خبرگزاری شبستان

جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

الجمعة ٦ شوّال ١٤٤١

Friday, May 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
پایگاه اطلاع رسانی فهما می تواند مورد وثوق دیگر منابع خبری قرار گیرد
حجت الاسلام والمسلمین ارزانی گفت: پایگاه اطلاع رسانی فهما دارای قابلیت های گسترده ای در راستای انعکاس فعالیت های مسجدی است که می تواند مورد وثوق دیگر منابع خبری قرار گیرد.

۱۳۹۹/۳/۷ - ۱۴:۴۳

شبستان گزارش می‌دهد؛
طعم همدلی با طرح ملی «راهکار» در گلستان
با وجود آنکه کانون های مساجد گلستان از روز نخست شیوع ویروس کرونا پرتلاش بودند اما با طرح ملی «راهکار» در ضیافت الهی سفره کمک و دستگیری از نیازمندان را در گلستان پهن می کنند.

۱۳۹۹/۲/۶ - ۰۸:۲۳

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
طرح ملی «راهکار»، رزمایش ایمان، همدلی، کار و ایثار رمضان اجرا می‌شود
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی از اجرای طرح ملی «راهکار»، رزمایش ایمان، همدلی، کار و ایثار رمضان با همکاری ۲۵ هزار کانون مسجدی خبر داد و گفت: مجموعه این طرح به صورت مجازی و با تکیه بر ظرفیت مساجد و بچه‌های مسجد و همراه با بسته برنامه‌های متنوع اجرا می‌شود.

۱۳۹۹/۱/۲۶ - ۰۹:۴۱

لبیک کانون‌های مساجد کشور به منویات مقام معظم رهبری در قالب طرح ملی «راهکار»
حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی، اظهار کرد: طرح ملی راهکار با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر محورهای «رزمایش» «ایمان» «همدلی» «کار» «ایثار» و «ماه رمضان» به همت ۲۵ هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد سراسر کشور برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۱/۲۵ - ۲۳:۰۸

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
شخصیت حضرت علی‌اکبر(ع) الگویی جاودانه برای جامعه اسلامی/ ارتقای فرهنگ جامعه در گرو توجه به نسل جوان است
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با اشاره به اهمیت جایگاه جوانان در ارتقای سطح فرهنگ جامعه، گفت: معرفی الگوی مناسب به جوانان مساله‌ای مهم است؛ در این میان سیره و الگوی جاودانه‌ای چون حضرت علی‌اکبر(ع) می‌تواند سرلوحه فعالیت‌های جامعه اسلامی باشد.

۱۳۹۹/۱/۱۶ - ۱۵:۲۲

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
آموزش‌های مبتنی بر شبکه در کانون‌های مساجد ارائه می‌شود/ مرکزیت مسجد در مقابله با کرونا و عدم اجتهادهای شخصی اولویت قرارگاه سلامت است
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با بیان‌اینکه طرح آموزش‌های مبتنی بر شبکه در ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد در دست طراحی و اجرا است، گفت: ممنوعیت اجتهادهای شخصی و مرکزیت داشتن مسجد در مقابله با کرونا از اولویت‌های قرارگاه سلامت است.

۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۱:۱۳

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:
عزم جدی بچه‌های مسجد برای شکست کرونا با پویش مردمی «مسجد، کانون سلامت»
حجت‌الاسلام ارزانی، با اشاره به مواجه بودن کشور با بحرانی که جامعه جهانی را نیز درگیر کرده است، گفت: امروز سنگر بچه‌های مسجد از جبهه فرهنگی به جبهه سلامت تغییر یافته است.

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۷

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
تبیین راهکارهای پیشگیری از ویروس کرونا در کانون‌های مساجد/ آموزش مجازی مبارزه با کرونا در سامانه بچه‌های مسجد
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی ضمن تبیین فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مقابله با ویروس کرونا، گفت: یکی از مهمترین اقدامات ما در این باره ارایه آموزش مجازی از طریق پورتال بچه‌های مسجد است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۷

مشارکت ۹۸ درصد کانون‌ها در رویداد ملی فهما / برگزیدگان فهما معرفی شدند
حجت‌الاسلام و المسلمین ارزانی با اشاره به روند برگزاری رویداد ملی (فهما) گفت: ۹۸ درصد از اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در این رویداد مشارکت داشتند و از میان این استقبال وسیع، برگزیدگان انتخاب و معرفی شدند.

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۲۳:۱۸

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
بیانیه گام دوم انقلاب معیار فعالیت کانون‌های مساجد است
حجت‌الاسلام ارزانی طی صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب معیار فعالیت‌های فرهنگی ما است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۲۳:۰۴

پیام رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فهما به مناسبت ۱۸ اسفند سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
بیانیه گام دوم، تقویت فرهنگ انقلابی، معیار فعالیت کانون‌های مساجد است
حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی، طی صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: این بیانیه معیار فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های مساجد است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۷

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور اعلام کرد
مشارکت ۹۸ درصد کانون‌های مساجد در رویداد ملی «فهما» / برگزیدگان فهما معرفی شدند
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی با اشاره به روند برگزاری رویداد ملی (فهما)، گفت: ۹۸ درصد از اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در این رویداد مشارکت داشتند و از میان این استقبال وسیع، برگزیدگان انتخاب و معرفی شدند.

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۶

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
بچه‌های مسجد به پویش «مقابله با کرونا» پیوستند/ تدابیر بهداشتی در کانون‌های مساجد اتخاذ شده است
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با اشاره به اتخاذ تدابیر بهداشتی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اظهار کرد: بچه‌های مسجد با پیوستن به پویش بزرگ «مقابله با ویروس کرونا»، اطلاع‌رسانی و آموزش در این باره را در کانون‌ها و فضای مجازی دنبال می‌کنند.

۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۴:۱۲

ششمین روز از داوری نهایی نخستین رویداد ملی «فهما»
ششمین روز از داوری نهایی نخستین رویداد ملی «فهما» با حضور اساتید برجسته سینما و حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی در ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۴:۰۳

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور تاکید کرد
آموزش استعدادها از مهمترین رویکردهای طرح ملی «فهما» است
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی، با اشاره به گستره و فعالیت‌های رویداد ملی فهما گفت: یکی از مسائل مهم در این رویداد آموزش استعدادهای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۳:۰۴

اعطای لوح تقدیر و تندیس جشنواره تئاتر «سردار آسمانی» به حجت‌الاسلام دکتر ارزانی
شهرام کرمی به نمایندگی از دبیر جشنواره تئاتر «سردار آسمانی»، لوح تقدیر و تندیس این جشنواره را به حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی، رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور اهدا کرد.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۹

پنجمین روز از داوری نهایی نخستین رویداد ملی «فهما»
پنجمین روز از داوری نهایی نخستین رویداد ملی «فهما» با حضور شهرام کرمی ، کوروش زارعی ، سید حسین فدایی حسین و حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی در ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۲

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
اعضای کانون‌های مساجد در خلق حماسه حضور همراهی می‌کنند/مردم‌سالاری دینی در انتخابات متبلور است
حجت‌الاسلام ارزانی، انتخابات را مظهر عزت، عظمت و اقتدار ایران اسلامی دانست و گفت: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با حضور میلیونی، آگاهانه و پرشور در انتخابات مجلس، در خلق حماسه حضور، به عنوان قطره‌ای از دریای خروشان ملت نقش‌آفرین می‌شوند.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۰

چهارمین روز از داوری نهایی نخستین رویداد ملی «فهما»
چهارمین روز از داوری نهایی نخستین رویداد ملی «فهما» با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر «حبیب رضا ارزانی» در ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۲

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در بازدید از مرحله نهایی داوری فهما :
سامانه بچه های مسجد شیوه منحصر به فرد برای تعامل با ۱۳ هزار کانون روستایی بوده است
حجت الاسلام دکتر ارزانی گفت: ما به دنبال این مهم بودیم که از میان ۱۳ هزار کانون روستایی روشی را تبیین کنیم که بتواند با کانون‌ها مرتبط باشد و لذا در راستای تحقق این مهم سامانه بچه های مسجد شکل گرفت.

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۰