خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ٥ شوّال ١٤٣٩

Tuesday, June 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اقتصاد مقاومتی
منابع مالی کشور در راستای ایجاد اشتغال پایدار به کار گرفته شود
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: منابع مالی کشور باید در راستای ایجاد اشتغال پایدار به کار گرفته شود.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۹:۱۱

رسیدگی به مشکلات مردم و جلوگیری از سرگردانی با ایجاد میز خدمت میسر است
خبرگزاری شبستان:استاندار مرکزی گفت: رسیدگی و حل مشکلات مردم و جلوگیری از سرگردانی آنها با ایجاد میز خدمت میسر است.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۹:۰۸

گزارش کمیسیون ویژه اصل ۴۴ درباره نحوه اجرای قانون تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی قرائت شد
خبرگزاری شبستان:سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ مجلس گزارش این کمیسیون درباره نحوه اجرای قانون تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را قرائت کرد.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۲:۱۰

انتقاد لاریجانی از دولت برای عدم تشکیل جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت با عدم تشکیل جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی تخلف کرده است، گفت: طبق قانون دوت باید جلساتی را برای هماهنگی بین قوا برگزار می کرد که این کار را انجام نداده است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۲:۰۲

نوبخت در حاشيه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي خبر داد:
اتخاذ تدابيري براي بي اثر كردن تحريم‌هاي امريكا/۵۶ طرح و ۲۰۰ پروژه براي‌ اجرايي‌كردن اقتصادمقاومتي تعريف شده است
خبرگزاری شبستان: معاون‌رئيس‌جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشورگفت: برنامه‌عملياتي مقابله با آسيب‌هاي تحريم از سوي سازمان برنامه و بودجه با همكاري همه دستگاه‌ها تهيه مي‌شود.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۷:۱۲

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد:
اقتصاد مقاومتي مبناي عمل و كار همه دستگاه ها باشد
خبرگزاری شبستان: جهانگیری بااشاره به اینکه اقتصاد مقاومتي مبناي عمل و كار همه دستگاه ها باشد،گفت: اكنون كه قرار است تحريم ها بر كشور فشار وارد كند، بايد با استفاده از ظرفيت اقتصاد مقاومتي به دنبال راهكارهايي براي اداره مطلوب كشور در شرايط جديد باشيم.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۶:۵۱

اقتصاد مقاومتی اصل مهم در مقابله با تهدیدات دشمن
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه توجه به بخش خصوصی در حوزه ورزش و جوانان عملیاتی شود، گفت: اقتصاد مقاومتی اصل مهم در مقابله با تهدیدات دشمن است.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۲:۲۳

نفاق فتنه جدید دشمن/گره مشکلات کشور به دست مردم باز می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خطر نفاق را فتنه جدید دشمن عنوان کرد و گفت: در حالی که دشمن درصدد ایجاد تردید و شبهه در دل مردم ایران است اما با بصیرت و ولایتمداری می توان این خطر را پشت سر گذاشت.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۴:۲۷

رویکردهای اقتصاد مقاومتی در حوزه معادن باید با نقش آفرینی مردم لحاظ شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: باید برنامه بهره برداری از معادن در سال ۹۷ به صورت مشخص تدوین و سهم این حوزه در ایجاد اشتغال استان روشن شود.

۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۰:۵۴

مدیران ارتباط مستمر خود را با مردم حفظ کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام از عموم مدیران دوایر اجرایی خواست ارتباط مستمری با مردم برای حل مشکلات آنان داشته باشند.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۴:۰۹

انتقال و یا انحلال تیپ شهید دلجویان ارتش به امنیت استان ضربه می زند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد با اشاره به انتقال تیپ شهید دلجویان و یا منحل شدن این پادگان گفت: اگر این تیپ از خراسان شمالی منتقل شود به امنیت این استان ضربه وارد می شود البته که دلایل آورده شده هم برای انتقال این پادگان محکم نیست.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۹:۰۳

ایستادگی و پایمردی مردم مانع حرکت نظامی آمریکا علیه کشور شده است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه معنای اقتصاد مقاومتی، مدیریت هزینه است، گفت: ایستادگی و پایمردی مردم مانع حرکت نظامی آمریکا علیه کشور شده است.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۷:۱۰

شناسنامه روستائیان در راستایی اجرای طرح توسعه اقتصادی تهیه شود
خبرگزاری شبستان: استاندارگیلان با بیان اینکه ستاد اقتصاد مقاومتی در گیلان فعال شود گفت: شناسنامه روستا در راستای اجرای طرح توسعه اقتصادی و اشتغالزایی تهیه شود.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۹:۴۰

پاسخگویی به مطالبات مردم در صدر برنامه های مسئولان باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت توجه به مطالبات صنفی مردم تاکید کرد و گفت: بدون شک با مدیران کم کار و ضعیف برخورد و در این زمینه با هیچکسی تعارفی نداریم.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۳۳

۶۲ پروژه جهت تصویب به کارگروه تخصصی اقتصاد مقاومتی استان ارسال شد
خبرگزاری شبستان: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان با اینکه اقتصاد مقاومتی یک فرهنگ است، گفت: ۶۲ پروژه به دبیرخانه ستاد ارسال شده که با دسته بندی آنها جهت تصویب در جلسه آینده به کارگروه تخصصی اقتصاد مقاومتی استان ارسال شد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۰۹:۳۷

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:
برنامه ریزی برای مدیریت بهره وری آب/شتاب در واگذاری طرح ها به بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیریت بهره وری منابع آبی استان به خصوص در حوزه کشاورزی، واگذاری طرح ها به بخش غیردولتی و برنامه ریزی برای کسب مجوز ایجاد مرغداری گوشتی در برنامه کار ستاد اقتصاد مقاومتی قرار گیرد.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۰:۴۹

انتقاد استاندار زنجان از روند فعلی پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان از روند فعلی تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان انتقاد کرد و ادامه داد: متاسفانه اشتغال فراگیر علیرغم وعده های داده شده، عملیاتی نشده است.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۷:۵۶

آیت الله صفایی بوشهری مطرح کرد:
حذف ربا از محور جامعه با اقتصاد مقاومتی و ایجاد بنگاه های کارآفرینی
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تاکید بر اینکه ربا باعث فاصله طبقاتي و ظلامت در جامعه مي شود، عنوان کرد: بانکداري اسلامي، اقتصاد مقاومتی و ایجاد بنگاه های کارآفرینی، ربا را از سيستم بانکي و محور جامعه حذف مي کند.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۸:۲۹

امام جمعه خرم آباد:
تداوم برجام باید براساس منشور مورد نظر رهبری باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، با تاکید بر ضرورت گرفتن تضمین واقعی برای ادامه برجام، افزود: تداوم برجام تنها براساس سخنان رهبر فرزانه انقلاب باشد.

۱۳۹۷/۳/۴ - ۱۶:۰۶

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
سهم خراسان شمالی از منابع اشتغالزا افزایش می یابد/ طرح توسعه پتروشیمی اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سفر به خراسان شمالی با تأکید بر افزایش سهم این استان از تسهیلات طرح های اشتغالزا، از حل مشکلات اجرایی طرح توسعه پتروشیمی خبر داد و گفت: این استان با گفت و گو و مدارا می تواند به کانون توسعه تبدیل شود.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۹:۱۷