خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

الاثنين ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٠

Monday, February 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمک بلاعوض
در مرحله اول؛
اختصاص ۵۱۰ میلیارد تومان اعتبار به بازسازی تأسیسات زیربنایی مناطق زلزله زده
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، از اختصاص بیش از ۳ میلیارد کمک بلاعوض به خانواده های جان باختگان زلزله خبر داد و گفت: جمعیت هلال احمر نیز از محل منابع خود ۵ میلیون تومان به هر یک از این خانواده ها کمک بلاعوض اعطا کرده است.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۲:۳۲

بازسازی مناطق زلزله زده آغاز شده است/ ۶۵۹ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می شود
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی استانداری کرمانشاه، با اشاره به آغاز اسکان موقت زلزله زدگان، گفت: عملیات بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه رسماً آغاز شده است.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۱:۴۳

هزینه کرد بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان در بخش مسکن روستایی
خبرگزاری شبستان: مدیر بنیاد مسکن کردکوی گفت: در چهارسال گذشته در بخش مسکن روستایی بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شد.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۴:۳۹

مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
کمک بلاعوض ۱۶۰ میلیون تومانی در حمایت از سینماسازان استانی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد: سازمان سینمایی وزارت ارشاد از سینماسازان استانی با پرداخت کمک بلاعوض ۱۶۰ میلیون تومانی برای خرید تجهیزات حمایت می کند.

۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۳:۲۴

اعطای ۵۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض به ۱۹ خانواده زندانیان نیازمند کردستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندانهای کردستان از اعطای ۵۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض به ۱۹ خانواده زندانیان آسیب دیده و نیازمند در سال جاری خبر داد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۵

مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی:
۱۷هزار و ۴۰۰ معلول تحت پوشش بهزیستی/ تامین مسکن برای خانواده های دارای دو معلول و بیشتر
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان از تامین مسکن برای خانواده های دارای دو فرزند معلول و یا بیشتر خبر داد و گفت: برای خانواده های شهری مبلغ ۳۰ میلیون تومان و خانواده های روستایی مبلغ ۱۷ میلیون تومان برای تامین مسکن به صورت بلاعوض، کمک می شود.

۱۳۹۴/۹/۱۶ - ۱۳:۳۷

اعطای ۱۸۵ میلیون ریال تسهیلات عمرانی به مددجویان کرمانشاهی
خبرگزاری شبستان: مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه، اعلام کرد: تسهیلات عمرانی به صورت بلاعوض به ۱۱ خانوار مددجو پرداخت شده است.

۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۵۵