خبرگزاری شبستان

شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

السبت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢

Saturday, November 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کارگروه فرهنگی و اجتماعی
برگزاری کارگروه فرهنگی کتابخوانی در سرچهان
کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان سرچهان درباره مطالعه و ترویج کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۴:۵۹

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
لزوم توجه بیشتر به مسائل فرهنگی و اجتماعی/اختصاص ۱۸ میلیارد ریال برای مناطق حاشیه نشین
جمالی بر لزوم توجه بیشتر به مسائل فرهنگی، اجتماعی و سلامت خانواده و بهره گیری از تجربیات استان های دیگر و هم گرایی و هم افزایی در اجرای هرچه بهتر برنامه ها در این حوزه ها تاکید کرد.

۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۲۳:۰۷

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
سند توسعه زنان و خانواده استان کهگیلویه و بویراحمد تدوین شد
جمالی گفت: سند توسعه زنان و خانواده استان کهگیلویه و بویراحمد با استفاده از برش ملی آن و بر مبنای آمار و اطلاعات پایه در استان و با هدف ارتقای شاخص های حوزه زنان و خانواده تدوین شد.

۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۶:۴۲

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
برنامه های افزایش نشاط و سلامت اجتماعی با جدیت پیگیری شود
حیدری گفت : دستگاه متولی در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی موضوع مهم افزایش نشاط و سلامت اجتماعی در جامعه را بر پایه ارزش ها و هنجارهای اجتماعی با جدیت در هرمزگان دنبال کنند.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۵:۴۳

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی:
دستاوردهای فرهنگی و هنری چهل ساله انقلاب تبیین شود
نبی زاده گفت: باید از فرصت هفته هنر انقلاب اسلای برای بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب در بخش فرهنگ و هنر استفاده شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۲

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی:
«هنرواره خاوران» در هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می شود
کریمیان از برگزاری «هنرواره خاوران» در هفته هنر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی اولویت پرداختن به موضوعات هنری با پیوست بیانیه مقام معظم رهبری مورد توجه قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۱

صانعی در کارگروه فرهنگی و اجتماعی خوانسار
رکود طلاق در خوانسار / ۸۰ درصد پرونده های خانواده سازش کردند
معاون فرماندارخوانسار گفت: آمار طلاق نسبت به ازدواج در خوانسار در دوسال اخیر از ۲۷.۹ درصد به ۹.۷ کاهش یافته و این یعنی برای هر ۱۰.۵ ازدواج یک مورد طلاق رخ داده است.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۸:۲۶

کاهش ۶ درصدی طلاق در استان کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با برنامه ریزی ها و تلاش های به عمل آمده در سال جاری علاوه بر توقف رشد طلاق، ۶ درصد کاهش داشته است.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۱۲

ویژگی های مهم کانون های فرهنگی و هنری/حضور نسل جوان، فضای مساجد را بانشاط می کند
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد به سه ویژگی مهم این کانون ها اشاره کرد و گفت: حضور نسل جوان یکی از راه های بانشاط کردن فضای مساجد است.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۵:۲۲

نگاه مدیران به مردم تبعیض آمیز نباشد/انسجام دستگاه های فرهنگی در اجرای برنامه ها
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد انسجام دستگاه های فرهنگی در اجرای برنامه ها را خواستار شد و گفت: مدیران نباید به مردم نگاه تبعیض آمیز داشته باشند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۴:۰۵

جوان متعهد، معتقد و با انگیزه می تواند در رفع مشکلات کشور نقش آفرینی کند
مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان، با بیان اینکه فقر اطلاعاتی باعث فقراجتماعی، فقر اقتصادی می شود، اظهار داشت: جوان متعهد، معتقد و با انگیزه در کنار دانش می تواند در رفع مشکلات کشور نقش آفرینی کند.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۰۸:۱۰

معاون فرماندار بیرجند:
طرح شهر عاری از زباله‌گردها و کودکان خیابانی تهیه شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بیرجند با بیان اینکه طرح «شهر عاری از کودکان خیابانی» با مدیریت بهزیستی تهیه شود، گفت: همچنین طرح شهر عاری از زباله‌گردها نیز با همکاری شهرداری باید به این کارگروه ارائه شود.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۳:۲۷

فرماندار بیرجند:
مدارس نسبت به آسیب های دانش آموزی حساس شوند
خبرگزاری شبستان: فرماندار بیرجند با بیان اینکه باید مدارس نسبت به آسیبهای دانش آموزان حساس شوند و با اقدامات مداخله‌ای برای آن تدابیری بی اندیشند، گفت: باید سمن‌ها مدیریت و حیطه فعالیت آنان تعیین شود تا نقطه‌ای از پازل فرهنگی و اجتماعی خالی نماند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۶

اردیبهشت ۹۷؛
همایش نکوداشت «خاندان راشد محصل» برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: دبیر همایش نکوداشت خادمان علم و فرهنگ خراسان جنوبی از برگزاری «همایش نکوداشت خاندان راشد محصل» در ۱۹ اردیبهشت سال ۹۷ در خراسان جنوبی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۵

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری:
مدیران اهتمام بیشتری به حضور در کارگروه‌های فرهنگی داشته باشند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استاندار خراسان جنوبی با گلایه از عدم حضور مسئولان فرهنگی در جلسات کارگروه فرهنگی اجتماعی استان، گفت: مدیران باید اهتمام بیشتری نسبت به این جلسات داشته باشند و از موازی کاری درحوزه فرهنگ خودداری کنند.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۰۸:۰۹

نباید نسبت به مسائل فرهنگی و اجتماعی نگاه جزیره ای داشت
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی با بیان این مطلب که مسائل فرهنگی و اجتماعی استان را نباید جزیره ای دید، گفت: تصمیم گیری و اولویت بندی این مسائل از وظایف کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی است.

۱۳۹۵/۲/۲۲ - ۱۳:۳۴

راهکارهای عملی در خصوص کاهش معضلات اجتماعی اجرایی شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود با بیان اینکه برنامه های فرهنگی باید با ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان همراه باشد، گفت: راهکارهای عملی در خصوص کاهش معضلات اجتماعی باید اجرایی شود.

۱۳۹۴/۵/۲۶ - ۱۲:۳۸

استاد دانشگاه بیرجند:
گسترش فضاهای مجازی علت و معلول نابسامانی خانواده‌ها/ آمار دقیقی از طلاق عاطفی در دست نیست
خبرگزاری شبستان: استاد دانشگاه بیرجند با اشاره به اینکه هیچ آمار دقیقی از میزان وجود طلاق عاطفی در دست نیست، گفت: پیامدهای طلاق عاطفی بر روی فرزندان بیشتر از طلاق حقوقی است و فرزندان هر روز باید شاهد نزاع و تنش بین والدین باشند.

۱۳۹۴/۵/۱۰ - ۱۳:۵۱

در شهریورماه؛
بیست و چهارمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره ماه به میزبانی خراسان جنوبی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: بیست و چهارمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره ماه با شعار " معنویت، اندیشه و هنر" از ۸ تا ۱۱ شهریورماه به میزبانی خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۵/۱۰ - ۱۲:۳۹

احداث اماکن فرهنگی عاملی موثر در عدم گرایش جوانان به قلیان سراها
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود، ساخت سالن های ورزشی و مکان های فرهنگی را در رفع آسیب ها و عدم گرایش جوانان به قلیان سراها موثر دانست و گفت: امروز باید با اصلاح وضع موجود و شناسایی آسیب ها، تغییر به سمت مثبت را تقویت کنیم.

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۲۰:۰۷