خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی تن
«رونق تولید در هنر» در گفتگو با علی تن
ظرفیت نهفته هنر می تواند در رونق تولید اثرگذار باشد
هنرمند نقاشی خط با بیان این که ظرفیت نهفته هنر می تواند در رونق تولید اثرگذار باشد،گفت: هنر می تواند در راستای رونق دیگر کالاهای اقتصادی گام بردارد و محصولات تولیدی را معرفی کند.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۴:۳۰

«هنر انقلاب در آستانه چهل سالگی» در گفتگو با علی تن
دستاورد هنر انقلاب پرورش هنرمندان انقلابی است/ در سینما سرآمدتر از سایر هنرها بودیم
یک هنرمند دستاورد هنر انقلاب را پرورش هنرمند انقلابی خواند و گفت: حوزه هنری، وزارت ارشاد و دانشگاه ها افرادی را پرورش دادندکه با نگاه انقلابی اثر خلق کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۵

«هنر انقلاب در آستانه چهل سالگی» در گفتگو با علی تن:
هنر انقلاب اثر هنرمند در فضای انقلابی است
یک هنرمند با بیان این که هنر انقلاب در حس و حال و فضای انقلابی خلق شده است، گفت: هنر انقلاب متفاوت از سایر هنرها نیست، وقتی در حال و هوای آن قرار بگیرید و اثری تولید کنید آن اثر انقلابی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۷

معاون دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
ساخت تندیس معجره قرن در اراک ضرورت دارد
تن گفت: شخصیت هایی همچون کربلایی کاظم ساروقی برای درک بیشتر نسل امروز از معانی دینی و آموزه های قرآن کریم کمک شایانی می کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۵

«خوشنویسی؛ هنر مهجور» در گفتگو با علی تن/
مردم خوشنویسی را هنر نمی دانند
یک هنرمند نقاشی خط می گوید ازآن جا که هنر خوشنویسی برای مردم عادی شده، سنتی نویسان باید برای دیده شدن ترکیبات تازه ای بیافرینند.

۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۰۹:۰۰

«حضور هنر در زندگی مردم» در گفتگو با علی تن
در شرایط کنونی اقتصاد، «هنر» می تواند پشتوانه ارزی کشور باشد
هنرمند خوشنویس با بیان اینکه همه باید دست به دست هم دهیم تا هنر تجسمی مهجور نماند، گفت: این که اثر هنری گران فروخته شود، دور از انتظار نیست. در برخی کشورها آثار هنری پشتوانه ارزی اقتصاد است، ما هم باید به سوی آن نقطه حرکت کنیم.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۸:۰۳

رکوردزنی آثار هنری در حراج تهران در گفتگو با علی تن:
خریدار نقاشی ۵ میلیاردی سهراب سپهری ضرر نمی کند
هنرمند خوشنویس با بیان اینکه آثار سهراب سپهری به دلیل شهرت او به بالاترین قیمت ها در حراج ها به فروش می رسد،گفت: سهراب سپهری علاوه بر نقاش بودن شاعر برجسته و شناخته ای در جامعه است که نقاشی هایش خاص است.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۵:۴۷

«هنر انقلابی» در گفتگو با معاون سابق مرکز هنرهای تجسمی:
هنر انقلابی محصول فضای حاکم بر انقلاب هاست
خبرگزاری شبستان: علی تن گفت:دستگاه های متعدد متولی هنر انقلاب در یک مقطع زمانی بوجود آمدند که به دلیل سوءمدیریت منجر به تداخل مسئولیت شد. در حالی که به لحاظ حقوقی، مشکلی برای فعالیت آنها نیست اما عملا این تداخل مسئله ساز شده است.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۰۸:۰۷