خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٠ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمد نهاوندیان
معاون اقتصادی رییس جمهوری:
تهران و آنکارا برای تقویت همه جانبه روابط عزم جدی دارند
نهاوندیان تعمیق روابط اقتصادی ایران و ترکیه را گامی در مسیر پیوند عمیق تر دو ملت برشمرد و تاکید کرد: تهران و آنکارا برای تقویت همه جانبه روابط بویژه در بخش اقتصادی عزم جدی دارند.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۹:۲۷

معاون اقتصادی رییس‌جمهور امشب به تلویزیون می‌رود
محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رییس‌جمهور امشب به برنامه «نگاه یک» می‌رود.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۲:۵۶

دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت:
رابطه جهانگیری و نهاوندیان بر پایه همکاری نزدیک است/تکذیب انتخاب نهاوندیان به عنوان رییس بانک مرکزی
دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت با تکذیب انتخاب نهاوندیان به عنوان رییس بانک مرکزی اعلام کرد که روابط جهانگیری و نهاوندیان، همیشه بر پایه همکاری نزدیک و صمیمانه بوده است.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۵:۰۰

نهاوندیان در همایش سیاست‌های پولی و ارزی:
هر زمان نرخ رشد میان مدت اقتصاد ایران از ۵ درصد بالاتر رفت با بحران سازی جلوی ادامه آن را گرفتند
خبرگزاری شبستان:معاون اقتصادی رئیس جمهور بااشاره به اینکه هر زمان نرخ رشد میان مدت اقتصاد ایران از ۵ درصد بالاتر رفت با بحران سازی جلوی ادامه آن را گرفتند، گفت: دشمن قصد دارد ما را از رسیدن به قدرت در عرصه اقتصاد و حضور مؤثر در اقتصاد جهانی باز دارد.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۶:۰۴

نهاوندیان در برنامه گفتگوی ویژه:
تمام مصارف ارزی کشور را با نرخ ۴۲۰۰ تومان تأمین می کنیم
خبرگزاری شبستان: معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: مردم به ویژه تولید کنندگان، وارد کنندگان و صادرکنندگان نگران نباشند زیرا دولت تمامی مصارف ارزی کشور را با نرخ ۴۲۰۰ تومان تأمین می کند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۹:۱۲

مراسم بزرگداشت روز پژوهش
مراسم بزرگداشت روز پژوهش با حضور دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور، دکتر حسینعلی قبادی، رییس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و دکتر تقی آزاد ارمکی، استاد دانشگاه تهران در محل سالن حکمت این پژوهشگاه برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۴:۰۳

دکتر نهاوندیان در گرامیداشت روز پژوهش:
باید در ملاک های ارتقاء بازنگری شود/پژوهش های ما باید بتوانند ثروت تولید کنند
خبرگزاری شبستان: معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: برگزاری هفته پژوهش به این معنا نیست که پژوهشگران و موسسات پژوهشی دور هم جمع شوند و این هفته را گرامی بدارند بلکه این هفته فرصتی است که درهای مراکز پژوهشی و دانشگاه را به روی همه اقشار باز می کند.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۳:۱۷

نهاوندیان در مصاحبه با سی ان ان:
ترامپ به عنوان یک رئیس جمهور جدید فرصت آغاز یک همکاری سازنده با ایران را از دست داد
خبرگزاری شبستان: معاون اقتصادی رییس جمهور از مواضع اخیر ترامپ انتقاد کرد و گفت: سخنان ترامپ مردم ایران را خشمگین کرد. با این لفاظی ها کاری از پیش نمی رود. ترامپ به عنوان یک رئیس جمهوری جدید فرصت آغاز یک همکاری سازنده با ایران را از دست داد.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۸:۰۰

با حکم رییس جمهور؛
نهاوندیان و نیلی به عنوان «عضو شورای پول و اعتبار» منصوب شدند
خبرگزاری شبستان: رییس‌ جمهور به پیشنهاد رییس کل بانک مرکزی و در حکمی، دکتر محمد نهاوندیان و دکتر مسعود نیلی را به عنوان «عضو شورای پول و اعتبار» منصوب کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۰:۱۴

امشب در برنامه نگاه یک/
گفت و گوی معاون اقتصادی رییس جمهور با مردم
خبرگزاری شبستان:درهفته دولت (دوم تا هشتم شهریور) برنامه نگاه یک عملکرد وزارتخانه مختلف را مورد نقد و بررسی موشکافانه قرار می دهد.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۰:۰۹

رییس دفتر رییس جمهور در جمع خبرنگاران:
۵۰ درصد کابینه تغییر می کند/تشخیص رئیس جمهور در انتخاب کابینه مورد اعتماد مردم است
خبرگزاری شبستان: نهاوندیان با اشاره به اینکه ۵۰ درصد کابینه تغییر می کند، گفت: رییس جمهور ۲ ماه و نیم برای رایزنی ها وقت گذاشته و در نهایت با احساس مسئولیت در مورد رای مردم تصمیم گرفته و مردم می توانند مطمئن باشند که این تصمیمات درجهت رای آنها است.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۲:۱۱

با حضور رییس دفتر رییس جمهور /
مراسم تودیع و معارفه رییس جدید سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد
خبرگزاری شبستان: محمد نهاوندیان، رییس دفتر رییس جمهور در مراسمی حکم اشرف بروجردی رییس جدید سازمان اسناد و کتابخانه ملی را به وی اهدا کرد.

۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۳:۵۰

مراسم تودیع و معارفه رئیس کتابخانه ملی
مراسم تودیع سیدرضا صالحی امیری و معارفه اشرف بروجردی رئیس جدید کتابخانه ملی صبح امروز با حضور محمد نهاوندیان رئیس دفتر ریاست جمهور در سالن قلم کتابخانه ملی برگزار شد.

۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۳:۲۳

نهاوندیان در مراسم تودیع و معارفه روسای کتابخانه ملی/:
کتابخانه ملی می تواند در نمایش چهره واقعی ایران اسلامی به دنیا موثر باشد
خبرگزاری شبستان: رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه کتابخانه ملی می تواند در نشان دادن چهره واقعی ایران اسلامی به دنیا اثر گذار باشد،گفت: کتابخانه ملی باید این امکان را فراهم کند که حافظه ملی در اختیار حرکت رو به رشد جامعه قرار بگیرد.

۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۱:۲۶

دکترنهاوندیان درنود و هشتمین زادروز «استادشهید مرتضی مطهری» مطرح کرد؛
هر کتاب استاد مطهری درصدد رفع یک مشکل از جامعه بود
خبرگزاری شبستان: نود و هشتمین سالگرد تولد معلم و فیلسوف فقیه، استاد شهید مطهری با حضور شخصیت‌ها در خانه موزه شهید مطهری برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۷

نهاوندیان از حجج الاسلام نقویان و قرائتی عیادت کرد
خبرگزاری شبستان: رییس دفتر رییس جمهوری ضمن عیادت از حجج الاسلام و المسلمین ناصر نقویان و محسن قرائتی برای آنان آرزوی سلامتی کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۵:۳۶

گزارش کامل از آیین اختتامییه نمایشگاه مطبوعات؛
وعده واگذاری کامل نمایشگاه مطبوعات به صنوف و هشدار درباره سرنوشت زبان فارسی
خبرگزاری شبستان:پرونده بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری شامگاه دیروز با اهدای جوایز غرفه های برتر نمایشگاه و اهدای جوایز فرهنگستان به رسانه های برتر حافظ زبان و ادب فارسی بسته شد.

۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۰۹:۱۰

ادبیات امید و اتحاد لازمه حرکت اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان:دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور گفت: بخش های تولید برای نوسازی و دسترسی به بازار های جدید در دوران پسابرجام با ادبیات رشد پایدار اقتصادی می توانند موفق عمل کنند.

۱۳۹۵/۸/۲ - ۱۶:۵۲

رییس دفتر رییس جمهور با آیت الله مظاهری دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: دکتر محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهور شامگاه گذشته با آیت الله ‌حسین مظاهری از مراجع تقلید و رییس حوزه علمیه اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۵/۶/۲۴ - ۱۱:۱۹

اختصاص یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به اشتغال مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر رئیس جمهوری از اختصاص یک هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از محل اعتبارات ریاست جمهوری به این استان خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۴:۵۶