خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

الخميس ١٩ المحرّم ١٤٤١

Thursday, September 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیشگیری از اعتیاد
تدوین ۱۰ نقشه شناخت آسیب های اجتماعی و خطرپذیری برای دانش آموزان گیلانی
خبرگزاری شبستان: معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش گیلان از تدوین ۱۰ عنوان نقشه شناخت آسیب های اجتماعی و خطر پذیری برای دانش آموزان خبر داد و گفت:۳۵۰مدرسه استان در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی یک هزار و ۶۷۷ نفر را تحت پوشش دارند.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۳:۲۸

معاون دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر:‏
دولت تا ۱۵ درصد جمعيت كشور را مي تواند تحت پوشش برنامه‌هاي پيشگيري از اعتياد قرار دهد
خبرگزاری شبستان: معاون كاهش تقاضا و توسعه مشاركت‌هاي مردمي ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: دولت ۱۰ الي ۱۵ درصد از جمعيت ‏هدف را مي‌تواند تحت پوشش مستقیم برنامه‌های پیشگیری از اعتياد قرار دهد و مابقي با كمك سازمان‌هاي مردم نهاد ‏محقق مي‌شود.‏

۱۳۹۵/۷/۱۹ - ۱۷:۰۵

آغاز طرح پیشگیری از اعتیاد در لرستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدرکشور گفت: طرح توانمندسازی و پیشگیری از اعتیاد دانش آموزان در ۱۲ استان کشور اجرا می شود.

۱۳۹۵/۷/۸ - ۱۲:۵۵

رئیس دانشگاه ایلام:
اهمیت و ضرورت مقابله با اعتیاد کمتر از دفاع مقدس نیست
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه ایلام، گفت: ضرورت و اهمیت مقابله با مواد مخدر و دفاع از سلامت تمامی افراد جامعه از خطر اعتیاد کمتر از دوران دفاع مقدس نیست و باید دغدغه مشابه دوران دفاع مقدس در این مسئله نیز ایجاد شود.

۱۳۹۵/۶/۹ - ۱۵:۱۱

معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
كشف نزديك به ۲۶ تن انواع مواد مخدر طي دو هفته گذشته در كشور
خبرگزاری شبستان: معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۲۶ تن و ‏‏‏۵۸۵‏ كيلوگرم انواع مواد مخدر در كشور طي دو هفته گذشته خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۶:۲۷

معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت ها ی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور:
آموزش ۱۵ هزار مربی برای فرهنگ سازی در پیشگیری از اعتیاد
خبرگزاری شبستان: معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت ها ی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: ۱۵ هزار مربی در امر فرهنگ سازی در پیشگیری از اعتیاد آموزش های لازم را دیده اند و آمادگی کامل را برای تربیت مربی در استان های کشور دارند.

۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۰۹:۰۰

کاهش آسیب های اجتماعی با محوریت مساجد مورد توجه استانداری مازندران است
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه محله محوری و مسجد محوری برای کاهش آسیب های اجتماعی همانند اعتیاد و طلاق در دستور کار داریم، از کاهش ۸.۱ درصدی طلاق در سه ماهه نخست امسال خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۹:۱۶

اقتصاد پویا مانع گسترش اعتياد مي‌شود
خبرگزاری شبستان: نماينده مجلس دهم با بيان اينكه اقتصاد پویا مانع از گسترش اعتياد مي‌شود، گفت: ایجاد اشتغال و فراهم کردن فرصت فعالیت‌هاي اقتصادی و اجتماعی به جوانان آنها را مصون از اعتیاد مي‌كند.

۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۰:۴۹

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان قزوین:
اعتیاد والدین مهم ترین علت کودک آزاری است
خبرگزاری شبستان:معاون امور اجتماعی بهزیستی استان قزوین گفت: بیشترکودک آزاری توسط پدران صورت گرفته و مهم ترین علل کودک آزاری در ۵۶ مورد از کودک آزاری حادی که سال گذشته گزارش شد، مربوط به موضوع اعتیاد والدین بوده است.

۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۴:۲۲

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد؛
فعالیت بیش از ۴۰ تشکل مردم نهاد در راستای پیشگیری از اعتیاد در استان یزد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت های استان یزد گفت: بیش از ۴۰ تشکل مردم نهاد در راستای پیشگیری از اعتیاد در استان یزد فعالیت می کنند.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۴:۰۰

راه اندازی مجتمع بهاران در منطقه ۷
خبرگزاری شبستان:شهردار منطقه ۷ گفت: مجتمع بهاران در این منطقه با هدف توانمندسازي اجتماعي مددجويان بهبوديافته از اعتياد راه اندازی شد.

۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۱۵:۴۸

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران:
لزوم چاره اندیشی دستگاه‌ها برای حل مسئله اعتیاد
خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران بر لزوم چاره اندیشی حل مسئله اعتیاد توسط دستگاه ها تاکید کرد و گفت: این جوانان سرمایه های اجتماعی ما محسوب می شوند از این رو مسئولان باید برای حل معضل اعتیاد چاره اندیشی کنند.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۲:۵۲

معاون اجتماعی و سیاسی استانداری تهران:
اعتیاد محصول فقدان اراده و تربیت صحیح اجتماعی است/تاثیراعتیاد در عدم موفقیت اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان:معاون اجتماعی و سیاسی استانداری تهران با بیان اینکه اعتیاد محصول فقدان اراده و تربیت صحیح اجتماعی است بر حل مسئله اعتیاد در اجرایی شدن شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۲:۱۳

اداره کمپ شفق در حوزه اختیارات شهرداری تهران نیست
خبرگزاری شبستان: شهرداری تهران در راه اندازی فیزیکی کمپ ترک اعتیاد شفق کمک کرده است و این مجموعه به هيچ عنوان زير نظر شهرداري تهران اداره نمي شود.

۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۴:۱۹

جشنواره هفت سین سلامت خانواده با رویکرد اعتیاد یک بیماری قابل درمان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با واپسین روزهای سال جاری جشنواره هفت سین سلامت خانواده با رویکرد اعتیاد یک بیماری قابل درمان با همت اداره کل بهزیستی استان البرز برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۲۱:۴۹

برپایی دوره های آموزش پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی ویژه مددجویان کمیته امداد
خبرگزاری شبستان: کارگاه های آموزشی پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی و راه های رسیدن به سبک زندگی اسلامی برای بانوان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان البرز برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۲/۸ - ۱۳:۴۹

سند چشم انداز کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شهرستان فلاورجان تنظیم شد
خبرگزاری شبستان: رییس اداره بهزیستی و رییس کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فلاورجان از تنظیم سند چشم انداز سه ساله این شهرستان به منظور پیشگیری از اعتیاد خبر داد.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۱۲:۱۱

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با رویکرد علم و دین برگزار شد
خبرگزاری شبستان: کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با رویکرد علم و دین صبح امروز (۵ دی) با همت سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۱۲:۲۹

مدير کل دفتر توسعه ورزش وزارت ورزش تاكيد كرد:
لزوم ارائه آموزش‌هاي پيشگيري از اعتياد براي همه رده‌هاي سني
خبرگزاری شبستان: مديرکل دفترتوسعه ورزش وزارت ورزش با اشاره به اينكه فرهنگ ورزش كردن جهت پيشگيري ازاعتياد بايد جزء عادت‌هاي روزانه قرارگيرد،گفت:قوانيني كه سبب گراني ورزش شده، بايد برطرف شود تا همه افراد به صورت يكسان و ارزان از امكانات ورزشي بهره شود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۲

آغاز طرح دادرس در ۲۰ مدرسه صومعه‌سرا
خبرگزاری شبستان: رئیس جمعیت هلال احمر صومعه‌سرا گفت: طرح دادرس در ۲۰ مدرسه راهنمایی دخترانه و پسرانه صومعه‌سرا آغاز شده است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۳