خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

الجمعة ١٣ شوّال ١٤٤١

Friday, June 5, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی
به صورت ویدئو کنفرانس
سایت اطلاع رسانی«فهما» در زنجان با حضور حجت الاسلام ارزانی رونمایی شد
ظهر امروز در مراسمی با حضور حجت الاسلام ارزانی رئیس ستاد عالی کانون های مساجد کشور و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، صفحه استانی سایت اطلاع رسانی«فهما» در زنجان رونمایی شد.

۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۳:۴۴

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
حفظ اندیشه‌های امام خمینی(ره) هدف کانون‌های فهما است/سیاه‌پوشی مساجد و شب شعرهای مجازی برای سالگرد ارتحال
حجت‌‌الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی، با بیان اینکه حفظ اندیشه‌های امام خمینی(ره) هدف کانون‌های (فهما) به شمار می‌رود، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سالگرد ارتحال ایشان، مساجد و حسینیه‌ها را سیاه‌پوش کرده و در سطح فضای مجازی فعالیت مضاعفی دارند.

۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۱:۵۹

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
مسائل اجتماعی در سند تحول کانون‌های فهما اولویت است
حجت‌الاسلام والمسلمین ارزانی با اشاره به فعالیت‌های ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و تصویب سند تحول این نهاد انقلابی، گفت: مسائل اجتماعی در سند تحول کانون‌های فهما یک اولویت است.

۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۲:۱۶

با همراهی مجازی رئیس ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:
اختتامیه مجازی آزمون نهایی مسابقه تفسیر جزء ۷ قرآن برگزار شد+منتخبین
مؤمنی گفت: اختتامیه آنلاین مسابقه مجازی ترجمه و تفسیر کوتاه جزء ۷ قرآن کریم امروز(۱۱خرداد) به صورت (لایو) زنده در اینستاگرام برگزار و رئیس ستادهماهنگی کانون های مساجد کشور مراحل قرعه کشی برای معرفی منتخبین آزمون نهایی این مسابقه را نظاره گر بودند.

۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۲:۴۸

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:
عملکرد فرهنگی و هنری کانون های مساجد استان اردبیل ممتاز است
حجت الاسلام ارزانی در ارتباط زنده با مراسم رونمایی از صفحه استانی اردبیل در پورتال اطلاع رسانی رویداد ملی «فهما» گفت: عملکرد فرهنگی و هنری کانون های مساجد استان اردبیل ممتاز است و در «رویداد ملی فهما» جزو سه استان برتر کشور را معرفی شدند.

۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۲:۲۷

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
پایگاه اطلاع رسانی فهما می تواند مورد وثوق دیگر منابع خبری قرار گیرد
حجت الاسلام والمسلمین ارزانی گفت: پایگاه اطلاع رسانی فهما دارای قابلیت های گسترده ای در راستای انعکاس فعالیت های مسجدی است که می تواند مورد وثوق دیگر منابع خبری قرار گیرد.

۱۳۹۹/۳/۷ - ۱۴:۴۳

شبستان گزارش می‌دهد؛
طعم همدلی با طرح ملی «راهکار» در گلستان
با وجود آنکه کانون های مساجد گلستان از روز نخست شیوع ویروس کرونا پرتلاش بودند اما با طرح ملی «راهکار» در ضیافت الهی سفره کمک و دستگیری از نیازمندان را در گلستان پهن می کنند.

۱۳۹۹/۲/۶ - ۰۸:۲۳

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
طرح ملی «راهکار»، رزمایش ایمان، همدلی، کار و ایثار رمضان اجرا می‌شود
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی از اجرای طرح ملی «راهکار»، رزمایش ایمان، همدلی، کار و ایثار رمضان با همکاری ۲۵ هزار کانون مسجدی خبر داد و گفت: مجموعه این طرح به صورت مجازی و با تکیه بر ظرفیت مساجد و بچه‌های مسجد و همراه با بسته برنامه‌های متنوع اجرا می‌شود.

۱۳۹۹/۱/۲۶ - ۰۹:۴۱

لبیک کانون‌های مساجد کشور به منویات مقام معظم رهبری در قالب طرح ملی «راهکار»
حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی، اظهار کرد: طرح ملی راهکار با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر محورهای «رزمایش» «ایمان» «همدلی» «کار» «ایثار» و «ماه رمضان» به همت ۲۵ هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد سراسر کشور برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۱/۲۵ - ۲۳:۰۸

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
شخصیت حضرت علی‌اکبر(ع) الگویی جاودانه برای جامعه اسلامی/ ارتقای فرهنگ جامعه در گرو توجه به نسل جوان است
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با اشاره به اهمیت جایگاه جوانان در ارتقای سطح فرهنگ جامعه، گفت: معرفی الگوی مناسب به جوانان مساله‌ای مهم است؛ در این میان سیره و الگوی جاودانه‌ای چون حضرت علی‌اکبر(ع) می‌تواند سرلوحه فعالیت‌های جامعه اسلامی باشد.

۱۳۹۹/۱/۱۶ - ۱۵:۲۲

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
آموزش‌های مبتنی بر شبکه در کانون‌های مساجد ارائه می‌شود/ مرکزیت مسجد در مقابله با کرونا و عدم اجتهادهای شخصی اولویت قرارگاه سلامت است
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با بیان‌اینکه طرح آموزش‌های مبتنی بر شبکه در ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد در دست طراحی و اجرا است، گفت: ممنوعیت اجتهادهای شخصی و مرکزیت داشتن مسجد در مقابله با کرونا از اولویت‌های قرارگاه سلامت است.

۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۱:۱۳

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:
عزم جدی بچه‌های مسجد برای شکست کرونا با پویش مردمی «مسجد، کانون سلامت»
حجت‌الاسلام ارزانی، با اشاره به مواجه بودن کشور با بحرانی که جامعه جهانی را نیز درگیر کرده است، گفت: امروز سنگر بچه‌های مسجد از جبهه فرهنگی به جبهه سلامت تغییر یافته است.

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۷

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
تبیین راهکارهای پیشگیری از ویروس کرونا در کانون‌های مساجد/ آموزش مجازی مبارزه با کرونا در سامانه بچه‌های مسجد
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی ضمن تبیین فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مقابله با ویروس کرونا، گفت: یکی از مهمترین اقدامات ما در این باره ارایه آموزش مجازی از طریق پورتال بچه‌های مسجد است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۷

مشارکت ۹۸ درصد کانون‌ها در رویداد ملی فهما / برگزیدگان فهما معرفی شدند
حجت‌الاسلام و المسلمین ارزانی با اشاره به روند برگزاری رویداد ملی (فهما) گفت: ۹۸ درصد از اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در این رویداد مشارکت داشتند و از میان این استقبال وسیع، برگزیدگان انتخاب و معرفی شدند.

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۲۳:۱۸

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
بیانیه گام دوم انقلاب معیار فعالیت کانون‌های مساجد است
حجت‌الاسلام ارزانی طی صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب معیار فعالیت‌های فرهنگی ما است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۲۳:۰۴

پیام رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فهما به مناسبت ۱۸ اسفند سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
بیانیه گام دوم، تقویت فرهنگ انقلابی، معیار فعالیت کانون‌های مساجد است
حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی، طی صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: این بیانیه معیار فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های مساجد است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۷

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور اعلام کرد
مشارکت ۹۸ درصد کانون‌های مساجد در رویداد ملی «فهما» / برگزیدگان فهما معرفی شدند
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی با اشاره به روند برگزاری رویداد ملی (فهما)، گفت: ۹۸ درصد از اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در این رویداد مشارکت داشتند و از میان این استقبال وسیع، برگزیدگان انتخاب و معرفی شدند.

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۶

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
بچه‌های مسجد به پویش «مقابله با کرونا» پیوستند/ تدابیر بهداشتی در کانون‌های مساجد اتخاذ شده است
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با اشاره به اتخاذ تدابیر بهداشتی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اظهار کرد: بچه‌های مسجد با پیوستن به پویش بزرگ «مقابله با ویروس کرونا»، اطلاع‌رسانی و آموزش در این باره را در کانون‌ها و فضای مجازی دنبال می‌کنند.

۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۴:۱۲

ششمین روز از داوری نهایی نخستین رویداد ملی «فهما»
ششمین روز از داوری نهایی نخستین رویداد ملی «فهما» با حضور اساتید برجسته سینما و حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی در ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۴:۰۳

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور تاکید کرد
آموزش استعدادها از مهمترین رویکردهای طرح ملی «فهما» است
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی، با اشاره به گستره و فعالیت‌های رویداد ملی فهما گفت: یکی از مسائل مهم در این رویداد آموزش استعدادهای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۳:۰۴