خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

الجمعة ٢٥ ذو القعدة ١٤٣٨

Friday, August 18, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اقتصاد مقاومتی
دولت برای اجرای اقتصادی مقاومتی برنامه داشته باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت رشت اعلام کرد: دولت برای اجرای اقتصادی مقاومتی و کم کردن آسیب‌های ناشی از تحریم برنامه داشته باشد.

۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۶:۰۸

اقتصاد مقاومتی؛ مؤلفه ها، راهبردها، راهکارها وچالش­های فرا روی آن
خبرگزاری شبستان: وقتی انسان تاریخ را مطالعه می کند بخوبی در می­ یابد که استعمارگران نه تنها اجازه رشد وشکوفائی به اقشار ضعیف وتحت نفوذ خویش را درجامعه نمی دهند بلکه موانعی را در سرراه رشد آنها ایجاد می کنند که یکی از موانع مهم سر راه آنها تحریم...

۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۱۲:۱۷

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی:
عملکرد اقتصاد مقاومتی دستگاه های اجرایی ارزیابی می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: ارزیابی عملکرد اقتصاد مقاومتی دستگاه های اجرایی براساس شاخص های کمی و کیفی انجام می شود.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۵:۰۴

۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید و اشتغال به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای رونق تولید و اشتغال برای امسال به استان اختصاص داده شد.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۲:۱۵

معاون استاندار خراسان جنوبی:
کمیته ارزیابی مدیران دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی تشکیل می شود
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی از تشکیل کمیته ارزیابی مدیران استان خبر داد و گفت: باید مدیران دستگاه های اجرایی با سرعت و تلاش مضاعف برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام بردارند.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۱:۳۲

ایجاد بازارچه‎های دائمی در مناطق فرسوده و آسیب‎پذیر لرستان
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان، از ایجاد بازارچه‎های دائمی در مناطق فرسوده و آسیب‎پذیر استان خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۴:۱۸

فرهنگ تعاون گامی در عرصه اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: نهادینه سازی فرهنگ تعاون در خانواده ها می تواند گامی مهم در جهت ایجاد اشتغال برای افراد خانواده و تقویت تولید و اقتصاد کشور باشد.

۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۴:۰۷

اجرای ۲۲ طرح اقتصاد مقاومتی در دستور کار وزارت علوم
خبرگزاری شبستان:معاون پژوهشی وزیر علوم از اجرای ۲۲ طرح کلان در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۳:۱۶

راهکارهای مدیریت مصرف باید در جامعه نهادینه شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان، مدیریت مصرف را از شاخص های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: راهکارهای مدیریت مصرف باید در جامعه نهادینه شود.

۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۱:۳۲

در ۴ سال گذشته؛
۶۰۰ دستگاه اتوبوس بازسازی و در خطوط مختلف فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد با اشاره به اینکه عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی سرلوحه ما قرار دارد، افزود: در ۴ سال گذشته ۶۰۰ اتوبوس دستگاه اتوبوس بازسازی و به چرخه فعالیت بازگردانده شدند.

۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۶:۳۱

استاندار قم تاکید کرد:
نقش رسانه ها در تحقق سياست هاي جمعيتي
خبرگزاری شبستان: استاندار قم با تاکید بر سیاست‌های جمعیتی گفت: رسانه های جمعی نقش مهمی در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در این زمینه دارند.

۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۰۷:۵۷

سپاه کربلا متعهد ساخت ۵۰۰مسکن ویژه محرومین است/۱۰۴روستای مازندران محرومیت زدایی می شود
خبرگزاری شبستان:فرمانده سپاه کربلا از محرومیت زدایی ۱۰۴روستای استان طی چهار سال با هدف مهاجرت معکوس روستاییان، خبرداد وگفت: مردم بصورت خودجوش و با برچسب بسیجی به محرومین خدمت می کنند.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۲۰:۰۰

توسعه فعالیت های پژوهشی در دستور کار کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، توسعه فعالیت های پژوهشی را در دستور کار کانون های فرهنگی مساجد استان دانست و گفت: کانون ‌های استان ما به خوبی در حال انجام این ماموریت هستند.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۳:۴۱

لزوم تقویت ویژگی های مثبت فرهنگ مردم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تحقیقات، پذیرش و خدمات مددکاری کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) ضمن تاکید بر لزوم تقویت ویژگی های مثبت فرهنگ مردم، گفت: باید ظرفیت ها را به منظور شناسایی استعدادهای مددجویان بازگو کنیم.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۰۹:۴۷

امام جمعه موقت خرم آباد:
رهنمودهای رهبری چراغ راه خدمت به مردم است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت خرم آباد، با تاکید برضرورت توجه دولت به بهره گیری از توان نیروهای انقلابی در اداره امور کشور، گفت: حرکت در مسیر رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، چراغ راه مسئولان باشد.

۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۶:۲۴

معاون ستادعالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
اقتصاد مسجد، یک الگوی عملی از اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: سعادتی گفت: اقتصاد مسجد، یک الگوی عملی از اقتصاد مقاومتی، و دارای دو ویژگی مردمی‌بودن و درونزایی است.

۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۱:۲۰

مسئول امور کانون‌های فرهنگی هنری مساجد دماوند:
کانون‌های فرهنگی هنری، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را برای مردم تبیین کرده‌اند
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام فائزی؛ مسئول امور کانون‌های فرهنگی هنری مساجد دماوند گفت: کانون‌های فرهنگی هنری با برگزاری نشست ‌ها و کارگاه‌های مختلف، سیاست‌ها و مولفه‌های اقتصاد مقاومتی را برای مردم تبیین کرده‌اند.

۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۰۸:۴۴

اجرایی شدن بسته های رونق تولید و اشتغال در استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج بسته در رابطه با رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در این استان هم اکنون در حال اجراء هستند.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۳:۰۵

آغاز ثبت نام جشنواره قرآنی «مدهامّتان» در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی با نام «مدهامّتان» به همت ستاد‌ عالی کانون‌ های فرهنگی و هنری مساجد کشور در این استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۴:۱۳

معاون ستاد عالی کانون‌های مساجد مطرح کرد؛
نقش مهم مسجد در مردمی‌کردن اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: سعادتی گفت: با توجه به اینکه مسجد، محل اجتماع و مورد اعتماد مردم است، می‌تواند در مردمی‌کردن اقتصاد مقاومتی و آبادانی دنیا نقش‌آفرینی کند.

۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۰۹:۳۰