خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

الخميس ١٧ صفر ١٤٤١

Thursday, October 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
افزایش سطح کیفی مسابقات قرآن با برون‌سپاری بخش اجرایی میسر می‌شود
حجت الاسلام روان با بیان اینکه با برون‌سپاری بخش اجرایی مسابقات قرآن می توان سطح آن را افزایش داد، گفت: وقف مصداق بارز صدقه جاریه است که منفعت آن در زندگی پس از مرگ برای ما وجود خواهد داشت و از آن بهره می‌بریم و ترویج فرهنگ قرآنی نیز در گرو آن است.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۳:۳۰

مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین:
راهکار مهجوریت‌زدایی از کلام وحی عمل به قرآن است
ناهید قاسم‌پور با اشاره به مهجوریت‌زدایی و معرفت‌زایی نسبت به قرآن کریم گفت: توجه به روحیه زیباگرایی و تنوع پذیری بین جوانان و نوجوانان از راه‌های مانوس کردن و ایجاد انگیزه بین آن‌ها است و قلب‌های هنری می‌تواند این حس خوب را به آنها انتقال دهد.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۲:۵۸

امام جمعه گلپایگان:
آمیخته شدن زندگی با دستورات قرآن، مهم‌ترین شاخصه ایمان است
حجت الاسلام کرامتی گفت: تشویق جوانان به سمت برنامه‌های قرآنی نیازمند برنامه‌ریزی است و مراکز قرآنی باید با تأمین اعتبار تقویت شوند اما این مراکز با حداقل امکانات آن هم توسط خیرین حمایت می‌شوند.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۰:۵۲

استاد احمد ابوالقاسمی:
سطح مسابقات ایران بسیار بالاتر از مسابقات مالزی است
این استاد برجسته قرآنی گفت: با اینکه مسابقات مالزی ۲۰ سال از مسابقات ما جلوتر است اما باید گفت که سطح مسابقات ما بسیار بالاتر از مسابقات مالزی برگزار می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۰۹:۵۹

دانش آموز نخبه آران و بیدگلی، نفر نخست مسابقات بین المللی قرآن جهان اسلام شد
دانش آموز نخبه قرآنی آران و بیدگل، رتبه نخست ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان اسلام را از آن خود کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۰۸:۱۱

حافظ کل قرآن کریم دانش آموز مسابقات بین المللی قرآن کریم
کل قرآن را در طول ۱۱ ماه حفظ کردم
علی فیض از نمایندگان ایران در بخش دانش‌آموزی مسابقات بین المللی قرآن کریم با اشاره به آغاز حفظ قرآن از ۶ سالگی گفت: در مدت ۱۱ ماه توانستم حافظ کل قرآن شوم.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۲۰:۳۲

آغاز بزرگ ترین رخداد قرآنی و رقابت نمایندگان۸۰ کشور در مسابقات بین المللی قرآن کریم
نمایندگان ۸۰ کشور جهان در سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ایران اسلامی بایکدیگر برای کسب رتبه های برتر در بخش های طلاب، دانش آموزان، نابینایان، بانوان و... به رقابت می پردازند.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۹:۱۳

معرفی محصولات برتر قرآنی در مسابقات بین المللی قرآن / برگزاری ۱۲ محفل انس با قرآن همزمان با مسابقات
خبرگزاری شبستان: معاون کمیته فرهنگی ستاد برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم گفت: نمایشگاه جنبی قرآن کریم امسال شامل ۱۹ غرفه با اولویت مؤسسات فعال و معرفی محصولات برتر قرآنی از ۳۱ فروردین تا ۶ خرداد برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۴:۰۸

حافظ قرقیزستانی در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم؛
تجربیات ایران در برگزاری مسابقات الگویی برای کشورهای مسلمان است
خبرگزاری شبستان: نماینده کشور قرقیزستان گفت: در این سی و چهارسالی که مسابقات در ایران برگزار می شود این کشور همیشه موفق بوده است و تجربیات این کشور می تواند الگویی برای دیگر کشورهای مسلمان باشد.

۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۶:۳۳

زکیا محمد ثانی نماینده کشور غنا در سی و چهارمین دروه مسابقات بین المللی قرآن کریم؛
مسابقات ایران از سطح بسیار بالایی بر خوردار است
خبرگزاری شبستان: نماینده کشور غنا در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: مسابقات ایران نسبت به دیگر کشورها از سطح بسیار بالاتری برخوردار است.

۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۶:۱۹

آیین پایانی بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام عصر امروز برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: آیین پایانی سی وچهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم عصر امروز باحضور مسئولان کشوری ولشگری وتجلیل از برگزیدگان بخش های مختلف از ساعت ۱۷ در مصلی تهران برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۳:۰۱

نمایندگان ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب رتبه نخست را کسب کردند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان کشورمان در رشته حفظ و قرائت مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب موفق به کسب رتبه نخست این رقابت‌ها شدند.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۲:۴۷

مسئول غرفه نمایش تصویری سوره یاسین در مسابقات بین المللی قرآن کریم
تفسیر تصویری سوره یاسین برای فهم هر چه بهتر مضامین این سوره است
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه نمایش تصویری سوره یاسین، گفت: تفسیر تصویری سوره یاسین با استفاده از ابزار هنر تصویری و تفاسیر علمای شیعه همچون المیزان برای فهم قرآن کریم است.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۹:۱۴

حجت الاسلام مغنی به شبستان خبرداد:
حضور ۶۷ کشور جهان در سی و چهارمین مسابقات بین المللی قرآن/ ثبت نام ۲۴ نفر در مسابقات بانوان
خبرگزاری شبستان: معاون مسابقات مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با بیان اینکه تا به امروز ۶۷ کشور جهان در این مسابقات با ثبت نام خود اعلام آمادگی کرده اند، گفت: در رشته حفظ بزرگسال ۴۷ نفر و رشته قرائت قرآن کریم ۵۳ نفر ثبت نام کرده اند.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۵:۴۰

سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم؛
تلاوت حامد ولیزاده تا ساعتی دیگر در فینال رشته قرائت
خبرگزاری شبستان: حامد ولیزاده نماینده جمهوری سلامی ایران در رشته قرائت تا ساعاتی تلاوت خود را در مرحله ای فینال انجام می دهد.

۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۱۸:۴۳

رقابت روشندلان قرآنی ۲۵ کشور جهان اردیبهشت ماه در ایران آغاز می شود
خبرگزاری شبستان: نخستین دوره مسابقات بین المللی قرآن روشندلان جهان همزمان با سی و سومین دوره مسابقات بین المللی فرآن کریم در تهران برگزار می شود.

۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۰:۰۱

مشاور امور بانوان سازمان اوقاف:
فرایند داوری هفتمین همایش بین المللی بانوان فعال قرآنی آغاز شد
خبرگزاری شبستان:​ مشاور امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه از آغاز فرایند داوری نهایی هفتمین همایش بانوان قرآنی برای شناسایی و انتخاب در سطح ملی و بین المللی خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۵:۵۳

رحماندوست :
 مسابقات بین المللی زمینه ساز ترویج آموزه های انسان ساز قرآن است
خبرگزاری شبستان: ​عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به برگزاری باشکوه سالانه یک دور مسابقات بین المللی قرآن کریم، گفت: این مسابقات باید گسترده تر شده و در هر زمینه به صورت مستقل برگزار شود.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۳:۰۵

بازخوانی مطالبات و رهنمودهای قرآنی رهبر معظم انقلاب اسلامی:
بزرگترین گرفتاری دنیای اسلام فاصله گرفتن از معارف قرآن است
خبرگزاری شبستان: ​بازخوانی مطالبات و رهنمودهای قرآنی رهبر معظم انقلاب اسلامی از جامعه قرآنی، متسابقین و دست اندرکاران برنامه ها، محافل و مسابقات قرآنی می تواند چراغ راه همه ما در ادامه این مسیر ارزشمند باشد. 

۱۳۹۵/۲/۶ - ۰۹:۴۳

استاندار تهران تاکید کرد: 
مشارکت جدی دستگاه هاي اجرايي براي برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام در تهران
خبرگزاری شبستان: استاندار تهران گفت:‌ همه دستگاه هاي اجرايي قانونا و شرعا وظيفه دارند با قدرت براي برپايي بهتر اين واقعه مهم در اين مقطع حساس وارد شوند.

۱۳۹۵/۱/۳۱ - ۰۹:۰۲