خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان :
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محدود به قشر خاصی نیست
آیت الله شاهچراغی با تاکید براینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محدود به قشر خاصی نیست گفت: بلکه همه ملت ایران پاسدارند.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۵:۰۸

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان:
نشاط اجتماعی امری ضروری/ پرورش روح در کنار جسم انجام شود
آیت الله شاهچراغی به اهمیت نشاط اجتماعی در جامعه اشاره کردو گفت: توجه به معیشت مردم و رفع نیازهای آنان باعث افزایش نشاط در جامعه می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۶

مذاکره بر بقای نظام جمهوری اسلامی تاثیری ندارد
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان، بابیان اینکه ازنظر مردم ایران مذاکره بی‌نتیجه محکوم است، گفت: ما اهل مذاکره نیستیم و ایستادگی رمز پیروزی ملت ما است.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۵:۳۰

برکات وقف برای مردم بیان شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تاکید بر اینکه برکات وقف باید برای مردم تبیین شود گفت: وقف آتش است و باید در امور وقف با احتیاط رفتار کرد و جلوی موقوفه خوری گرفته شود.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۲:۵۶

ظرفیت خیرین برای ترویج فرهنگ کتاب و مطالعه در جامعه استفاده شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تجلیل از مشارکت خیرین در بخش های مختلف گفت: باید از خیرین برای ترویج فرهنگ کتاب و مطالعه در جامعه نیز کمک گرفت.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۰:۱۳

راهپیمایی عظیم اربعین حسینی یک مانور جهانی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، راهپیمایی عظیم اربعین حسینی را یک مانور جهانی خواند و گفت: رسانه ها باید در انعکاس این رویداد بزرگ نیز در سطح جهانی فعالیت و تلاش کنند.

۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۲:۰۳

امر به معروف و نهی از منکر از اهداف عاشورا
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، امام حسین (علیه السلام) و۷۲ تن از یارانش را از اولین شهدای امر به معروف و نهی از منکر خواند و گفت: قیام حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) برای احیای امر به معروف و نهی از منکر بود.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۴:۱۱

مسئولان همواره برای کسب رضایت مردم همت کنند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، با تاکید بر تلاش وهمت مسئولان برای کسب رضایت مردم گفت: رضایت مردم، رضایت خداوند را به همراه دارد.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۴:۲۲

کار فرهنگی میوه دیررسی دارد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: کار فرهنگی میوه دیررسی دارد و برنامه های فرهنگی زمان بر است.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۲۲:۰۸

امام جمعه سمنان:
مبنای وجودی آمریکا بر خون انسان های بیگناه بنیان شده است
امام جمعه سمنان، با اشاره به جنایات عدیده آمریکا در جهان گفت: کشور آمریکا از اساس و بنای وجود بر خون انسان های بیگناه و کشتار مردم مظلوم بنیان گذاشته شده است.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۰۵

توطئه های دشمن نمی‌تواند به صلابت ایران اسلامی خدشه‌ای واردکند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه سمنان گفت: توطئه‌ها و تهدیدات دشمن نمی‌تواند به صلابت ایران اسلامی خدشه‌ای وارد سازد.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۶:۰۶

کار عبادت و جهاد در راه خدا است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تاکید بر اینکه کار عبادت و جهاد در راه خداست، بر حمایت و توجه به حقوق کارگران تاکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۰۸:۴۱

خانه تکانی دل از رذایل اخلاقی و کدورت ها/ رفع مشکلات اقتصادی اولویت فعالیت مسئولان باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه سمنان در آستانه نو برخانه تکانی دل از رذایل اخلاقی و کدورت هاتاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۴

جوانان و نسل جدید را با حقایق انقلاب اسلامی آشنا کنیم
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر اینکه برنامه های ایام دهه فجر خاصیت بصیرت افزایی داشته باشد گفت: جوانان و نسل جدید را با حقایق انقلاب اسلامی آشنا کند.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۳:۱۴

فتنه جدید و حوادث اخیر حرمت شکنی و مردم آزاری بود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان ،فتنه جدید و حوادث اخیر راحرمت شکنی و مردم آزاری عنوان کردوگفت: این اقدام عرفاً وشرعاً حرام است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۸

رجزخوانی ترامپ بدعهدی و پلیدی این فرد را بر همگان آشکار کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، رجزخوانی رئیس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در رابطه با ایران، را برگرفته از قدرت و اقتدارش ندانست وگفت: بلکه از ضعف و زبونی و سستی با قدرت نمایی جبهه مقاومت است.

۱۳۹۶/۶/۳۱ - ۱۵:۲۴

ولایت بعد از توحید یک اصل در اسلام است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان ولایت را بعد از توحید یک اصل در اسلام دانست و گفت: توحید و ولایت درکنار هم قرار گرفته و باید به این دو اصل مهم توجه ویژه داشت و نباید توحید و ولایت مورد غفلت قرار بگیرد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۴:۱۸

فرهنگ زکات در بین مردم نهادینه شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تاکید بر جایگاه زکات در اسلام گفت: برنامه ریزی لازم جهت ترویج فرهنگ زکات در جامعه ضرورت دارد.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۴:۲۱

امنیت جامعه با سلامت کار دستگاه قضایی افزایش می یابد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با بیان اینکه امنیت جامعه با سلامت کار دستگاه قضایی افزایش می یابد گفت: باید برای رفع معضل های اجتماعی نیروهای متخصص و حق‌خواه در کشور تربیت شوند.

۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۶:۱۴

امروز، روز نه گفتن به دشمنان نظام و انقلاب است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، امروز را روز اقتدار، لبیک به ندای رهبری و نه گفتن به دشمنان نظام و انقلاب دانست.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۷:۴۰