خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶

الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨

Monday, March 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اقتصاد مقاومتی
پیشنهاد رییس پژوهشگاه علوم انسانی برای تحقق اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با نگارش نامه به وزیر علوم پیشنهادهایی را برای تحقق شعار سال جدید یعنی «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» ارائه کرد.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۰:۲۶

استادان دانشگاه تاکید کردند:
اقتصاد مقاومتی؛ از ظرفیت سازی ها تا بایدها و نبایدها!
خبرگزاری شبستان: اقتصاد مقاومتی از صبغه فرهنگ و تعلق تمدنی اسلامی برخوردار است. این ویژگی ممتازی است که فقط با بیانیه های رسمی و شعارها محقق نمی شود.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۹:۰۷

اقتصاد مقاومتی باید وارد زندگی مردم شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی نیازمند عزم ملی است، گفت: اگر اقتصاد مقاومتی عملی شود مشکل بیکاری رفع می شود و تولیدات نیز رونق می یابد.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۸:۴۸

کارشناس اقتصادی در گفت و گو با شبستان:
حل مساله اشتغال و کاهش وابستگی به نفت مهمترین هدف های اقتصادی ۹۶ باشد
خبرگزاری شبستان: کارشناس اقتصادی معتقد است که باید حل مساله اشتغال و کاهش وابستگی به نفت مهمترین هدف های اقتصادی ۹۶ باشد.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۸:۲۷

ضرورت تولید ملی در آموزه های اسلامی
خبرگزاری شبستان: «توليد» با انگيزه تأمين نيازمندى هاى ديگران و با هدف تقارب نسبى سطح زندگى طبقات مختلف اجتماع، از امتيازات اقتصاد اسلامى است كه آن را از ديگر مكاتب اقتصادى متمايز مى سازد.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۵۸

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی منجر به افزایش تولید و ایجاد اشتغال می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی و فرهنگ سازی منجر به احیای افزایش تولید و ایجاد اشتغال می شود.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۱:۵۵

گفتمان اقتصاد مقاومتی محور فعالیت فرهنگی کانون های مساجد است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: کانون های مساجد استان به عنوان فعالان فرهنگی ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی فعالیت های چشمگیری دارند.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۱:۵۵

کانون‌های مساجد، محور ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی در مناطق مختلف استان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: توجه به اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگ کارآفرینی و کار و تولید، محور فعالیت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در سال جاری باشد.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۱:۳۷

کانون‌های مساجد، سربازان خط مقدم ترویج فرهنگ اقتصادی مقاومتی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نقش مهمی در راستای ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی و توجه به بحث کارآفرینی در بین نسل جوان دارند.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۱:۰۰

رونق تولید و اشتغال در سال جاری مورد توجه باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شهرکرد رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی را از تأکیدات رهبر انقلاب دانست و افزود: رونق تولید و اشتغال در سال جاری باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۲۳:۳۹

آثار عملی اقتصاد مقاومتی در جامعه مشهود نیست /شورای تامین اردستان به دنبال امنیت کامل منطقه باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اردستان با بیان اینکه آثار عملی اقتصاد مقاومتی در جامعه مشهود نیست، خواستار تلاش بیشتر مسئولان در تحقق این امر شد تا آثار آن در زندگی مردم به ویژه طبقه پایین جامعه محسوس باشد.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۲۰:۰۸

مدیر حوزه امیرالمؤمنین(ع) آران و بیدگل:
هدف از شعار اقتصاد مقاومتی، خودکفایی و افزایش قدرت کشور در برابرتحریم هاست
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه امیرالمؤمنین(ع) آران و بیدگل گفت: هدف مقام معظم رهبری در مطرح کردن شعار اقتصاد مقاومتی در سال های اخیر، خودکفایی و افزایش قدرت کشور در برابر تلاش و تحریم های دشمن است.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۹:۵۸

امام جمعه خرم آباد:
تفکر انقلابی، شاه کلید تحقق اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه خرم آباد، تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را بستر رشد و توسعه کشور خواند و گفت: تفکر انقلابی مدیران بستر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۶:۵۳

امام جمعه موقت همدان:
حضور سرنوشت ساز مردم در پای صندوق های رای/ رفع مشکلات اقتصادی کشور با روحیه جهادی مسئولان
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت همدان اظهار کرد: مسئولان باید با روحیه جهادی برای رفع مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصادی و معیشت مردم تلاش کنند.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۶:۲۶

امام جمعه موقت بجنورد:
مشکلات اقتصادی جامعه با وجود مدیران نالایق حل نمی شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بجنورد با بیان اینکه مشکلات اقتصادی جامعه با وجود مدیران نالایق حل نمی شود، گفت: باید افرادی که انگیزه انقلابی ندارند از پست های مدیریتی کنار گذاشته شوند.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۵:۳۳

اقتصاد مقاومتی حافظ کشور در برابر توطئه‌های دشمنان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت اعلام کرد: تمرکز توطئه‌های دشمنان بر اقتصاد کشور بوده و اقتصاد مقاومتی حافظ ما در برابر توطئه‌های دشمنان است.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۵:۳۲

اقتصاد مقاومتی تنها راه‌حل مشکلات اقتصادی کشور است
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه موقت ایلام، گفت: اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری، تنها راه‌حل رفع و حل مشکلات اقتصادی و نسخه شفابخش اقتصاد بیمار کشور است.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۴:۴۴

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
اقتصاد مقاومتی، مناسب‌ترین راهبرد برای حل مشکلات اقتصادی است
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام ال هاشم گفت: امروز کشور ما در موقعیتی است که به اقتصاد مقاومتی نیاز دارد و اقتصاد مقاومتی مناسب‌ترین و کارآمدترین راهبرد برای حل مشکلات اقتصادی در برابر توطئه‌های دشمنان است.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۰:۱۲

شخصیت حضرت زهرا (س) نماد عفت در کمال دنيوی و اخروی زنان است
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، به شخصيت والا و صفات متعالی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) اشاره کرد و گفت: شخصیت این بانوی بزرگوار نماد عفت در کمال دنيوی و اخروی زنان است.

۱۳۹۶/۱/۲ - ۱۳:۲۶

نعمتی در گفتگو با شبستان:
مجلس ریل گذاریهای لازم را برای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی انجام دهد
خبرگزاری شبستان:عضو هیئت رییسه مجلس با اشاره به نقش قوای سه گانه در پیشبرد اقتصاد مقاومتی گفت: مجلس باید ریلگذاری های لازم را برای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی انجام دهد.

۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۴:۳۶