خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

الثلاثاء ٥ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
بسته حمایتی خبرنگاران در شورای فرهنگ عمومی استان بررسی می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: در جلسه آینده شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان بسته حمایتی از خبرنگاران بررسی و وظیفه هر دستگاه در این حوزه مشخص خواهد شد.

۱۳۹۵/۵/۱۴ - ۰۸:۳۹

پایان هفته جاری/
اصفهان میزبان یازدهمین جشنواره ملی نگارگری رضوی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: اصفهان در روزهای پایانی هفته جاری میزبان یازدهمین جشنواره ملی نگارگری رضوی است.

۱۳۹۵/۵/۱۲ - ۰۹:۵۶

تاکید بر تعلیم و تربیت مربیان قرآنی/۴۰درصد موسسات قرآنی برتر در کشور، اصفهانی اند
خبرگزاری شبستان: در جلسه توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی، امام جمعه اصفهان بر ضرورت تربیت مربیان قرآنی تاکید کرد و استاندار ایجاد بانک اطلاعاتی را زمینه ای برای ارزیابی عملکرد سالانه در حوزه قرآن دانست.

۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۴:۵۸

دکتر ارزانی خواستار شد؛
تمرکز کانون‌های مساجد به مهارت‌آموزی/ ظرفیت‌های مساجد مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به اهمیت موضوع مهارت‌آموزی در روایات اسلامی اشاره کرد و تمرکز کانون‌های مساجد به موضوع مهارت‌آموزی را خواستار شد.

۱۳۹۵/۵/۷ - ۰۹:۱۹

تاکید بر استفاده از ظرفیت بین المللی بارگاه ملکوتی امام رضا(ع)/عدم غفلت از شادی معنوی در دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به لزوم استفاده از ظرفیت بین المللی بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) به بیان سطوح مختلف شادی پرداخت و بر استفاده از عالی ترین سطح شادی که شادی معنوی است و لذتی ماندگار دارد تاکید کرد.

۱۳۹۵/۵/۶ - ۱۵:۲۵

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی/
حجت الاسلام دکتر ارزانی رییس ستاد کنگره نکوداشت آیت الله مظاهری شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حکم وزیر به عنوان رییس ستاد کنگره نکوداشت حضرت آیت الله مظاهری منصوب شد.

۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۲:۵۹

زمان برگزاری کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری در اصفهان اعلام شد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کنگره نکوداشت حضرت آیت الله العظمی مظاهری از برگزاری کنگره نکوداشت این مرجع عالیقدر جهان تشیع در هفته وحدت و روز «اخلاق و مهرورزی» در اصفهان خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۴ - ۰۹:۱۶

گرمای آسمان با آسمانی های زمینی
خبرگزاری شبستان: طرح آسمانی های اوقات فراغت در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان گرمای آسمان اصفهان را با بازار گرم این طرح پیوند زده است.

۱۳۹۵/۵/۴ - ۰۸:۲۰

فرماندار اصفهان با حضور در خبرگزاری شبستان/
ضرورت سرمایه گذاری در کانون های مساجد/رشد کیفی کانون های اصفهان تحسین برانگیز است
خبرگزاری شبستان: فضل الله کفیل در جریان بازدید از دبیرخانه کانون های مساجد اصفهان بر سرمایه گذاری در کانون ها تاکید کرد و هزینه در کانون ها را باعث کاهش آسیب ها در اجتماع دانست.

۱۳۹۵/۴/۳۰ - ۱۵:۱۶

وابستگی شخصی و جناحی عامل دوری تئاتر از هدفش/استفاده قاعده مند از حامیان، ضرورت انکار ناپذیر
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان وابستگی تئاتر به شخص یا گروه و جناح را عامل دوری آن از هدفش برشمرد و حضور حامیان در این هنر به صورت قاعده مند را نیاز ضروری آن دانست.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۱۲:۳۸

تعریف از زمان اوقات فراغت نیاز به تغییر دارد/خندوانه الگوی مناسب شادی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در افتتاحیه انجمن اوقات فراغت اصفهان به تعریف زمانی اوقات فراغت در کشور انتقاد کرد و نبوغ را لازمه برنامه ریزی برای شادی جامعه دانست.

۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۰۹:۲۷

بازدید کاراندیش از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در ساختمان در حال بازسازی ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از بخش‌های مختلف این اداره کل بازدید کرد.

۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۰:۰۵

پس از اجرای موفق طرح عیدانه کتاب/
طرح تابستانه کتاب در اصفهان اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به اینکه در برگزاری طرح عیدانه کتاب اصفهان حائز رتبه دوم کشوری شده است از برگزاری طرح تابستانه کتاب در این استان خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۳:۳۹

با حکم دکتر ارزانی/
اصغر مختاری به عنوان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اصفهان منصوب شد
خبرگزاری شبستان: اصغر مختاری که از شهریور ۹۴ سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اصفهان بود به عنوان رییس این اداره منصوب شد.

۱۳۹۵/۳/۳۱ - ۰۹:۲۲

در ضیافت افطار خانوادگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد اصفهان مطرح شد/
مساجد مهم ترین رکن طرح های محله محوری/کانونهای فرهنگی اصفهان همچنان پیشتازند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در ضیافت خانوادگی مدیران مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد اصفهان، توجه به مساجد را از ارکان اصلی طرح های محله محوری و نقطه قوت آن دانست.

۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۱۴:۱۴

دکتر ارزانی با حضور در غرفه شبستان تاکید کرد:
لزوم استفاده از ظرفیت مصلی در برپایی نمایشگاه قرآن/قرآن بازدارنده آسیب های اجتماعی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت آثار مثبت فراوانی بر جامعه می گذارد گفت: حضور مردم در فضاهایی که رنگ و بوی قرآن و عترت دارد سبب کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

۱۳۹۵/۳/۲۴ - ۱۰:۵۵

عصر امروز:
سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان افتتاح می شود/استقرار خبرگزاری شبستان
خبرگزاری شبستان:سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان عصر امروز با حضور مسئولان استانی افتتاح می شود.

۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۱۲:۰۱

هفتاد و سومین نشست شورای فرهنگ عمومی اصفهان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: هفتاد و سومین نشست شورای فرهنگ عمومی اصفهان با محوریت ارتقای جایگاه مطبوعات در استان برگزار شد.

۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۰۹:۵۷

تماشاخانه های محلی توسط شهرداری ایجاد شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه طرح تاسیس تماشاخانه های محلی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سال گذشته تصویب شده است، تاسیس این تماشاخانه ها توسط شهرداری را لازم برشمرد.

۱۳۹۵/۳/۱۶ - ۱۰:۱۷

اقتصاد مقاومتی باید به یک فکر رایج در جامعه تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان یکی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را گفتمان سازی فرهنگی اقتصاد مقاومتی برشمرد و تبدیل اقتصاد مقاومتی به یک فکر رایج در جامعه را ضروری دانست.

۱۳۹۵/۳/۱۳ - ۰۹:۵۸