خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فصل نیایش
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی تهران
شیطان در فصل نیایش کر و وسوسه هایش کمتر می شود
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین تاج آبادی گفت: مناجات شعبانیه مفاهیم عمیق و بلندی دارد که پیشنهاد شده این دعا را در ماه های دیگر نیز می توان خواند اما این دعا در این ماه اثر و نورانیت خاصی دارد.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۳:۴۱

فصل نیایش و بارش رحمت خدا
نیایش، مرهم شرک های پنهان و شعبده بازی های زمان
خبرگزاری شبستان: نیاز ما به نیایش در روزگار سیطره عقل خود بنیاد و شعبده بازی علم غیر وحیانی بیشتر است چرا که عصر ما عصر قالب شدن رویه و پیکره زندگی به روح و معنای آن است.

۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۰:۵۷

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
پیش بینی شرکت ۲۰ هزار نفر در اعتکاف خراسان جنوبی/ ۲۵۰ مسجد استان میزبان معتکفان است
خبرگزاری شبستان: سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه امسال در مجموع ۲۵۰ مسجد استان میزبان برگزاری مراسم معنوی اعتکاف خواهند بود، گفت: پیش بینی می‌شود امسال ۲۰ هزار نفر در این مراسم معنوی شرکت کنند.

۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۵:۴۷

برپایی جشنواره ورزشی "فصل نیایش" در منطقه ۱۵
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۵ از برپایی جشنواره ورزشی "فصل نیایش" در بوستان خلیج فارس منطقه همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۲:۳۶

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
پیش بینی شرکت ۱۴ هزار نفر در اعتکاف خراسان جنوبی/۲۵۰ مسجد استان میزبان معتکفین خواهد بود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از مهیا شدن ۲۵۰ مسجد برای برگزاری مراسم اعتکاف در استان خبر داد و گفت: یپش بینی شده امسال در مراسم اعتکاف جمعیتی بالغ بر ۱۴ هزار نفر شرکت کنند.

۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۲۰:۳۵

فصل نیایش در غرب پایتخت برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان با عنوان فصل نیایش در قالب نمایشگاه و برنامه های فرهنگی ، هنری و دینی در غرب پایتخت، منطقه ۹ تهران برگزار می شود.

۱۳۹۴/۴/۳ - ۱۰:۴۹

درنگی در وقایع ماه امت پیامبر(ص)
ماه رجب، ماه رستاخیز جان های پاک
خبرگزاری شبستان: ماه رجب ماه وقایع مهم و خاطره انگیز و گاه تلخ و شیرین برای مسلمانان است از طعم غریب فراق و رفتن زینب سلام الله علیها تا آمدن علی علیه السلام و از پرواز محمدصل الله علیه وآله تا شکوه مبعث.

۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۴:۰۹