خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷

الأربعاء ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Wednesday, November 14, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی تن
«خوشنویسی؛ هنر مهجور» در گفتگو با علی تن/
مردم خوشنویسی را هنر نمی دانند
یک هنرمند نقاشی خط می گوید ازآن جا که هنر خوشنویسی برای مردم عادی شده، سنتی نویسان باید برای دیده شدن ترکیبات تازه ای بیافرینند.

۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۰۹:۰۰

«حضور هنر در زندگی مردم» در گفتگو با علی تن
در شرایط کنونی اقتصاد، «هنر» می تواند پشتوانه ارزی کشور باشد
هنرمند خوشنویس با بیان اینکه همه باید دست به دست هم دهیم تا هنر تجسمی مهجور نماند، گفت: این که اثر هنری گران فروخته شود، دور از انتظار نیست. در برخی کشورها آثار هنری پشتوانه ارزی اقتصاد است، ما هم باید به سوی آن نقطه حرکت کنیم.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۸:۰۳

رکوردزنی آثار هنری در حراج تهران در گفتگو با علی تن:
خریدار نقاشی ۵ میلیاردی سهراب سپهری ضرر نمی کند
هنرمند خوشنویس با بیان اینکه آثار سهراب سپهری به دلیل شهرت او به بالاترین قیمت ها در حراج ها به فروش می رسد،گفت: سهراب سپهری علاوه بر نقاش بودن شاعر برجسته و شناخته ای در جامعه است که نقاشی هایش خاص است.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۵:۴۷

«هنر انقلابی» در گفتگو با معاون سابق مرکز هنرهای تجسمی:
هنر انقلابی محصول فضای حاکم بر انقلاب هاست
خبرگزاری شبستان: علی تن گفت:دستگاه های متعدد متولی هنر انقلاب در یک مقطع زمانی بوجود آمدند که به دلیل سوءمدیریت منجر به تداخل مسئولیت شد. در حالی که به لحاظ حقوقی، مشکلی برای فعالیت آنها نیست اما عملا این تداخل مسئله ساز شده است.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۰۸:۰۷