خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیشگیری از اعتیاد
برگزاری ۳۰۰ کارگاه آموزشی رایگان برای پیشگیری از معضلات اجتماعی در منطقه ۱۰ تهران
خبرگزاری شبستان: ۳۰۰ کارگاه آموزشی رایگان در ۴محور "پیشگیری از اعتیاد، پیشگیری از خشونت خانگی، ارتباط موثر زوجین و سبک زندگی ایرانی- اسلامی" با تلاش اداره خدمات اجتماعی منطقه در سرای محلات و مدارس منتخب منطقه ۱۰ تهران اجرا می شود.

۱۳۹۴/۸/۲۳ - ۱۴:۵۲

وجود ۱۲۰ هزار معتاد سرگردان در کشور
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: با وجود آنکه آموزش و پرورش زیربار نمی‌رود، اما اعتیاد در مدارس وجود دارد.

۱۳۹۴/۷/۱۳ - ۱۵:۰۶

کارشناس آموزش تبلیغات اسلامی یزد؛
کارگاه آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد در شهرستان یزد ویژه مبلغان مذهبی برگزار شد
خبرگزاری شبستان :کارشناس آموزش تبلیغات اسلامی یزد گفت؛ کارگاه آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد در شهرستان یزد ویژه مبلغان و مبلغات مذهبی یزد برگزار شد.

۱۳۹۴/۴/۳۱ - ۲۲:۰۵

فیلم های مستهجن و غیر اخلاقی ایمان و مردانگی جوانان را نشانه گرفته است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اردبیل گفت: فیلم های مستهجن و غیر اخلاقی که در بین فرزندان ما دست به دست می شود، عزت، ایمان و مردانگی جوانان را نشانه گرفته است.

۱۳۹۴/۴/۲۵ - ۱۵:۴۴

برای نخستین بار در کشور:
سه خانه فرهنگی و پیشگیری محله در کردستان راه اندازی شد
خبرگزاری شبستان: دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان از راه اندازی سه خانه فرهنگی و پیشگیری محله برای نخستین بار در کشور در این استان خبرداد.

۱۳۹۴/۴/۲۵ - ۱۰:۳۶

ضرورت تحکیم بنیان خانواده/نقش حمایتی خانواده ارتقاء عزت‌نفس فرزندان است
خبرگزاری شبستان: دانشمندان با توجه به رشته تخصصی خود تعریف‌های گوناگونی از اعتیاد دارند که در علم روانشناسی یعنی عادت کردن و اتکا جسمی و روانی به مواد مخدر که منجر به تلاش برای تهیه آن می‌شود.

۱۳۹۴/۴/۶ - ۰۹:۱۵

همه ما در معرض خطر هستیم/ مواد مخدر چهارمین صنعت غیر قانونی در دنیا
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با بیان اینکه مواد مخدر چهارمین صنعت غیر قانونی در دنیا است، گفت: آحاد جامعه این با مسئله اجتماعی درگیر هستند.

۱۳۹۴/۴/۳ - ۱۰:۱۱

امام جماعت جماران:
منکری بالاتر از مواد مخدر در کشور نیست
خبرگزاری شبستان:امام جماعت جماران با اشاره به اینکه منکری بالاتر از مواد مخدر در کشور نیست و همه در مبارزه با آن مسئول هستند، گفت: بداخلاقی‌های سیاسی کمبود شادی و اعتیاد را برای جامعه به همراه دارد.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۲:۱۵

برگزاری دوره آموزشی تربیت متخصص پیشگیری از اعتیاد
خبرگزاری شبستان:دوره آموزشی تربیت متخصص پیشگیری از اعتیاد با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر و اعطای گواهینامه معتبر برگزار می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۰:۴۲

۱۵۴۴ اثر به دبیرخانه جشنواره استانی نوجوان سالم در گیلان ارسال شد
خبرگزاری شبستان: معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش گیلان از ارسال یک هزار و ۵۴۴اثر به دبیرخانه جشنواره استانی نوجوان سالم خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۰۸ اثر از دانش آموزان، اولیاء و فرهیختگان با رأی داوران برگزیده شدند.

۱۳۹۴/۱/۳۱ - ۱۲:۵۵