خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

الثلاثاء ٥ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی
خودباوری، مهمترین رکن موفقیت
خبرگزاری شبستان: مشاور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان مهمترین رکن دست یابی به موفقیت را خودباوری دانست و افزود: خودباوری و دست یابی به فطرت درونی دو کلید اصلی برای افراد موفق در افق ۲۰۲۰ است.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۳:۵۳

قدردانی از مقام علما هدف برگزاری کنگره آیت الله مظاهری است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: قدردانی و تکریم مقام علما هدف برگزاری کنگره آیت الله مظاهری است.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۵۱

دیدار اعضای کنگره نکوداشت حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری با آیت الله اعرافی
آیت الله مظاهری در اخلاق عملی الگو است
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی در دیدار اعضای کنگره نکوداشت حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری، ایشان را در اخلاق عملی الگو دانست و گفته های ایشان را نشان از سال ها تلاش در زمینه اخلاق اسلامی برشمرد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۲:۴۰

گردآوری ٢٨ اثر موضوعی از آیت‌الله العظمی مظاهری
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کنگره نکوداشت حضرت آیت الله العظمی مظاهری گفت: ٢٨ اثر موضوعی که آیت‌الله العظمی مظاهری نوشته‌اند را جمع آوری و در موضوعات اخلاق، اصول، شرح ادعیه و رجال گردآوری شده است.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۲:۲۸

محبت و دوستی و عقلانیت مردم شرط لازم موفقیت جامعه است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: محبت و دوستی بین افراد و عقلانیت مردم شرط لازم موفقیت و تحقق هدف جامعه است.

۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۲۱:۴۶

مجموعه‌ای ۳۰ جلدی از آثار آیت‌الله العظمی مظاهری آماده شده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه زندگی نامه آیت‌الله العظمی مظاهری در قالب کتابی ۶۰۰ صفحه‌ای آماده شده است، گفت: مجموعه‌ای ۳۰ جلدی از آثار آیت‌الله العظمی مظاهری آماده شده است.

۱۳۹۵/۹/۴ - ۱۲:۳۰

برگزاری پانزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در استان اصفهان
خبرگزاری شبستان: پانزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان اصفهان صبح امروز در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۲:۴۵

برگزاری سومین جلسه ستاد کنگره نکوداشت آیت الله مظاهری
خبرگزاری شبستان: سومین جلسه ستاد کنگره نکوداشت حضرت آیت الله العظمی مظاهری«مدظله العالی» با حضور اعضای این ستاد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۰:۳۰

آزمون قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری پانزدهمین آزمون قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۱:۰۰

اصفهان میزبان سوگواره ملی تعزیه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری سوگواره ملی تعزیه در دهه اول ماه صفر به میزبانی اصفهان خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۰:۰۵

امر به معروف و نهی از منکر ضامن بقای اسلام است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در پیامی به مناسبت هفته «امر به معروف و نهی از منکر» این دو فریضه را از مهم ترین مبانی تفکر سیاسی یک مسلمان دانست که ضامن بقای اسلام است.

۱۳۹۵/۷/۱۵ - ۱۳:۱۵

کنگره «فرهنگ و هنرِ روستا و عشایر» فرصتی برای توانمندسازی فرهنگی روستاییان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان «فرهنگ و هنرِ روستا و عشایر» را فرصتی برای توانمندسازی فرهنگی و انتقال تجربه روستاییان به یکدیگر دانست.

۱۳۹۵/۶/۲۸ - ۱۲:۰۳

اعضای ستاد کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری با مراجع عظام تقلید در قم دیدار کردند
خبرگزاری شبستان: اعضای ستاد کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری با آیت الله موسوی اردبیلی، علوی گرگانی، مکارم شیرازی، نماینده آیت الله سیستانی و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور روحانیت دیدار کردند.

۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۴:۲۶

از رشد فعالیت های قرآنی تا اجرای متعدد نمایش در اصفهان
خبرگزاری شبستان: پس از سه سال از فعالیت دولت تدبیر و امید در حوزه فرهنگ و هنر اصفهان شاهد رشد فعالیت های شاخص در حوزه های قرآنی، اجراهای متعدد نمایش، افزایش مجوز تولید فیلم کوتاه و چاپ کتاب بوده ایم.

۱۳۹۵/۶/۹ - ۱۲:۵۵

دولت در سه سال گذشته فاصله با مردم را کم کرده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تلاش دولت در طول سه سال گذشته را مبنی بر کاهش فاصله با مردم دانست.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۱:۰۲

مسجد، کانون فعالیت های اجتماعی مسلمانان/خانه خدا خانه همه خلق خداست
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه رسول گرامی اسلام(۰ص)۹ مسجد را کانون فعالیت های اجتماعی مسلمانان قرار دادند که به همین دلیل از ویژگی های برجسته و خاصی در طول تاریخ برخوردار بوده است.

۱۳۹۵/۶/۱ - ۰۹:۰۵

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
ارائه ١٦٨٦ مجوز در حوزه های مختلف/ارائه مجوز تولید ٥٠٠ فیلم کوتاه/تولیدات محصولات قرآنی و تربیت کادر قرآنی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مهمترین دستاورد این اداره را ارائه ١٦٨٦ مجوز کتاب، هنرهای نمایشی، مطبوعات...،ارائه مجوز تولید ٥٠٠ فیلم کوتاه تولیدات محصولات قرآنی و تربیت کادر قرآنی برای آینده عنوان کرد.

۱۳۹۵/۵/۳۱ - ۱۲:۵۰

علاقه به زیبایی موضوع اساسی هنرهای سنتی ایران است/اصفهان کریدور هنر و فناوری
خبرگزاری شبستان: مشاور عالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین تودیع و معارفه رییس پژوهشکده هنرهای سنتی اسلامی، علاقه به زیبایی را موضوع اساس هنرهای سنتی برشمرد و اصفهان را نماد اصلی آن دانست.

۱۳۹۵/۵/۲۳ - ۰۸:۵۰

دکتر ارزانی:
تکریم امامزادگان ابراز محبت به پیامبر(ص) است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در پیامی به مناسبت روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه، تکریم امامزادگان را ابراز محبت به پیامبر(ص) دانست.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۰۸:۴۰

همزمان با افتتاحیه دهه کرامت در اصفهان/
نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی بررسی شد/تکریم زن در اسلام با نزول سوره کوثر
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، نگاه اسلام به زن را یک نگاه ارزشی دانست و گفت: زن به دلیل دارا بودن نقش تربیتی در جامعه از دیدگاه اسلام مقام عملیاتی و ارزشی دارد.

۱۳۹۵/۵/۱۴ - ۲۰:۴۴