خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

السبت ١٥ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل فرهنگ و ارشاد البرز
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز:
رویکرد اصلی برنامه های فرهنگی در البرز سند بیانیه گام دوم انقلاب است
مقدم با اعلام خبر برپایی چهارجشنواره ملی همزمان با تهران در استان البرز، گفت: رویکرد اصلی برنامه های فرهنگی در البرز سند بیانیه گام دوم انقلاب است.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۹:۱۵

همزمان با چهارمین جشنواره موسیقی فجر کشور/
چهارمین جشنواره موسیقی فجر البرز برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از برپایی چهارمین جشنواره موسیقی فجر کشور خبر داد و گفت: همزمان با جشنواره کشوری، چهارمین جشنواره موسیقی فجر البرز آغاز به کار می کند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۰

با نظر استاندار البرز؛
ارتقاء تخصیص اعتبارات عمرانی اصحاب فرهنگ و هنر از ۲۵ درصد به ۱۰۰ درصد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با تقدیر از نگاه استاندار البرز در خصوص بهبود وضعیت فرهنگ و هنر گفت: اعتبارات عمرانی اصحاب فرهنگ و هنر از ۲۵ درصد به ۱۰۰ درصد ارتقاء یافت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۲۲:۱۸

استاندار البرز:
حوزه زیرساختی عرصه فرهنگ و هنر ارتقاء پیدا می کند
عزیزالله شهبازی یکی از عمده ترین مشکلات اصحاب فرهنگ وهنر را زیرساخت های فرهنگی خواند و گفت: ساخت پلاتوهای نمایشی، سینما، اختصاص اعتبارات لازم در راستای بهبود وضعیت فرهنگ و هنر است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۲۱:۲۰

صبح امروز(۲۵ آذر)؛
نهمین نمایشگاه کتاب البرز با حضور ۳۰۰ ناشر افتتاح شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از حضور ۳۰۰ ناشر در نهمین نمایشگاه کتاب استان البرز خبر داد و گفت: کتاب یک مرجع خاص برای مردم و فعالان فرهنگی است.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۵:۱۷

همزمان با نماز جمعه؛
برپایی میزخدمت اداره کل فرهنگ و ارشاد البرز در مصلی امام خمینی(ره) کرج
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، خدمت رسانی به مردم را امری مهم خواند و گفت: استقرار میز خدمت در مصلی نماز جمعه کرج با هدف ارائه خدمات ویژه فعالان فرهنگی، مذهبی و اصحاب فرهنگ و هنر است.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۸:۰۷

از ۲۵ تا ۳۰ آذر؛
برپایی نهمین دوره نمایشگاه کتاب در استان البرز
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برپایی نهمین دوره نمایشگاه کتاب در استان البرز خبر داد و گفت: این دوره از ۲۵ تا ۳۰ آذر برگزار می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۲:۰۱

افتتاح نمازخانه در بهترین نقطه از ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد البرز
خبرگزاری شبستان: آئین افتتاحیه نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در بهترین نقطه ساختمان این اداره کل با همت مدیرکل فرهنگ و ارشاد البرز برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۸:۳۳

جذب و بکارگیری ۲ هزار فعال قرآنی در شهرستان های استان البرز
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در آئین رونمایی از پوستر آغاز هفته قرآن و عترت در البرز از جذب و بکارگیری ۲ هزار فعال قرآنی در شهرستان های این استان خبر داد و بر لزوم مشارکت دستگاه ها در بحث قرآن تاکید کرد.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۳:۴۳

هشتمین نمایشگاه کتاب استان البرز
هشتمین نمایشگاه کتاب استان البرز با ارائه ۳۲ هزار جلد کتاب و حضور ۳۲ ناشر طی یک هفته در محل نمایشگاه دائمی فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان البرز برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۳:۱۸

جشن تازه های کتاب در قالب ۲۲ عنوان/ هشتمین نمایشگاه کتاب البرز افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در آئین افتتاحیه هشتمین نمایشگاه کتاب که با همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز به مدت یک هفته برگزار می شود از جشن تازه های کتاب در قالب ۲۲ عنوان کتاب خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۹:۲۵

نگاه ارزشی مهم ترین مولفه در عرصه رسانه/ البرز سدّ ولنگاری فرهنگی پایتخت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز نگاه ارزشی را مهم ترین مولفه در عرصه رسانه خواند و گفت: استان البرز سد ولنگاری فرهنگی در پایتخت است.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۸:۴۹

۲۰ آبان ماه سال جاری برگزار می شود/
پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت، بزرگترین رویداد قرآنی در البرز
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از بزرگترین رویداد قرآنی در این استان در روز ۲۰ آبان ماه سال جاری خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۱۷ - ۱۵:۳۸

رشد ۴۶ درصدی ثبت نام البرزی ها در پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اعلام خبر ثبت نام ۱۴ هزار و ۹۵ نفر در پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت گفت: پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت با رشد ۴۶ درصدی ثبت نام کنندگان البرزی همراه بود.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۰:۱۸

با هدف اشاعه فرهنگ قرآن و عترت انجام شد/
امضاء تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش و پرورش البرز با اداره کل فرهنگ و ارشاد استان
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته تفاهم نامه های همکاری پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از امضاء تفاهم نامه همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با اداره کل آموزش و پرورش این استان در راستای برگزاری پانزدهمین آزمون قرآن و عترت خبر داد.

۱۳۹۵/۶/۲۷ - ۱۱:۴۴

واپسین زمان برای حضور در جشنواره ملی کتاب خوانی رضوی اعلام شد
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی پنجمین جشنواره ملی کتابخوانی حکمت های رضوی آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کتابخوانی رضوی را ۲۰ مرداد ماه سال جاری عنوان کرد.

۱۳۹۴/۴/۳۰ - ۱۰:۳۶

نمایش های بخش ویژه و جنبی خارج از مسابقه پنجمین جشنواره تئاتر استان البرز اعلام شد
خبرگزاری شبستان: معاون هنری وسینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از اعلام نمایش های بخش ویژه و جنبی خارج از مسابقه پنجمین دوره جشنواره تئاتر استان خبر داد.

۱۳۹۴/۴/۱۰ - ۰۸:۰۶

مجموعه اشعار « مانده در لابلای برف» رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: کتاب مجموعه اشعار « مانده در لابلای برف » در سرای اهل قلم ، تالار گفتگو ۲۸ نمایشگاه بین المللی کتاب رونمایی شد .

۱۳۹۴/۲/۲۴ - ۱۱:۲۵

دومین جشنواره مطبوعاتی استان البرز، مصافی برای خبرنگاران
خبرگزاری شبستان: معاونت مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برپایی دومین جشنواره مطبوعاتی استان البرز به مناسبت روز خبرنگار خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۱۳:۲۷

فراخوان شعر سرایی با عنوان « قدم قدم عطش مرا به سمت آب می برد» اعلام شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از اعلام فراخوان شعرسرایی با عنوان « قدم قدم عطش مرا به سمت آب می برد» به مناسبت ماه مبارک رجب خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۸ - ۰۹:۵۸