خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ان پی تی
تخت‌روانچی:
آمریکا «ان‌پی‌تی» را نقض کرده است/ هرگونه انفجار‌ هسته‌ای باید به طور کامل ممنوع شود
نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: تاثیرات مخرب زیست محیطی آزمایش‌های هسته‌ای، بیشتر در خارج از قلمرو کشور‌هایی رخ داده است که این آزمایش‌های اتمی را انجام داده اند.

۱۳۹۸/۶/۱۹ - ۱۰:۲۶

کواکبیان:
ما نمی خواهیم از NPT خارج شویم
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران با تاکید بر وحدت و انسجام همه گروهها گفت: ما نمی خواهیم از NPT خارج شویم چرا که این موضوع فتوای رهبری است.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۰:۵۲

ذوالنوری:
مجلس در صورت ضرورت دولت را موظف به خروج از NPT می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته هسته ای مجلس گفت: در صورت ضرورت مجلس دولت را موظف می کند که خروج از NPT را در دستور کار قرار دهد.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۰:۴۱

۱۵۷ کشور جهان خواستار پیوستن اسرائیل به «ان پی تی» شدند
خبرگزاری شبستان: ۱۵۷ کشور عضو مجمع عمومی سازمان ملل متحد به قطعنامه پیوستن رژیم صهیونیستی به معاهده منع گسترش سلاح هسته ای (ان پی تی) رای مثبت دادند.

۱۳۹۴/۹/۱۸ - ۱۳:۵۱

خاورمیانه در بن بست سلاح های اتمی رژیم صهیونیستی 
خبرگزاری شبستان:گفتگوهای منع گسترش سلاح های هسته ای به دلیل مخالفت آمریکا،انگلیس و کانادا با طرح ایجاد منطقه عاری از سلاح در خاورمیانه،بدون توافق به پایان رسید.

۱۳۹۴/۳/۲ - ۱۱:۰۱

رژیم صهیونیستی عضو ناظر کنفرانس NPT
خبرگزاری شبستان: رژیم صهیونیستی قرار است پس از یک غیبت ۲۰ ساله، به عنوان عضو ناظر کنفرانس منع گسترش سلاح هسته ای در نیویورک شرکت کند.

۱۳۹۴/۲/۷ - ۱۷:۴۹