خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

الاثنين ٥ جمادى الأولى ١٤٣٩

Monday, January 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اقتصاد مقاومتی
جبهه جدیدی برای گشایش های اقتصادی در کشور آغاز شده است
خبرگزاری شبستان: معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید جبهه جدیدی برای فعالیت ها و گشایش های اقتصادی در کشور شکل گرفته است.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۸:۵۱

وفاق در عین متفاوت اندیشیدن، سرمایه‌ای بزرگ در راه توسعه/ معرفی ظرفیت‌های استان وظیفه نخبگان است
خبرگزاری شبستان: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام، گفت: امروز ایلام با توجه فرصت‌ها و ظرفیت‌های جدیدی که دارد، در مسیر و معرض یک توسعه جهش‌زا قرارگرفته است.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۴:۲۶

مسجد پایگاه اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، مساجد را پایگاه اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد ظرفیتی بزرگ در حوزه اقتصاد مقاومتی هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۳:۴۷

بارقه امید در محروم ترین نقطه/تولید فرش دستباف در بشاگرد رونق می گیرد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از خرید تضمینی فرش دستباف هنرمندان بشاگردی خبر داد و گفت: اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف یزد، فرش دستباف تولیدی فرشبافان بشاگردی را به صورت تضمینی خریداری می کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۲:۵۶

کیفی سازی برنامه ها لحاظ شود/لزوم تخصیص اعتبار به کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان: مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران با تاکید بر توجه به کیفیت و محتوای برنامه ها بر لزوم تخصیص اعتبار به کانون های مساجد تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۲:۰۰

تداوم اقتصاد مقاومتی لازمه خروج کشور از بحران های اقتصادی است
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان تداوم اقتصاد مقاومتی در کشور را لازمه اداره کشور بدون بهای نفت و خروج از بحران اقتصادی دانست.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۱:۵۷

رئیس بسیج مهندسین کشاورزی خراسان جنوبی:
کشاورزان به سمت تولیدات علمی گام بردارند
خبرگزاری شبستان: رئیس بسیج مهندسین کشاورزی خراسان جنوبی گفت: کشاورزان برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید به سمت طرح و برنامه های علمی پیش بروند چرا که سود فروش آنان افزایش و محصولات ارزان و با کیفیت تر تولید خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۱:۰۶

اقتصاد مقاومتی نسخه درمان مشکلات اقتصادی است/ خروج از مشکلات نیازمند وحدت
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان گفت: سیاست ها و سرفصل های اقتصاد مقاومتی نسخه درمان مشکلات و معضلات اقتصادی کشور است.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۰۹:۴۵

شرکت صنعتی سینا ژن نماد واقعی اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهور طی سفر خود در جریان بازدید از شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس گفت: شرکت صنعتی سیناژن نماد واقعی اقتصاد مقاومتی است .

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۸

استاندار قزوین:
اقتصاد مقاومتی با نگاه سنتی به بخش کشاورزی محقق نمی شود
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: با نگاه سنتی در حوزه کشاورزی نمی توانیم کشاورزی پایدار داشته و به اهداف اقتصاد مقاومتی دست یابیم.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۴

رفع مشکلات اقتصادی مردم با توجه به اقتصاد مقاومتی امکان‌پذیر است
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه ایلام، گفت: مردمی شدن اقتصاد در راستای توجه به اقتصاد مقاومتی، موجب نظارت دقیق بر فعالیت‌های اقتصادی و درنهایت بهبود وضعیت معیشتی مردم و سالم شدن اقتصاد می‌شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۶

جامعه به مصادیق اقتصاد مقاومتی مانند وقف نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی سنت وقف را از ارکان نظام اقتصادی اسلام دانست و گفت: جامعه به مصادیق اقتصاد مقاومتی مانند وقف نیاز دارد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۳

آیت الله هاشمی رفسنجانی، شخصیتی فراشکوفا بود/دانشگاه آزاد اسلامی نمونه بارز اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی از پدرش به عنوان شخصیتی فراشکوفا یاد کرد و گفت: تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۰

معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور:
امروز مهمترین تهدید در حوزه اقتصادی است
خبرگزاری شبستان: معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: امروز مهمترین تهدید در حوزه اقتصادی بوده و تنها نسخه شفابخش هم اجرای اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۵

شریعتمداری:
مدیریت جهادی یعنی ترجيح خير و نيكي گروهي به جاي كارهاي فردي است
خبرگزاری شبستان: وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه مديريت جهاي يعني آگاهي بر قوميت ها، فعاليت هاي گروهي و ترجيح خير و نيكي گروهي به جاي كارهاي فردي است، گفت: مديريت جهادي يعني پيروي از قرآن كريم؛ مديريت جهادي يعني مديريت مبني بر علم و درايت.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۳

نوبخت:
مديريت جهادي؛ نخستين همزاد اقتصاد مقاومتي/با مدیریت جهادی می توانیم با آن سوي مرزها مقابله كنيم
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت با اشاره به اینکه مدیریت جهادی، نخستين همزاد اقتصاد مقاومتي است، گفت: مديريت جهاي است كه مي تواند به ما با وجود منابع كم كمك كند تا بتوانيم با آن سوي مرزها مقابله كنيم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۹

پزشکیان:
بايد فرهنگ جهادي را نهادینه کنیم/مديران بايد جهاد را ابتدا از خودشان آغاز كنند
خبرگزاری شبستان: نائب رييس مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اینکه بايد دوباره فرهنگ جهادي گذشته را پياده كنيم و بايد اين موضوع را از خودمان هم شروع كنيم، گفت: بايد فرهنگ جهادي را از طريق رسانه ها و هرجايي به گوش مردم برسانيم تا اين فرهنگ نهادينه شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۳۵

سردار سپهر:
مدیریت جهادی عاملي براي اوج قرار گرفتن كشور و بيرون آمدن از بحران ها است
خبرگزاری شبستان: دبير چهارمين همايش مديريت جهادي با اشاره به اینکه عاملي براي اوج قرار گرفتن كشور و بيرون آمدن از بحران ها است، گفت: براي رفتن به سوي آرمان ها و تحقق شعارها مي توانيم با مديريت جهاني موفقيت را امكان پذير كنيم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۰

آغاز چهارمين همايش ملي مديريت جهادي
خبرگزاری شبستان: چهارمين همايش ملي مديريت جهادي با حضور مسعود پزشكيان نائب رييس مجلس شوراي اسلامي آغاز شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰

اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از مشکلات است
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: با توجه به تحریم های ناجوانمردانه ای که توسط استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی ایران به کار گرفته شده اقتصاد مقاومتی می تواند تنها راه برون‌رفت از مشکلات باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۳