خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٤ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
آغاز رقابت های نخستین روز سی  و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن :
مرحله مقدماتی قرائت و نیمه نهایی رشته حفظ آغاز شد
خبرگزاری شبستان: نخستین روز سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با رقابت های مرحله مقدماتی رشته قرائت و نیمه نهایی رشته حفظ کل آغاز شد.

۱۳۹۴/۲/۲۶ - ۱۶:۴۳

نایب رئیس فراکسیون احیای وقف:
مسابقات بین المللی قرآن گامی بلند در ترویج فرهنگ ناب اسلامی در جهان است
خبرگزاری شبستانک نایب رئیس فراکسیون احیای وقف، منزلت امامزادگان و مساجد با بیان اینکه قرآن راهکار عملیاتی  برای برون رفت جهان اسلام از تنگناها و مشکلات است، گفت: برپایی مسابقات قرآن گامی بلند در راستای ترویج فرهنگ ناب اسلامی و قرآنی در جهان است.

۱۳۹۴/۲/۲۳ - ۱۱:۴۲

مسئول کمیته مدعوین: 
دعوت گسترده از مسئولان ، نخبگان و مردم برای حضور در مسابقات بین المللی قرآن
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته مدعوین سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت : این کمیته دعوت گسترده از مسئولان و جامعه قرآنی و مردم را آغاز کرده است.

۱۳۹۴/۲/۲۳ - ۱۱:۴۰

رئیس سازمان اوقاف : 
مقام معظم رهبری پرچم دار مسابقات بین المللی قرآن است
خبرگزاری شبستان: ​نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن گفت : مقام معظم رهبری پرچم دار این مسابقات است و ایشان طی سخنرانی های خود در جمع متسابقان سیاست ها و راهبردهای کلان این مسابقات را ترسیم می کنند.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۰۹:۳۳

نمایندگان ایران فاتح ۲۹ دوره مسابقات بین المللی قرآن:
مسابقات بین المللی نیازمند یک سالن ویژه است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : طی برگزاری سی و یک دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، نمایندگان ایران تاکنون ، در رشته قرائت، در ۲۹ دوره و در رشته حفظ در ۱۲ دوره حایز رتبه نخست شده اند.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۰۹:۳۲

حضور ۱۲ داور ایرانی و ۱۰ داور خارجی قطعی شد
معرفی هیات داوران سی و دومین دوره  مسابقات بین المللی قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از معرفی هیات داوران این دوره مسابقات ، متشکل از ۱۲ داور ایرانی و ۱۰ داور خارجی خبرداد.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۰۹:۳۱

دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن خبرداد :
برگزاری ۶۰ محفل انس با قرآن با حضورقاریان بین المللی ایرانی، مصری و اندونزی
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن از برگزاری بیش از ۶۰ محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ایرانی، مصری و اندونزی همزمان با برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام در سطح کشور خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۱۴:۵۱

مسئول کمیته فرهنگی سی ودومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم خبرداد : 
حضور مبلغان چند زبانه در مسابقات بین المللی قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: ​مسئول کمیته فرهنگی سی ودومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، از برپایی خیمه معرفت با حضور مبلغان چند زبانه درمحل برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام خبرداد .

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۱۴:۵۰

سخنگوی سازمان اوقاف :  
پردیس قرآنی ویژه برگزاری مسابقات بین المللی قرآن باید احداث شود
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه درآستانه برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: برای برگزاری باشکوه و استاندارد مسابقات بین المللی قرآن کریم و توسعه فرهنگ قرآنی، نیازمند ایجاد پردیس قرآنی درکشور هستیم.

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۰۹:۰۰

مسئول کمیته فناوری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم خبرداد : 
رونمایی از نرم افزار قرعه کشی متسابقین در سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته فناوری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت : ​برای نخستین بار از نرم افزار الکترونیکی قرعه کشی متسابقین در سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم رونمایی می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۵:۵۸

عضو مجلس خبرگان رهبری:
مسابقات بین المللی قرآن فضای همدلی وهمگرایی میان مسلمانان را افزایش می دهد
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری در خصوص نقش وحدت بخش مسابقات بین المللی قرآن گفت : بر گزاری  مسابقات  بین المللی قرآن و حضور قاریان کشورهای مختلف و مذاهب گوناگون اسلامی فضای همگرایی و همدلی و تشویق همه آحاد امت مسلمان را  تقویت خواهد کرد .

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۵:۵۷

نهمین دوره همایش پژوهش های قرآنی؛ ۳۱ اردیبهشت ماه در سالن اجلاس: 
مروری بر هشتمین دوره همایش بین المللی پژوهش های قرآنی  
خبرگزاری شبستان: هشتمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنــی همزمان با سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم برگزار شد و نهمین دوره نیز امسال ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

۱۳۹۴/۲/۱۹ - ۱۰:۴۵

نگاهی به سی و یک دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری شبستان: در آستانه برگزاری این دوره از مسابقات، مقاله نگاهی به سی و یک دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام را منتشر کرد

۱۳۹۴/۲/۱۹ - ۱۰:۲۴

نماینده تهران در مجلس: 
مسابقات قرآن بهترین وسیله برای رفع اتهام از نظام اسلامی است
خبرگزاری شبستان: ​نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت : مسابقات قرآن کریم بهترین وسیله برای رفع اتهام از نظام جمهوری اسلامی ایران است.

۱۳۹۴/۲/۱۹ - ۱۰:۲۱

آیت‌الله غروی: 
مسابقات بین‌المللی قرآن موجب تقویت ارتباطات بین المللی ملل مسلمان است
خبرگزاری شبستان: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را اقدام خوبی برای  تقویت ارتباطات بین المللی ملل مسلمان و نشان دادن و معرفی  تفکر شیعه و پاسخی به شبهه افکنی‌های تکفیری‌ها و وهابیت  دانست.

۱۳۹۴/۲/۱۹ - ۱۰:۱۶

مسئول کمیته بانوان سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم:
بخش بین الملل به ششمین همایش بانوان قرآنی افزوده شد 
خبرگزاری شبستان: ​مسئول کمیته بانوان سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با بیان اینکه برای اولین بار همایش تجلیل از بانوان فعال قرآنی ، در بخش بین الملل نیز برگزار خواهد شد ، گفت : در این بخش تاکنون ۵۰ رزومه از بانوان فعال قرآنی جهان اسلام، دریافت شده است.

۱۳۹۴/۲/۱۶ - ۱۱:۰۶

یکی از قاریان بین المللی کشورمان  بیان کرد :
رقابت های قرآنی ایران، مسابقاتی با تدارکات بی نظیر
خبرگزاری شبستان: یکی از قاریان بین المللی کشورمان ضمن ارائه پیشنهادهایی برای ارتقاء هرچه بیشتر مسابقات بین المللی قرآن ایران، گفت: یکی از ویژگی های رقابت های بین المللی قرآن ایران تدارکات مناسب برای شرکت کنندگان و حاضران در این مسابقات است.

۱۳۹۴/۲/۱۵ - ۱۲:۲۰

رئیس ستاد برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن خبرداد:
اعلام آمادگی نمایندگان ۸۵ کشوربرای حضوردر سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن
خبرگزاری شبستان: نشست اعضای کمیته های ۱۳ گانه برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با تاکید بر برگزاری هرچه با شکوه تر این مسابقات برگزار شد.

۱۳۹۴/۲/۱۴ - ۱۴:۵۲

عبایی عنوان کرد:
غبطه رئیس هیئت داوران مسابقات قرآن عربستان به رقابت‌های بین‌المللی قرآن
یکی از اساتید برجسته قرآن کشورمان با بیان اینکه برای ثابت نگه داشتن و حتی ارتقاء سطح فعلی مسابقات بین‌المللی قرآن به تشکیل یک ستاد دائمی برای مطالعه در مورد مسابقات نیاز داریم، گفت که اثرگذاری این مسابقات در بعد بین‌المللی در حدی بوده است که رئیس هیئت داوران مسابقات بین‌المللی قرآن کشور عربستان از غبطه خوردن بر این مسابقات سخن گفت.

۱۳۹۴/۲/۱۴ - ۱۴:۵۱

آیت الله کعبی :
 مسابقات بین المللی قرآن باعث تحرک جوامع اسلامی، با عمل به قرآن در مسیر وحدت گام بردارند
خبرگزاری شبستان:  نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مسابقات بین المللی قرآن کریم باعث حیات بخشی و تحرک بین المللی در جهان اسلام برای حرکت در مسیر وحدت و همگرایی بیشتر در بین مسلمانان می شود.

۱۳۹۴/۲/۱۴ - ۱۴:۵۱