خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ​رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری
/ربع قرن تلاش/رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:
زمینه فعالیت گسترده‌تر کانون‌های مساجد فراهم شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، گفت: ائمه جماعات و هیات امنا زمینه فعالیت گسترده‌تر کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد را فراهم کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۰۸:۳۳

نقش امام جماعت و هیئت امنای مسجد در شکل‌دهی به تفکرات سیاسی دینی
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه مساجد می‌توانند در زمینه شکل‌دهی به تفکرات سیاسی توأم با دین، نیروسازی، کارآفرینی حرکت کنند، اظهار کرد: اکنون شرط تحقق همه این خواسته‌ها آن است که در مساجد از امام جماعت و ....

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۵

کانون شهید بهشتی چمازکتی قائم شهر میزبان یادواره شهدای هفت تیر
خبرگزاری شبستان: کانون فرهنگی و هنری شهید بهشتی مسجد جامع چمازکتی قائم شهر میزبان یادواره شهدای واقعه هفتم تیر به ویژه آیت الله شهید بهشتی با سخنرانی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری برای سی امین سال متوالی است.

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۰۴

اکرمی در گفت و گو با شبستان:
سپاه پاسداران در حفظ نظام و انقلاب گام های بلندی برداشته است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به این که امروز روز پاسدار است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در زمینه حفظ انقلاب و نظام اسلامی موفق دانست.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۱:۲۱

رئیس سابق شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:
آیت الله هاشمی توجه ویژه ای به مساجد داشتند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام اکرمی با اشاره به اهتمام ویژه آیت الله هاشمی رفسنجانی به جایگاه مساجد، گفت: وی به عنوان خطیب نماز جمعه تهران همواره در خطبه های اول نماز به تبیین جایگاه مساجد در اسلام می پرداختند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۷

​رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:
مسابقات بین‌المللی قرآن بار فرهنگی و سیاسی دارد
خبرگزاری شبستان: ​رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری اظهار کرد: مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران دارای بار فرهنگی و سیاسی و توفیق خوبی است که موجب صدور انقلاب اسلامی به دیگر کشورها می‌شود.

۱۳۹۴/۲/۷ - ۰۹:۳۳