خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٦ شوّال ١٤٤٠

Thursday, June 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دانشگاه قم
برگزاری سوگواره ملی عاشورایی سفر تا صفر در قم
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه قم از برگزاری سوگواره ملی عاشورایی سفر تاصفر همزمان با آغاز ماه محرم الحرام در دانشگاه قم خبرداد.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴:۲۲

حمایت از طرح های پژوهشی، پاسخگویی به نیازهای علمی جامعه است
خبرگزاری شبستان:معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم گفت: حمایت ، ساماندهی و ارتقاء سطح پژوهش دانشگاه پاسخگویی به نیازهای علمی استان ، طرح های پژوهشی و اجرای آن در جامعه است.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۳:۵۷

حجت السلام نصیری عنوان کرد:
برگزاری گنگره فرهنگ و اندیشه دینی با هدف ثبت شاخصه های هویت دینی
خبرگزاری شبستان:دبیر اجرایی چهارمین کنگره بین المللی فرهنگ و اندیشه دینی گفت: برگزاری این کنگره در استان قم به عنوان نماد تمدن شیعی و پایگاه علمی و دانشی جهان تشیع می تواند نقش سازنده ای در ایجاد و ثبت هویت دینی اسلامی جامعه ایفا کند.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۳:۲۸

برگزاری چهارمین کنگره بین المللی فرهنگ و اندیشه دینی در دانشگاه قم
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشکده الهیات دانشگاه قم گفت: چهارمین کنگره بین المللی فرهنگ و اندیشه دینی ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی با ارائه ۷۵ مقاله در دانشگاه قم برگزارمی شود.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۲:۵۴

رئیس دانشگاه قم:
اولویت برنامه ای مراکز پژوهشی مشخص شود/لزوم پژوهش در موضوع کاهش آسیب های اجتماعی استان
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه قم تاکید کرد: اولویت ها برای مراکز پژوهشی مشخص شود، با آسیب های اجتماعی بسیاری مواجه هستیم و پژوهشگران ما حاضر هستند پژوهش های آسیب اجتماعی و کاهش آن ورود کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۳:۳۲

چهارمین سوگواره ملی «سفر تا صفر» برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: چهارمین سوگواره ملی «سفر تا صفر» در سه بخش «پژوهشی»، «ادبی» و «هنری» و در ۱۰ محور مختلف از سوی دانشگاه قم برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰۷:۵۰

کارگروه تخصصی آموزش و پژوهش استان قم برگزار شد
خبرگزاری شبستان: کارگروه تخصصی آموزش و پژوهش استان قم در سالن جلسات معاونت سیاسی استانداری برگزار شد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۴:۳۵

کارگروه تخصصی آموزش و پژوهش استان قم برگزار شد
خبرگزاری شبستان: کارگروه تخصصی آموزش و پژوهش استان قم در سالن جلسات معاونت سیاسی استانداری برگزار شد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۴:۲۸

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ علوم ادبی
خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دو فصلنامۀ علوم ادبی (سال پنجم، شماره ۸، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشگاه قم منتشر شد.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۰۹:۳۵

همایش فلسفه و علوم انسانی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: همایش فلسفه و علوم انسانی با حضور چهره هایی همچون غلامحسین دینانی و احمد عابدی به میزبانی دانشگاه قم برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴:۵۳

شمارۀ جدید دو فصلنامۀ علمی - پژوهشی علوم ادبی
خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دو فصلنامۀ علمی - پژوهشی علوم ادبی (سال چهارم، شماره ۷، پاییز و زمستان ۱۳۹۴) به صاحب امتیازی دانشگاه قم منتشر شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۹

رئیس دانشگاه قم:
پیشرفت لازم در امر پژوهش در گرو برنامه ریزی است/ایجاد فضای همدلی و آرامش در استان
خبرگزاری شبستان:رئیس دانشگاه قم گفت: پیشرفت لازم در امر پژوهش در گرو برنامه ریزی است و اگر این برنامه ریزی دقیق صورت گیرد قطعا شاهد پیشرفت و رشد خواهیم بود.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۳:۰۱

ویژه جوانان و دانشجویان منطقه ۴ کشوری؛
سومین دوره سوگواره ادبی آیینی «از سفر تا صفر» برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: سومین دوره سوگواره ادبی آیینی «از سفر تا صفر» ویژه جوانان و دانشجویان منطقه ۴ کشوری در ۵ بخش مقاله پژوهشی، شعر، دلنوشته، کلیپ و عکس برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۷/۲۲ - ۰۸:۴۷

رئیس دانشگاه قم:
جایگاه حقیقی انسان باید همواره مد نظر باشد/رشته های میان رشته ای باید گسترش یابد
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه قم با اشاره به برگزاری این همایش گفت: همایش انسان جامعه و سلامت در نظر دارد که جایگاه نعمت سلامت را انسان دانسته و راه های حفظ آن را بررسی کند.

۱۳۹۵/۲/۲۳ - ۰۸:۰۳

حجت الاسلام دیرباز:
موضوع سلامت و ابعاد معنوی آن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گسترش یافت
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه قم گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی موضوع سلامت و ابعاد معنوی آن در جامعه ما گسترش یافته است که باید قدردان خداوند به منظور این نعمت باشیم.

۱۳۹۵/۲/۲۱ - ۱۲:۰۹

همایش «انسان جامعه سلامت» در قم آغاز به کار کرد
خبرگزاری شبستان: همایش انسان جامعه سلامت به همت دانشگاه قم و دانشگاه علوم پزشکی قم آغاز به کار کرد.

۱۳۹۵/۲/۲۱ - ۱۲:۰۷

معاون پژوهشی دانشگاه قم عنوان کرد:
تلاش دانشگاه قم در تدوین مبانی نظری علوم سلامت/همایش ملی بین‌رشته‌ای انسان، جامعه و سلامت در دانشگاه قم برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: محمدی با بیان این که همایش ملی بین رشته‌ای انسان، جامعه و سلامت در دانشگاه قم برگزار می‌شود، گفت: یکی از اهداف این همایش، برقراری تعامل و همکاری های علمی با مجامع تحقیقاتی کشور به ویژه مراکز و نهادهای تحقیقاتی استان بوده است.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۴:۰۹

دبیر علمی همایش ملی بین رشته‌ای انسان جامعه و سلامت عنوان کرد:
ارسال بیش از ۳۵۰ مقاله به دبیرخانه همایش ملی بین‌رشته‌ای انسان، جامعه و سلامت/شعار ما به جای درمان و پیشگیری باید حفظ و ارتقای سلامت باشد
خبرگزاری شبستان:عضو هیأت علمی دانشگاه قم با بیان این که بیش از ۳۵۰ مقاله به دبیرخانه ارسال شده است، گفت: پس از ارزیابی آثار، ۱۱۰ مقاله به عنوان ارائه شفاهی و ۶۰ مقاله به عنوان پوستر انتخاب شده است.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۳:۴۰

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد:
بستر علمی، گفتمانی و فرهنگی سلامت جامعه باید فراهم شود
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه قم با بیان اینکه همایش ملی بین رشته‌ای انسان، جامعه و سلامت در دانشگاه قم برگزار می‌شود، گفت: رسالت ما این است که بستر علمی، گفتمانی و فرهنگی سلامت جامعه را فراهم کنیم.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۳:۱۹

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری؛
نمایشگاه «دستاوردهای پژوهش و فن‌بازار» برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان:رئیس پارک علم و فناوری استان قم با بیان این که نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فن بازار به مدت سه روز از ساعت ۹ الی ۱۷ در دانشگاه قم برگزار می‌شود، گفت: در فن بازار این نمایشگاه ۳۰ طرح آماده سرمایه‌گذاری و فروش ارائه می‌شود.

۱۳۹۴/۹/۱۴ - ۱۴:۲۴