خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان:
۱۱۹۸ طرح در بخش اشتغال روستایی و عشایری به بانک‌ها ارسال‌شد
غنیان، بابیان اینکه سال گذشته یک هزار و ۱۹۸ طرح در بخش اشتغال روستایی و عشایری به بانک‌ها ارسال‌شده است، تصریح کرد: این طرح‌ها مبلغی حدود سه میلیون و ۵۳۶ هزار و ۹۹۴ ریال را شامل می‌شود.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۵۵

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان:
استان سمنان کمترین میزان بیکاررا دارد
غنیان گفت: طبق گزارش مرکز آمار ایران در سال ۹۷ ، استان سمنان با نرخ بیکاری ۷.۲ درصد و استان همدان ۸.۳ درصد پایین‌ترین نرخ بیکاری را دارا هستند.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۲:۵۷

در هفته تعاون؛
۷ تعاونی در استان سمنان راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: به مناسبت هفته تعاون، در این استان هفت تعاونی به بهره برداری خواهد رسید.

۱۳۹۴/۶/۱۰ - ۱۲:۵۱

توجه به کارگران رونق کسب و کار در جامعه به همراه دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان توجه به کارگران و جلب رضایت آنها را موجب رونق کسب و کار در جامعه دانست وگفت: رسیدگی به امور و مشکلات کارگران باعث خشنودی خداوند می شود.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۴:۱۸

غنیان مطرح کرد؛
۶۶ واحد تولیدی مشکل دار در استان سمنان شناسایی شدند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اظهار کرد: تعداد ۶۶ واحد تولیدی مشکل دار در استان سمنان شناسایی شدند که به دلایل مختلف نیروی کار آنها تا حدود ۵۰ درصد کاهش یافته بود.

۱۳۹۴/۲/۱ - ۱۵:۴۹