظایف قانونی متولیان است
رزم حسینی گفت:بخشی از ایجاد حاشیه نشینی در کشور به دلیل عدم انجام وظایف قانونی متولیان امر در زمان خود بوده و بخشی نیز مربوط به شهرداری است که موجب شده حاشیه نشینی وجود آید.

۱۳۹۸/۶/۴ - ۱۴:۳۱

استاندار خراسان رضوی:
۲۹ دستگاه اجرایی مسئولیت اجرای طرح نجات را به عهده می گیرند
رزم حسینی با تاکید بر اینکه مناطق پیرامونی شهر مشهد دغدغه رهبری است لذا باید همه هدف مشتر‎ک‌مان را بپذیریم، گفت: ۲۹ دستگاه اجرایی در ۸ پهنه حاشیه شهری مسئولیت دارند تا طرح نجات را در مناطق حاشیه و کم برخوردار به عهده بگیرند.

۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۱۲:۳۴

استاندار خراسان رضوی:
مشهد ظرفیت خوبی برای معرفی به عنوان شهر نمونه کشور را دارد
رزم حسینی گفت:کلانشهر مشهد ظرفیت های بسیار خوبی برای معرفی به عنوان شهر سالم و نمونه کشوری دارد و امیدواریم مدیریت شهری برای تحقق این مهم، هدف گذاری لازم را انجام دهد.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۴:۰۵

استاندار خراسان رضوی:
برای رفع موانع تولید از حداکثر ظرفیت استان استفاده می کنیم
رزم حسینی به ظرفیت بالای صنعت گردشگری و بوم گردی در حوزه ایجاد اشتغال و خلق ثروت اشاره کرد و گفت:از حداکثر ظرفیت استان برای رفع موانع تولید و تسهیل امر سرمایه گذاری استفاده خواهیم کرد.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۷:۴۱

استاندار خراسان رضوی:
رسالت ستاد مبارزه با مواد مخدر مصون سازی جامعه از اعتیاد است
رزم حسینی با اشاره به اینکه ساماندهی معتادان متجاهر یکی از اولویت ها است، گفت:رسالت ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در پیشگیری و مصون‌سازی جامعه از این آسیب بسیار مهم است.

۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۱۶:۲۷

استاندار خراسان رضوی:
هدف الگوی مثلث اقتصادی توسعه کسب و کارهای روستایی است
رزم حسینی با اشاره به اینکه باید توانمندسازی مردم به ویژه در مناطق روستایی باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: هدف الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی توسعه کسب و کارهای روستایی است.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۱۶:۴۸

استاندار خراسان رضوی:
بی توجهی به اقتصاد خانوار روستایی باعث تشدید مهاجرت به حاشیه شهرها شده است
رزم حسینی با اشاره به اینکه جامعه روستایی از ۷۴ درصد در اوایل انقلاب، امروز به ۲۶ درصد کاهش یافته است، گفت:بی توجهی به اقتصاد خانوار روستایی باعث تشدید مهاجرت به حاشیه شهرها شده است.

۱۳۹۸/۵/۳ - ۰۰:۲۲

استاندار خراسان رضوی:
دستگاه ها و ادارات باید برای کاهش آسیب های اجتماعی برنامه ریزی کنند
رزم حسینی گفت: هر یک از دستگاه ها و ادارات باید با وظایف خود در قبال آسیب های اجتماعی آشنا شوند و متناسب با آن، برای کاهش شاخص ها در این حوزه برنامه ریزی انجام داده و در این راستا فعالیت کنند

۱۳۹۸/۵/۱ - ۱۶:۳۷

استاندار خراسان رضوی:
شخصیت های فرهنگی می توانند باعث ایجاد همبستگی شوند
رزم حسینی گفت: باید مرکز خراسان شناسی را جدی را بگیریم، این مرکز زیرخاکی های فرهنگی را رو خواهد کرد، آن هم شخصیت هایی که بسیار می توانند باعث همبستگی شوند.

۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۴:۳۶

استاندار خراسان رضوی:
انسجام ارکان حاکمیت باعث بهبود معیشت و کاهش آسیب های اجتماعی می شود
رزم حسینی گفت:با انسجام ارکان حاکمیت در استان گام های ارزشمندی در جهت بهبود معیشت خانوار، کاهش آسیب های اجتماعی و ترویج فرهنگ اسلامی برداشته می شود.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۲:۲۴

رئیس کمیسیون آموزش مجلس:
رفع مشکلات حوزه آموزش نیازمند اصلاح قوانین است
زاهدی گفت: رفع برخی از مشکلات حوزه آموزش، تحقیقات و فناوری نیازمند اصلاح قوانین است، برخی از مشکلات موجود در این حوزه مربوط به چالش های مدیریتی و برخی هم مربوط به کمبود منابع مالی و بودجه ای است.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۶:۱۰

استاندار خراسان رضوی:
استفاده از ظرفیت های استان باعث پیشرفت اقتصادی و فرهنگی می شود
رزم حسینی گفت:ظرفیت های بسیار خوبی در خراسان رضوی وجود دارد که در صورت بهره برداری از آن ها می توان در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفت و تحولات جدی در حوزه اقتصادی و فرهنگی رقم زد

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۵:۱۳

استاندار خراسان رضوی:
پیاده روی زائران بارگاه منور رضوی در دهه پایانی صفر نماد همبستگی ملی است
رزم حسینی گفت: در کنار نشر معارف اهل بیت(ع) به ویژه سیره حضرت رضا(ع)، باید از ظرفیت زائران پیاده برای ارائه آموزش های حوزه سلامت، بهداشت، آداب اجتماعی و مفاهیم دینی استفاده شود.

۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۶:۱۵

استاندار خراسان رضوی:
برای بازآفرینی شهری ضرورت دارد شناخت دقیق حاصل شود
رزم حسینی با بیان اینکه ۱۱ دستگاه دخیل در امر بازآفرینی شهری باید به این باور برسند که مشارکت آنان در این زمینه می تواند منشا تحول شود، گفت: برای بازآفرینی شهری ضرورت دارد شناخت دقیق حاصل شود.

۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۳:۳۹

استاندار خراسان رضوی:
۵۸ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه ورزش و جوانان پیش بینی شده است
رزم حسینی گفت:امسال ۵۸ میلیارد تومان اعتبار از محل سهم مالیات بر ارزش افزوده برای حوزه ورزش و جوانان پیش بینی شده است که ۲۰ درصد آن به بخش جوانان و ۸۰ درصد هم به بخش ورزش قهرمانی اختصاص خواهد یافت.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۰۱:۲۸

استاندار خراسان رضوی:
شناسایی فرصت های سرمایه گذاری حوزه گردشگری به اشتغال زایی استان کمک می کند
رزم حسینی گفت: شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و صنایع دستی اقدام ارزشمندی بوده که تحقق آن می تواند به اشتغال زایی بیشتر و بهره برداری بهینه از ظرفیت های موجود در استان کمک کند.

۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۰۰:۴۸

استاندار خراسان رضوی:
برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی نیازمند همدلی و وحدت هستیم
رزم حسینی گفت: امروز دشمن اقتصاد کشور را هدف قرار داده است و برای عبور از شرایط موجود، افزایش تاب آوری اقتصادی و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی نیازمند همدلی و وحدت رویه هستیم.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۰۰:۲۵

استاندار خراسان رضوی:
کلینیک صنعتی به منظور شناسایی مشکلات واحدهای تولیدی راه اندازی می شود
رزم حسینی گفت: کلینیک صنعتی استان به منظور شناسایی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی راه اندازی می شود و با احصای مشکلات هر یک از واحدهای راکد و نیمه فعال در این کلینیک، وضعیت آن‌ها تعیین تکلیف خواهد شد.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۱۵:۲۹