خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ المحرّم ١٤٤١

Tuesday, September 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیشگیری از اعتیاد
آگاهی‌بخشی دستگاه‌های مختلف از مقدمات مبارزه با مواد مخدر است
خبرگزاری شبستان:یک کارشناس وزارت بهداشت گفت:یکی از مهمترین رسالت‌های هر موسسه، دستگاه، یا سازمانی که به نحوی با مساله اعتیاد به مواد مخدر درگیر است، آگاهی‌بخشی و تمهید مقدمات برای تقویت بنیه روحی و روانی و اخلاقی افراد است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۶

آموزش صحیح حقوق شهروندی به مردم در کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک می کند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: اگر حقوق شهروندی را درست به مردم آموزش دهیم می‌توانیم به کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک کرده و بسیاری از نارضایتی‌ها اجتماعی را کنترل و کاهش دهیم.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۴:۰۴

نقش سازمان های مردم نهاد در پیشبرد برنامه های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با اشاره به اینکه سازمان های مردم نهاد، حلقه واسطه بین دولت و مردم هستند، بر ضرورت نقش سازمان های مردم نهاد برای پیشبرد برنامه های اجتماعی تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۰

الگوی نامتعادل خانوادگی تاثیر زیادی بر رشد جرایم و انحرافات دارد
خبرگزاری شبستان: سرپرست تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه الگوی نامتعادل خانوادگی تاثیر زیادی بر رشد جرایم و انحرافات دارد، اظهار کرد: ارتقای فرزندان در گرو آموزش‌های دینی است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۶

برگزاری همایش«پیشگیری از اعتیاد و حرمت فقهی مواد مخدر» در جزیره عجایب هفتگانه
خبرگزاری شبستان: همایش «پیشگیری از اعتیاد و حرمت فقهی مواد مخدر» در راستای آگاهی بخشی به جامعه در جزیره عجایب هفتگانه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۰۹:۰۳

کانون های فرهنگی و هنری مساجد و کارگاه پیشگیری ازآسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی دوره های تربیت مربی در راستای مهارت افزایی پیشگیری از اعتیاد را بر گزار کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۱:۰۱

برگزاری همایش فرهنگی ورزشی پیشگیری از اعتیاد در قزوین
خبرگزاری شبستان: همایش فرهنگی ورزشی پیشگیری از اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر و روانگردان ها در قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۹

اعتماد به نفس بالای فرزندان در گرو تامین نیازهای عاطفی در خانه است
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس خانواده با اشاره به اینکه خانواده‌ها علاوه بر اینکه تغذیه را برای فرزندان مهیا می‌کنند باید از نظر عاطفی هم به آنها رسیدگی کنند،گفت: فرزندی که از نظر عاطفی در منزل غنی شود از اعتماد به نفس بالایی در سطح جامعه برخوردار است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۴

ایلام جزو ۵ استان پاک از نظر شیوع مصرف مواد مخدر است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام، گفت: این استان بر اساس آخرین ارزیابی های صورت گرفته جزو ۵ استان پاک کشور از نظر شیوع مصرف مواد مخدر است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۲۰

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد در شهر ناغان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد در بخش ناغان خبر داد و گفت: این کارگاه آموزشی با حضور اساتید مجرب استانی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۴:۲۹

روابط عاطفي خوب خانواده مانع از گرايش فرزند به اعتياد مي‌شود
خبرگزاری شبستان: يك روانشناس با اشاره به رابطه معنادار جو عاطفی خانواده با گرایش فرزند به اعتیاد گفت: دانش‌آموزاني به سمت مواد گرایش پیدا می‌کنند که در منزل پایگاه عاطفی قوی و محکم ندارند.

۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۲:۳۹

خانواده‌ها در شکل‌گیری شخصیت فرزندان نقش مهمی دارند
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس خانواده با بیان اینکه اختلاف بین زن و شوهر سبب می‌شود که اعتماد به نفس فرزند پایین بیاید، گفت: خانواده‌ها در شکل‌گیری شخصیت فرزندان نقش مهمی دارند.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۱:۴۹

قائم‌مقام و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخد:
افزایش ۴۰۰ درصدی ظرفیت ساماندهی معتادان متجاهر در استان تهران طی۴ سال
خبرگزاری شبستان: قائم‌مقام و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در حال حاضر بیش از پنج هزارو ۵۰۰ معتاد متجاهر در مراکز ترک اعتیاد نگهداری می‌شوند گفت:ظرفیت ساماندهی معتادان متجاهر در استان تهران طی۴ سال ۴۰۰ ددرصد افزایش داشته است.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۴:۰۹

لزوم بهره‌مندي از ظرفيت مساجد درحوزه پيشگيري از اعتياد
خبرگزاری شبستان:در بيست و دومين جلسه مشورتي ستاد مبارزه با مواد مخدر بر بهره‌گيري از ظرفيت مساجد و منابر براي تقويت مباني معنوي و ديني نوجوانان و جوانان با هدف پيشگيري از اعتياد و لزوم استفاده از ظرفيت سينما تاکید شد.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۵:۳۱

انسجام رویکرد پیشگیری اولیه از اعتیاد بايد از اهداف اصلی اعضای كميته فرهنگی باشد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: انسجام و در اولویت قرار گرفتن رویکرد پیشگیری اولیه از اعتیاد بايد از اهداف اصلی اعضای كميته فرهنگی و پيشگيری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان باشد.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۱:۳۳

استاندار لرستان:
کاهش آسیب های اجتماعی، حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، با تاکید بر ضرورت کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: تحقق کاهش آسیب های اجتماعی حرکت کردن در مسیر اهداف اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۴:۰۱

امام جمعه همدان:
راه اندازی خیران ترک اعتیاد در همدان/ بانک های اسلامی با متقاضیان وام مدارا کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در همدان اظهار کرد: خیران ترک اعتیاد همانند خیران ازدواج در سطح کشور و استان راه اندازی شود.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۴:۵۲

فضای مجازی، بهترین گزینه براي مقابله با اعتیاد
خبرگزاری شبستان: استاد دانشگاه پردیس تهران درباره بحث اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر معتقد است: ایجاد شبکه و یا کانال اجتماعی در فضای مجازی در شرایط کنونی که عرصه فناوری اطلاعات است، بهترین گزینه براي مقابله با اعتیاد محسوب می شود.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۳:۵۱

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار یزد:
آموزش، نیاز اصلی جامعه برای پیشگیری از معضلات اجتماعی
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار یزد با اشاره به اهمیت توجه به آموزش در بخش های مختلف جامعه گفت: آموزش، نیاز اصلی جامعه برای پیشگیری از معضلات اجتماعی و به خصوص اعتیاد است.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۴:۲۳

استاندار لرستان:
فرهنگسازی مهم ترین راه کاهش آسیب های اجتماعی است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، اعتیاد را از مهم ترین چالش های اجتماعی دانست و گفت: کاهش این آسیب اجتماعی نیازمند تقویت برنامه های فرهنگی است.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۵۳