خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

الأحد ١٧ رجب ١٤٤٠

Sunday, March 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارتش سوریه
یک منبع نظامی:
نبرد «جانانه» در القلمون هنوز آغاز نشده است
خبرگزاری شبستان : یکی از منابع آشنا به تحولات نظامی در منطقه اعلام کرد که هنوز مقابله نظامی تمام عیار در کوه های القلمون با وجود درگیری های کنونی ارتش سوریه و حزب الله با شبه نظامیان،آغاز نشده است.

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۱۲:۱۵

ارتش سوریه و حزب الله،یک روستای «القلمون» را از شبه نظامیان پاکسازی کردند
خبرگزاری شبستان: تلویزیون المنار در گزارشی اعلام کرد که ارتش سوریه و حزب الله موفق به بیرون راندن شبه نظامیان تروریست از نواحی اطراف یک روستای مرزی در القلمون شدند.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۱:۲۰

نبرد مقاومت ضد تروریستی در القلمون وارد مرحله جدید می شود
خبرگزاری شبستان: طی روزهای گذشته همانطور که دبیر کل حزب الله لبنان وعده داده بود با آب شدن برف کوه های القلمون نبرد نیروهای مقاومت با تروریست ها در این جبهه شروع شده است و به احتمال زیاد طی روزهای آینده وارد مرحله جدید خواهد شد.

۱۳۹۴/۲/۱۹ - ۰۸:۲۸

تحلیلگر نظامی سوری:
ارتش سوریه در جنوب پیشروی و در شمال غافلگیر می کند
یکی از تحلیلگران سوری به تشریح دستاوردهای ارتش سوریه در جبهه های جنوب و شمال این کشور و جبهه ادلب و عقب راندن گروههای مسلح در این جبهه ها پرداخته است.

۱۳۹۴/۲/۸ - ۰۸:۴۳

زندگی در قتلگاه سوریه
دنیا به خواب عمیقی فرو رفته است و مردم سوریه هر روز در تنهایی و بی کسی جان می دهند. اینجا آخرین نقطه جهان است. مسلمان و غیرمسلمان زیر بمباران هواپیماها و هلی کوپترها تکه تکه می شوند و دولت ها از کنار این جنایات به آسانی می گذرند. اینجا سوریه است،قتلگاه کودکان.

۱۳۹۴/۲/۲ - ۱۰:۴۵

عملیات گسترده ارتش سوریه در مرزهای اردن
خبرگزاری شبستان : ارتش سوریه با حمله غافلگیرانه به جنوب و آزادسازی پنج روستا از وجود تکفیری ها، نقاط ارتباطی گروه های تروریستی با اردن را مسدود کردند.

۱۳۹۴/۲/۲ - ۰۸:۲۴

نماینده پارلمان سوریه:
مذاکرات هسته ای ایران و دستاوردهای ارتش سوریه با مواضع جان کری مرتبط است
یکی از نمایندگان پارلمان سوریه به ارتباط میان پیشرفتهای حاصل شده در مذاکرات هسته ایران و دستاوردهای ارتش سوریه در جبهه های مختلف با مواضع وزیر خارجه آمریکا در قبال دمشق و ضرورت نقش بشار اسد در راهکار حل بحران سوریه پرداخته است.

۱۳۹۳/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۲

دبیر حزب جوانان سوریه:
حل بحران سوریه در گرو توافق بین الملی است
خبرگزاری شبستان: دبیر حزب جوانان سوریه با اشاره به ادامه بحران سوریه از ارتباط بحرانهای مختلف در منطقه و جهان با یکدیگر و نقش توافقات بین المللی در حل این بحرانها سخن گفت.

۱۳۹۳/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۳

تحلیلگر سوری:
دمشق کاملا امن است/خنثی سازی طرحهای اسرائیل در سوریه
خبرگزاری شبستان: یکی از تحلیلگران سوری با اشاره به امنیت کامل دمشق از خنثی سازی طرحهای رژیم صهیونیستی در سوریه و ادامه حمایت تل آویو از گروههای مسلح در این کشور خبر داد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۵ - ۰۸:۱۶

تحلیلگر سوری:
رژیم صهیونیستی اداره کننده تحرکات تروریست ها در سوریه است
خبرگزاری شبستان: یکی از تحلیلگران سوریه ضمن بی اثر توصیف کردن تحرکات گروههای مسلح و حامیان آنها در سوریه به نقش رژیم صهیونیستی در اداره تحرکات تروریست ها پرداخت.

۱۳۹۳/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۲

انحلال گروه "حزم" وابسته به آمریکا سیلی محکمی به واشنگتن
انحلال گروه موسوم به «حزم» در سوریه که آمریکا و سازمان سیا سرمایه گذاری گسترده ای روی آن کرده بودند به مثابه سیلی محکمی به واشنگتن و نشانه شکست سیاست های کاخ سفید در قبال سوریه است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۷

بازگشت ارتش سوریه به جبهه جنوب 
خبرگزاری شبستان : ارتش سوریه با عملیات مجدد در جبهه جنوب، موفق به قطع خطوط ارتباطی معارضان مسلح و تشکیل کمبرند حفاظت از پایتخت شد.

۱۳۹۳/۱۲/۹ - ۱۶:۳۵

غافلگیری مخالفان اسد در جبهه شمالی
خبرگزاری شبستان: پیشروی ارتش سوریه در جبهه شمال هم تکفیری ها را غافلگیر کرده و هم امری غیرمنتظره در شرایط کنونی این کشور به حساب می آید.

۱۳۹۳/۱۲/۳ - ۰۸:۴۰

نگاهی به تلاشهای سیاسی انجام شده برای حل بحران سوریه
خبرگزاری شبستان: علاوه بر تحولات میدانی که طرفین درگیر در سوریه می کوشند از آن به نفع خود بهره برداری کنند تلاش های سیاسی نیز تا به حال انجام شده که تاکنون موفقیتی به دست نیاورده است.

۱۳۹۳/۱۲/۳ - ۰۸:۳۸

دستاوردهای ارتش سوریه در حلب و ادامه توطئه غربی ها و ترکیه
روند تحولات میدانی در سوریه طی ماههای اخیر شتاب گرفته است و ارتش سوریه پس از قنیطره و درعا در حلب نیز دستاوردهایی به دست آورده است.

۱۳۹۳/۱۲/۲ - ۰۹:۳۵

حلب در آتش جنگ داخلی
حلب از شهرهای بزرگ سوریه با شدت گرفتن درگیری بین نیروهای بشار اسد و مخالفان دولت، به ویرانه تبدیل شده است. هر روز مردم و غیرنظامیان بیشتری کشته می شوند و مجامع جهانی در قبال این کشتار سکوت پیشه کرده اند.

۱۳۹۳/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۹

عملیات هدفمند ارتش سوریه و خنثی سازی توطئه ها
خبرگزاری شبستان:عملیات ارتش سوریه در جنوب این کشور توطئه های طراحی شده از سوی غربی ها و کشورهای همپیمان آنها در منطقه را محو کرد.

۱۳۹۳/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۷

پیشروی ارتش سوریه در ریف قامشلی و حسکه
خبرگزاری شبستان: یگان های ارتش سوریه پس از درگیری با نیروهای داعش در مناطقی از ریف قامشلی و حسکه، به سمت این مناطق درحال پیشروی هستند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۵

وزیر جوانان لبنان:
رهبری حزب الله لبنان با درایت است/ ابراز نا امیدی از مذاکرات سوری-سوری
وزیر جوانان و ورزش لبنان ضمن حکیمانه توصیف کردن عملکرد رهبران حزب الله درباره موفقیت مذاکرات میان مخالفان و نظام سوریه ابراز تردید کرد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۹

مذاکرات سوری ها از قاهره تا مسکو
خبرگزاری شبستان: مذاکرات مخالفان و نمایندگان نظام سوریه در روسیه در شرایط ادامه دارد که قبل از آن معارضان در قاهره نشست برگزار کرده اند.

۱۳۹۳/۱۱/۸ - ۰۸:۴۴