خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اعمال ماه رجب
درنگی در وقایع ماه امت پیامبر(ص)
ماه رجب، ماه رستاخیز جان های پاک
خبرگزاری شبستان: ماه رجب ماه وقایع مهم و خاطره انگیز و گاه تلخ و شیرین برای مسلمانان است از طعم غریب فراق و رفتن زینب سلام الله علیها تا آمدن علی علیه السلام و از پرواز محمدصل الله علیه وآله تا شکوه مبعث.

۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۴:۰۹

فضیلت و اعمال ماه رجب
«این الرجبیون» چه کسانی هستند؟ 
خبرگزاری شبستان: رجب ماه بزرگ خداست و ماهى در احترام و فضيلت به آن نمی ‏رسد، كسى‏كه يك روز از ماه رجب را روزه‏ بدارد، مستحقّ خشنودى بزرگ خدا می ‏شود و خشم حق از او دور می گردد و درى از درهاى دوزخ به رويش بسته می ‏شود.

۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۱:۱۰

فضایل ماه رجب و اعمال شب و روز اول این ماه پر برکت؛
رجب ماه امت من است پس بسیار در آن طلب آمرزش کنید!
خبرگزاری شبستان: رجب نام نهرى است در بهشت که از شیر سفیدتر و از عسل شیرین‏تر است. هر کس یک روز از رجب را روزه بگیرد البته از آن نهر بیاشامد. رجب ماه استغفار و طلب آمرزش امت پیامبر (ص) است.

۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۰۸:۱۲