خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

الأربعاء ٣ ربيع الثاني ١٤٤٠

Wednesday, December 12, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی
مسابقه طراحی نشانه شهری «حضور» با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد
خبرگزاری شبستان: اختتامیه مسابقه طراحی نشانه شهری «حضور» با معرفی برگزیدگان در خانه تاریخی صفوی برگزار شد و برگزیدگان این مسابقه معرفی شدند.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۰:۴۵

برگزاری یکصد جشن دهه کرامت در شهرستان تیران وکرون/سفرمدیرکل ارشاد به تیران
خبرگزاری شبستان: بیش از یکصد جشن دهه کرامت در شهرستان تیران و کرون همزمان با این مناسبت توسط تشکل های مردمی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۱:۴۱

استان اصفهان سرآمد حوزه های مختلف فرهنگی و هنری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره اجلاس مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها گفت: استان اصفهان در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، قرآنی و کانون های مساجد در کشور سرآمد است.

۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۲:۰۰

رصدخانه فرهنگی از دستاوردهای شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان راه اندازی رصدخانه فرهنگی اصفهان را از دستاوردهای شورای فرهنگ عمومی برشمرد که می تواند الگویی برای کشور باشد.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۵:۱۷

سفر یک روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر یک روزه خود به اصفهان با نماینده ولی فقیه در استان اصفهان دیدار کرد و در نشست شورای فرهنگ عمومی این استان به ایراد سخن پرداخت.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۴:۴۹

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد اصفهان شد
خبرگزاری شبستان: سید رضا صالحی امیری دقایقی پیش وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شد و مورد استقبال استاندار اصفهان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و معاونان وی قرار گرفت.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۹:۳۳

دکتر ارزانی در گفتگو با شبستان:
صدای واحد پیشکسوتان و اهالی سینما با مردم، جشنواره کودک را به اصفهان بازگرداند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: مردم اصفهان فهیم هستند و در سطح جهان همین دیدگاه نسبت به مردم اصفهان وجود دارد و ما به عنوان مسوولین فرهنگ و هنر این شهر وظیفه داریم در شان این مردم بستر سازی کرده و خدمتگزار آن ها باشیم.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۵:۴۲

دکتر ارزانی:
در فرمان آتش به اختیار، مساجد افسران جنگ نرم هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در جمع خانواده مدیران مسئول کانون های فرهنگی هنری منتخب استان اصفهان، وظیفه خطیر مساجد را نخبه پروری دانست.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۹:۴۱

فعالیت ۲ هزار موسسه قرآنی در استان اصفهان/ نمایشگاه قرآن فرصت معنوی در اصفهان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از فعالیت ۲ هزار موسسه قرآنی در این استان خبرداد.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۳:۰۵

طلاب با مشکلات جامعه آشنا و برای رفع آن کار کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: طلاب با مشکلات جامعه باید آشنا شوند و برای رفع این مشکلات کار کنند.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۲:۵۱

تجلیل از روحانیون مسلط به زبان های خارجی
خبرگزاری شبستان: همزمان با اختتامیه المپیاد علمی روحانیون از ۱۰ روحانی مسلط به زبان های خارجی نیز تجلیل شد.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۲:۵۰

اختتامیه دومین المپیاد علمی مبلغان زباندان سراسر کشور
اختتامیه دومین المپیاد علمی مبلغان زباندان سراسر کشور در اصفهان برگزار شد و از برگزیدگان این المپیاد تجلیل شد.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۰۹:۵۶

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان:
حراجی بزرگ اصفهان تا پایان سال برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به برگزاری حراجی بزرگ در اصفهان گفت: برگزاری حراج بزرگ اصفهان که در واقع یکی از برنامه‌های اصلی ارشاد در این سال است قطعی شده است.

۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۳:۳۷

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
کنگره «فضل نبی» حرکتی الگوبخش و الهام آفرین در رویدادهای آئینی و ارزشی فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در پیامی به کنگره بزرگداشت شاعر آئینی «ملا فضلعلی نصرآبادی» برگزاری این کنگره را حرکتی الگوبخش و الهام آفرین در رویدادهای آئینی و ارزشی فرهنگی خواند.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۲۱:۵۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مطرح کرد؛
«شب‌های شاد اصفهان» طرحی برای ایجاد فضایی شاد و مفرح در نصف جهان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به اجرای طرح شب‌های شاد اصفهان گفت: شب‌های شاد اصفهان با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح در اصفهان اجرا می‌شود و برای رسیدن به این هدف، اجرای چنین طرحی ضروری و لازم بود.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۴:۴۲

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
جشنواره هنر توحیدی نقاشی در اصفهان برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری جشنواره هنر توحیدی در حوزه نقاشی درسال جاری در شهر اصفهان خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۱:۱۸

کانونهای مساجد مصداق بارز عمران معنوی مساجد هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار نوروزی با رییس و کارکنان دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان، فعالیت کانون های فرهنگی هنری در مساجد را مصداق بارز عمران معنوی مساجد دانست.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۹:۳۷

مسجد جایگاه بندگی و کرنش در پیشگاه خداوند/کانونهای فرهنگی قلب مساجد هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آورده است: کانونهای فرهنگی هنری مساجد مسیر نیل به اهداف معنوی، فرهنگی و تربیتی مساجد را هموار می کنند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۷

گزارش تصویری / نشست خبری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
در آستانه سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، نشست خبری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دانشگاه فرهنگ و هنر برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۰

رشد مراکز فرهنگی و هنری اصفهان در سال ۹۵
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه در افزایش دکه های مطبوعاتی در سال های آینده برنامه ریزی انجام شده است، گفت: در کلیه برنامه های فرهنگی و هنری نسبت به گذشته رشد داشته ایم.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۳:۴۹