خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هورامان
نخستین کنفرانس ملی باستانشناسی هورامان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نخستین کنفراس ملی باستان شناسی هورامان همزمان با ۲۳ اردیبهشت سال جاری در دانشگاه کردستان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۲۳:۱۷

موزه های روستایی در منطقه هورامان راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پایگاه منظر فرهنگی، تاریخی هورامان گفت: طرح موزه های روستایی هورامان با هدف تمرکززدایی از هورامان و معرفی کلیه پتانسیل های هورامان فرهنگی در دست اجراست.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۱

تجلیل از خدمات چندین دهه‌ای استاد محمدامین خواشتی هنرمند موسیقی هه ورامان
خبرگزاری شبستان: جمعی از هنرمندان و فرهیختگان عضو انجمن تجلیل از مفاخر و هنرمندان کردستان طی مراسمی ویژه از خدمات چندین دهه‌ای استاد محمدامین قادری هنرمند آیینی و سنتی موسیقی هورامان تقدیر کردند.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۷:۲۷

عضو مجمع نمایندگان کردستان:
ثبت جهانی هورامان مسیر توسعه گردشگری در کردستان را تسهیل می‌کند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران گفت: ثبت جهانی هورامان در یونسکو می تواند مسیر توسعه گردشگری در کردستان را تسهیل نماید.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۰:۳۸

مسیر هورامان در راه ثبت جهانی هموار تر شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی استان کردستان از هموار شدن مسیر ثبت جهانی هورامان خبر داد و گفت: بسیاری از نواقص پرونده ثبت جهانی هورامان تکمیل و راه ثبت این اثر طبیعی، فرهنگی و تاریخی در فهرست جهانی کوتاه تر شد.

۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۱:۴۷

زندگی در هورامان زیبا
هورامان سکونت گاه تاریخی و یکی از زیباترین و بکرترین مناطق دیدنی استان کردستان و از توابع شهرستان مریوان است. مردمان این منطقه زندگی کوهستانی و پر تلاطم خود را با عشق و معنویت سپری می کنند.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۵:۱۵

حفظ و نگهداري هورامان در اولویت دستگاه های اجرایی کردستان باشد
خبرگزاری شبستان: مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کردستان، با بيان اينكه هورامان يكي از قطب هاي گردشگری استان است، گفت: بايد حفظ و نگهداري این منطقه شاخص فرهنگی و تاریخی در اولویت دستگاه های اجرایی استان قرار گیرد.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۱۴:۳۲

استاندار کردستان:
دبیرخانه دائمی کنگره ملی اورامانات تشکیل شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان طی نامه ای خطاب به مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خواستار تشکیل دبیرخانه دائمی کنگره ملی هورامانات در کردستان شد.

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۱۳:۴۵

مدیر کل میراق فرهنگی کردستان اعلام کرد:
هورامان در فهرست موقت ثبت جهانی/سیمای فرهنگی نقطه قوت هورامان برای ثبت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان با بیان اینکه منطقه هورامان در فهرست ۳۵ جاذبه موقت ثبت جهانی قرار گرفت گفت: سیمای فرهنگی نقطه قوت هورامان برای ثبت جهانی است.

۱۳۹۴/۲/۷ - ۱۴:۰۶

ارسال ۶۰ مقاله به همایش ملی هورامان در سنندج
خبرگزاری شبستان: مسئول دبيرخانه همايش ملي هورامان از ارسال ۶۰ مقاله با محوريت هاي اصلي همايش ملي هورامان به دبيرخانه این همایش خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۵ - ۰۸:۲۱