خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام ارزانی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
کنگره «فضل نبی» حرکتی الگوبخش و الهام آفرین در رویدادهای آئینی و ارزشی فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در پیامی به کنگره بزرگداشت شاعر آئینی «ملا فضلعلی نصرآبادی» برگزاری این کنگره را حرکتی الگوبخش و الهام آفرین در رویدادهای آئینی و ارزشی فرهنگی خواند.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۲۱:۵۸

٨ فیلم دیگر از فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به اصفهان می‌آید
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان اصفهان گفت: یک بسته ٨ تایی دیگر از فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به اصفهان می‌آید.

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۱:۵۴

زیرساخت‌های فرهنگی احصا و بهبود یابد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: لازم است برنامه قوی برای تقویت نیروی انسانی داشته باشیم، زیرساخت‌های فرهنگی را احصا و در جهت بهبود آن حرکت کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۲:۰۵

قدردانی از مقام علما هدف برگزاری کنگره آیت الله مظاهری است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: قدردانی و تکریم مقام علما هدف برگزاری کنگره آیت الله مظاهری است.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۵۱

دیدار اعضای کنگره نکوداشت حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری با آیت الله اعرافی
آیت الله مظاهری در اخلاق عملی الگو است
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی در دیدار اعضای کنگره نکوداشت حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری، ایشان را در اخلاق عملی الگو دانست و گفته های ایشان را نشان از سال ها تلاش در زمینه اخلاق اسلامی برشمرد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۲:۴۰

گردآوری ٢٨ اثر موضوعی از آیت‌الله العظمی مظاهری
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کنگره نکوداشت حضرت آیت الله العظمی مظاهری گفت: ٢٨ اثر موضوعی که آیت‌الله العظمی مظاهری نوشته‌اند را جمع آوری و در موضوعات اخلاق، اصول، شرح ادعیه و رجال گردآوری شده است.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۲:۲۸

اصفهان میزبان سوگواره ملی تعزیه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری سوگواره ملی تعزیه در دهه اول ماه صفر به میزبانی اصفهان خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۰:۰۵

رئیس ستاد کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری:
احیای آثار و ترویج بیانان آیت‌الله مظاهری در دستور کار است
خبرگزاری شبستان:رئیس ستاد کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری گفت: آیت‌الله مظاهری فعالیت‌های مناسب و ارزشمندی برای این اصفهان انجام داده که از همین رو باید در راستای احیای آثار و ترویج بیانات مختلف ایشان فعالیت‌های مناسبی صورت گیرد.

۱۳۹۵/۶/۱۹ - ۱۴:۳۴

عزت و صیانت یک جامعه با قانون و قانون گرایی محقق می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: دین مبین اسلام هرگونه تبعیضی در اجرای قانون را به هر دلیل و عنوانی که باشد موجب سقوط و هلاکت جامعه می‌داند.

۱۳۹۵/۳/۱۸ - ۱۲:۳۰

هیئت هماهنگی کانون های مساجد مصداقی از همدلی و همزبانی است
خبرگزاری شبستان: فعالیت اعضای هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد مصداق بارزی از همدلی و همزبانی است.

۱۳۹۴/۳/۲۵ - ۲۰:۰۹

رسانه ها، فضای فرهنگی جامعه را ارتقا می بخشند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان در نشست با مدیران روزنامه های اصفهان با اشاره به اهمیت نقش رسانه در جامعه گفت : رسانه ها موجب ارتقای فضای فرهنگی جامعه می شوند.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۳:۵۱

ترویج فعالیت های هنری مسجدی، تلاش بیشتر کانون های مساجد را می طلبد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار با مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت:کانون های فرهنگی هنری مساجد باید با قدرت بیشتری در حوزه فعالیت های هنری در مساجد تلاش کنند.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۱۲:۰۶

اصفهان،‌پایتخت علوم قرآنی کشور می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اصفهان،‌انتصاب حجت الاسلام ارزانی را به عنوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تبریک گفت و اظهار داشت:اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید با جدیت بیشتری در مباحث قرآنی برنامه داشته باشد.

۱۳۹۴/۲/۱۶ - ۱۰:۴۱

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از دبیرخانه کانون های مساجد و خبرگزاری شبستان اصفهان
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور در مجتمع فرهنگی هنری صائب از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

۱۳۹۴/۲/۸ - ۰۸:۲۰

فعالیت های فرهنگی و هنری مبتنی بر وفاق و همدلی اصحاب فرهنگ و هنر است
خبرگزاری شبستان: فعالیت های فرهنگی و هنری استان اصفهان مبتنی بر وفاق و همدلی اصحاب و فرهنگ و هنر و با دلسوزی مسئولان فرهنگی استان اصفهان است.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۲:۱۰