خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٠

Wednesday, February 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
کانون‌های مساجد، بازوی ائمه جماعات هستند
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، با بیان اینکه این کانون‌ها بازوی ائمه جماعات هستند، گفت: آن‌ها باید در قالب سیستم مدیریت مساجد فعالیت کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۰:۴۹

مشاور وزیر ارشاد تاکید کرد؛
استفاده از ظرفیت نامحدود صحیفه سجادیه، بهترین راه فرهنگ سازی
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام ارزانی با بیان اینکه بهترین راه فرهنگ سازی استفاده از ظرفیت نامحدود صحیفه سجادیه است افزود: صحیفه سجادیه ادبیاتی نو برای نشر معارف ناب اهل بیت(ع) است.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۰۸:۲۲

دیدار مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با مراجع وعلما(۱)
حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در سفر یک روزه خود به قم با حضرات آیات حسینی بوشهری،علوی گرگانی و شهرستانی دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۴:۱۲

حجت الاسلام و المسلمین ارزانی در گفتگو با شبستان عنوان کرد:
ارتباط تنگاتنگ ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد با مراجع و روحانیت
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر و دبیرستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: این ستاد ارتباط تنگاتنگ و گسترده ای با مراجع و علما داشته و همواره از نظرات این بزرگواران استفاده خواهیم کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۴:۰۷

بازدید حجت الاسلام و المسلمین ارزانی از موزه امام علی(ع)
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور با حضور در موسسه اهل البیت(ع) از موزه امام علی(ع) بازدید کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۱:۳۱

حجت الاسلام و المسلمین ارزانی خبر داد :
فعالیت ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در کشور
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور از فعالیت ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در کشور خبر داد و گفت: این کانون ها به صورت شبکه فعال فرهنگی فعالیت می کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۰:۵۱

حجت الاسلام و المسلمین ارزانی به قم سفر می کند/دیدار با مراجع عظام تقلید
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور با سفر به قم با مراجع عظام تقلید دیدار و گفتگو خواهد کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۲۳:۱۰

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطرح کرد؛
ظرفیت نهفته کانون‌های فرهنگی هنری برای ایجاد شبکه جهانی مساجد
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بر استفاده از ظرفیت این کانون‌ها برای ایجاد شبکه جهانی مساجد تاکید کرد و گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ظرفیت خوبی برای تبادل فرهنگی میان کشورها هستند.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۷:۲۱

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اعلام کرد؛
آمادگی کانون‌های مساجد برای همکاری با جمعیت هلال‌احمر
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، از آمادگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برای همکاری با جمعیت هلال‌احمر برای خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان غرب کشور خبر داد.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۱:۵۶

تجلیل از کتابداران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران
آیین تجلیل از کتابداران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران در دبیرخانه این استان برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۱:۱۱

همایش کتابداران مساجد تهران
همایش کتابداران مساجد تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در مجتمع نور برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۹:۳۶

ارزانی و حاج علی اکبری با هم دیدار کردند
خبرگزاری شبستان: رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران و دبیر ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور با هم دیدار کردند.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷:۱۳

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
کتابخانه‌ها فرصت خوبی برای جذب بیشتر جوانان به مساجد هستند
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: مساجد را صرفا نمازخانه ندانیم و کارکردهای فرهنگی، هنری، اجتماعی و خدماتی آن‌ها را احیا و تقویت کنیم.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۶:۳۳

معاون برنامه‌ریزی و توسعه ستادعالی کانون‌های مساجد کشور منصوب شد
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور طی حکمی، سعید سعادتی را به سمت معاونت برنامه‌ریزی و توسعه و دبیر شورای طرح و برنامه این ستاد منصوب کرد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۴:۳۱

پیام همدردی دبیر ستاد عالی کانونهای مساجد در پی حادثه کرمانشاه؛
کانون‌های مساجد تمام توان خود را برای یاری آسیب‌دیدگان زلزله اخیر به کار گیرند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی در پیامی ضمن هم‌دردی با بازماندگان حادثه زلزله کرمانشاه، اعضای کانون های مساجد را به یاری آسیب دیدگان دعوت کرد.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۲۱:۱۰

دبیر ستاد عالی کانون های مساجد با آیت الله العظمی مظاهری دیدار و گفتگو کرد
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با آیت الله العظمی حسین مظاهری از مراجع عظام تقلید و رییس حوزه علمیه اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۴:۰۳

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
کانون‌های مساجد به عرصه ارتقای جایگاه سرمایه‌های اجتماعی، وارد می‌شوند
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: قصد داریم در این کانون‌ها با همکاری گروهی از متخصصان و با آموزش‌های چهره به چهره به ارتقای جایگاه سرمایه‌های اجتماعی در جامعه کمک کنیم.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶:۰۰

گزارش تصویری آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد و از زحمات حجت الاسلام دکتر حبیب رضا ارزانی تجلیل شد و حجت الاسلام دکتر محمدعلی انصاری به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۰۸:۲۵

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
به همه بخش های فرهنگی و هنری باید بپردازیم/ضرورت توجه به شهرستان ها
خبرگزاری شبستان: مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر فعالیت در همه بخش های فرهنگی و هنری، توجه به ۲۳ شهرستان استان پهناور اصفهان را ضروری برشمرد.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۷:۳۲

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
یک سیزدهم بودجه فرهنگی سهم وزارت فرهنگ و ارشاد است/فرهنگ را سیاسی نکنیم
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه نباید فرهنگ را سیاسی کنیم، گفت: یک سیزدهم بودجه فرهنگی سهم وزارت فرهنگ و ارشاد است اما این وزارتخانه در مقام پاسخگویی سهم ۱۰۰درصدی دارد.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۵:۱۴