خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

السبت ٥ رجب ١٤٤١

Saturday, February 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حوزه علمیه خواهران
در همایش «مکتب مقاومت» تشریح شد
نقش سردار سلیمانی در ترویج روح مبارزه با شیطان بزرگ
معاون پژوهش مدرسه نرجس خاتون(س) شهریار با اشاره به برگزاری همایش «مکتب مقاومت» در این حوزه علمیه، گفت: در این همایش شخصیت‌ها از کشورهای مختلف به تبیین نقش سردار سلیمانی در ترویج روح مبارزه با شیطان بزرگ پرداختند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۴

بررسی «الگوهای سبک زندگی در گام دوم» در حوزه علمیه خواهران
نشست «الگوهای سبک زندگی در گام دوم» از سلسله نشست‌های تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به همت حوزه علمیه خواهران در حال برگزاری است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۹

با روایت‌گری حسین یکتا؛
بزرگداشت سردار سلیمانی در حوزه علمیه زینب کبری(س) برگزار می‌شود
مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابوالمهدی المهندس در حوزه علمیه حضرت زینب کبری(س) برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۷

آمادگی حوزه خواهران برای تربیت بانوان طلبه در مساجد
حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور با تأکید بر ایجاد و توسعه شبکه دینی در مساجد، گفت: حوزه‌های علمیه خواهران آمادگی کامل برای آموزش بانوان طلبه برای حضور در مساجد دارد.

۱۳۹۸/۱۱/۶ - ۱۷:۲۶

مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در این نشست مطرح کرد:
تربیت دینی و اعتقادی دانشجومعلمان حائز اهمیت است
شهرام عروف زاد با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان نقاط مشترک زیادی در حوزه تعلیم و تربیت، با حوزه های علمیه دارد، گفت: تربیت و آموزش در دانشگاه فرهنگیان تعلیم و تربیت اسلامی است و پرورش و تربیت دینی و اعتقادی دانشجو معلمان برای دانشگاه حائز اهمیت است.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۸

انعقاد تفاهم همکاری دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان و مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان
دانشگاه فرهنگیان اصفهان و حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان به منظور هم افزایی، همکاری و بهره گیری دوجانبه از ظرفیت های یکدیگر تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۲

اعلام شرایط گروه‌هایی که در پذیرش جامعه الزهرا (ع) امتیاز ویژه دارند
شرایط گروه‌هایی که دارای امتیاز ویژه در پذیرش سطح ۲، ۳ و ۴ جامعه الزهرا علیهاالسلام هستند اعلام شد.

۱۳۹۸/۱۰/۹ - ۱۷:۵۱

غفاری خبرداد؛
اجرای طرح نخبه پروری از شناسایی تا پرورش در حوزه علمیه خواهران
مدیرکل امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه خواهران از اجرای طرح نخبه پروری از شناسایی تا پرورش خبرداد و گفت: برای این طرح اساتید پشتیبان نیز به کار گرفته می شوند.

۱۳۹۸/۱۰/۲ - ۱۲:۰۵

حجت الاسلام والمسلمین حصاری خبرداد؛
مدرسه مجازی نخبگان حوزه علمیه خواهران راه اندازی می‌ شود
معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران از راه اندازی مدرسه نخبگان خبرداد و خاطرنشان ساخت: این مدرسه به صورت مجازی ادامه پیدا می‌ کند، چراکه جدا کردن فیزیکی نخبگان از بقیه طلبه ها کار درستی نیست.

۱۳۹۸/۱۰/۲ - ۱۱:۴۲

مدیر حوزه های علمیه خواهران :
حوزه علمیه باید کانون جوشش پرسش و اندیشه ورزی عمومی باشد
حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور با اشاره به مسیر صعب العبور نخبگی در حوزه تأکید کرد: حوزه علمیه باید کانون جوشش پرسش و اندیشه ورزی عمومی باشد.

۱۳۹۸/۱۰/۲ - ۱۰:۱۷

مدیر حوزه علمیه خواهران اعلام کرد
«هر طلبه، یک پژوهشگر»؛ برنامه ۱۵ ساله حوزه‌های علمیه خواهران
حجت‌الاسلام بهجت‌پور در بیانیه هفته پژوهش با بیان‌اینکه ترسیم برنامه ۱۵ ساله پژوهشی از سال ۱۳۹۰ با محوریت «هر طلبه، یک پژوهشگر» آغاز شده است، گفت: امسال برنامه‌ها با محوریت «ارائه آثار علمی و با تأکید بر نشریات پژوهشی» پیگیری می‌شود.

۱۳۹۸/۹/۲۶ - ۱۴:۰۵

حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد:
عالم بدون عمل بزرگترین ضربه را به دین می زند
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت عمل در کنار کسب علم تأکید کرد که عالم بدون عمل بزرگترین ضربه را به دین می زند و بیشتر ادیان و مذاهب ساختگی ناشی از بد عمل کردن همین عالمان بوده است.

۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۵:۰۴

حجت الاسلام والمسلمین تهرانی:
همایش طلیعه حضور به دنبال تقویت بعد انگیزشی و معنوی طلاب جدید الورود است
مدیر حوزه علمیه خواهران برگزاری همایش طلیعه حضور را گامی در جهت تقویت بعد انگیزه ای و تقویت معنویت و اخلاق در طلاب جدید الورود دانست و گفت: این برنامه هرسال برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۵:۰۳

خانم مجاوری:
تلاش و برنامه ریزی فرمول موفقیت در زندگی است
طلبه موفق حوزه علمیه خواهران با بیان این که تلاش و برنامه ریزی فرمول موفقیت در زندگی است، گفت: طلاب خواهر با برنامه ریزی دقیق می‌توانند در کنار مدیریت خانواده و فرزند داری به تحصیل علم هم بپردازند.

۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۳:۴۰

حجت الاسلام محمدی:
خود شناسی مقدمه خدا شناسی است/ مراحل چهارگانه مهجوریت قرآن
دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی خود شناسی را مقدمه خدا شناسی دانست و گفت: مطابق روایات اصلاح رابطه انسان با دیگران و اصلاح رابطه با خدا به اصلاح رابطه با نفس بستگی دارد.

۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۳:۳۸

حجت الاسلام محمدی:
خود شناسی مقدمه خدا شناسی است/ مراحل چهارگانه مهجوریت قرآن
دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی خود شناسی را مقدمه خدا شناسی دانست و گفت: مطابق روایات اصلاح رابطه انسان با دیگران و اصلاح رابطه با خدا به اصلاح رابطه با نفس بستگی دارد.

۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۳:۳۸

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی:
حمایت از حوزه های علمیه خواهران از مصادیق جهاد فرهنگی است
اصغری حمایت از حوزه های علمیه خواهران را از مصادیق جهاد فرهنگی دانست و گفت: طلاب با تقویت باورهای دینی جامعه با هجمه های فرهنگی دشمن مقابله کنند.

۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۰۹:۰۱

تفاهم‌ همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه علمیه خواهران
حجت‌الاسلام قمی طی دیداری با حجت‌الاسلام بهجت پور، تفاهمنامه همکاری میان سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور را به امضاء رساندند.

۱۳۹۸/۹/۱۸ - ۱۰:۵۲

افتتاح سومین مرکز نیکوکاری حوزه‌های علمیه استان تهران با عنوان «مهرالزهرا(س)»
سومین مرکز نیکوکاری حوزه‌های علمیه استان تهران با عنوان «مهرالزهرا(س)» و با حضور جمعی از شخصیت‌های حوزوی و نیز مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران در حوزه علمیه الزهرا(س) افتتاح شد.

۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۰:۵۹

قائم مقام مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران تشریح کرد
اهتمام حوزه علمیه الزهرا(س) به انجام امور خیریه و فعالیت‌های جهادی
سادات‌صادقی اعلام کرد: حوزه علمیه الزهرا(س) افزون بر فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی به کمک‌رسانی به مناطق محروم توجه خاص دارد و از سال‌ها قبل گروه‌های جهادی را فعال کرده است.

۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۵:۳۰