خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سی ودومین دوره مسابقات بین المللی قرآن
اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم
مراسم اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با حضور سردار رحیم صفوی، ، سیدحسین هاشمی، استاندار تهران ، حجت الاسلام علی محمدی، نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان اوقاف در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد .

۱۳۹۵/۲/۲۸ - ۲۳:۴۶

از زبان مسئول برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی قرآن:
خاطرات برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی قرآن درسال۶۰
خبرگزاری شبستان: اعتمادیان گفت: توفیق برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی قرآن را در سال ۶۰ دارم آن زمان با مشکلات بسیاری مواجه بودیم.

۱۳۹۴/۳/۱۹ - ۱۴:۵۷

در گفتگو با مسئول کارگاه های قرآنی سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم مطرح شد
بشارت شگفت به بندگان در "اُجیبُ دَعوَه الدّاع اِذا دَعان"
خبرگزاری شبستان: نکته خیلی لطیف و قشنگی در آیه اُجیبُ دَعوَه الدّاع اِذا دَعان هست و آن این که اجابت را قبل از دعا آورده است.

۱۳۹۴/۳/۱ - ۱۴:۲۶

داور سی و دومین مسابقات بین المللی قرآن در گفت و گو با شبستان
مهم ترین دستاورد مسابقات قرآن دعوت مسلمانان به اتحاد است
خبرگزاری شبستان: دکتر نجم عبدالله مطر گفت: مسابقات بین المللی قرآن پیام آور اتحاد و وحدت مسلمانان جهان است و این مسابقات اقدامات زیبا و عالی است که همه را به آیه و اعتصموا بجبل الله جمیعا و لاتفرقوا. و پرهیز از اختلاف و دشمنی دعوت می کند.

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۱۴:۳۶

رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در گفت و گو با شبستان:
توجه نظام به قرآن مهم ترین پیام مسابقات قرآن در جوامع بین المللی
خبرگزاری شبستان: بروجردی گفت: مهمترین پیام مسابقات بین المللی قرآن در جوامع خارجی اهتمام نظام جمهوری اسلامی ایران به قرآن و جایگاه والای آن است.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۷:۴۸

دبیر طرح ملی تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه 
۱۴ حافظ طرح ملی حفظ قرآن امشب در مسابقات بین المللی قرآن تقدیر می شوند
خبرگزاری شبستان: دبیر طرح ملی تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : امشب بعد از نماز مغرب و عشا در حاشیه سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه،۱۴ حافظ طرح ملی حفظ قرآن تقدیر می شوند.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۵:۲۹

تجلیل از ۱۴ نفر از برگزیدگان مرحله سوم طرح ملی تربیت حافظان قرآن
آغاز چهارمین روز مسابقات بین المللی قرآن با رقابت ۳ حافظ و ۱۱ قاری 
خبرگزاری شبستان: چهارمین روز سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم امروز سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه  با رقابت ۳ حافظ و ۱۱ قاری برگزار می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۴:۲۷

در گفت و گوی شبستان با حافظ ایرانی در سی و دومین مسابقات بین المللی قرآن:
حافظ طلبه ای که حضورش در مسابقات بین المللی قرآن موجی در حوزه ها ایجاد کرد!
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام رجبی نماینده ایران در سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن با اجرای موفق حفظش در مرحله نیمه نهایی موجی در حوزه های علمیه ایجاد کرد.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۰:۱۷

مسئول کمیته تبلیغات سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن خبرداد :
نصب بنرمسابقات بین المللی قرآن در ۲۰ بیلورد و ۸۵۰ تابلو شهری تهران 
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته تبلیغات سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن از نصب بنرمسابقات بین المللی قرآن در ۲۰ بیلورد و ۸۵۰ تابلو شهری  تهران  خبرداد.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۰:۱۳

پخش روزانه ۲۰ باکس گزارشی از رادیو
پوشش گسترده مسابقات بین المللی قرآن توسط شبکه های رادیویی
خبرگزاری شبستان: مدیر رادیو قرآن با بیان اینکه سی ودومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، به صورت زنده از شبکه قرآن پخش می شود گفت: این دوره از مسابقات به صورت گسترده توسط شبکه های رادیویی ملی و استانی پوشش داده می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۲۰:۱۷

 قاری ایران امروز تلاوت می کند: 
آغاز سومین روز مسابقات بین المللی قرآن با رقابت ۱۴ قاری و ۷ حافظ
خبرگزاری شبستان: سومین روز از رقابت های سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ، عصر امروز دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه با تلاوت های ۱۴ قاری و ۷ حافظ پیگیری می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۷:۳۹

سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه خبرداد :
قاری ایتالیایی با ۱۸ سال سن کوچکترین  شرکت کننده مسابقات بین المللی قرآن
خبرگزاری شبستان: سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : قاری شرکت کننده از کشور ایتالیا با حدود ۱۸ سال سن کوچکترین شرکت کننده در سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن است.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۲:۰۰

برای نخستین بار:
رشته قرائت مسابقات بین‌المللی در دوره سی و دوم طی دو مرحله برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در رشته قرائت امسال برخلاف سال های گذشته در دو مرحله برگزار خواهد شد.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۰۸:۱۶

غیدان جعفری:
 ایران هر روز به پیشرفت جدیدی دست می یابد
خبرگزاری شبستان: شرکت کننده ای آلمانی، در مسابقات بین المللی قرآن کریم، آشنایی درست با اندیشه های قرآن و اسلام را عامل تقویت وحدت در بین مسلمانان دانست.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۰۸:۱۴

آغاز رقابت های نخستین روز سی  و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن :
مرحله مقدماتی قرائت و نیمه نهایی رشته حفظ آغاز شد
خبرگزاری شبستان: نخستین روز سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با رقابت های مرحله مقدماتی رشته قرائت و نیمه نهایی رشته حفظ کل آغاز شد.

۱۳۹۴/۲/۲۶ - ۱۶:۴۳

نایب رئیس فراکسیون احیای وقف:
مسابقات بین المللی قرآن گامی بلند در ترویج فرهنگ ناب اسلامی در جهان است
خبرگزاری شبستانک نایب رئیس فراکسیون احیای وقف، منزلت امامزادگان و مساجد با بیان اینکه قرآن راهکار عملیاتی  برای برون رفت جهان اسلام از تنگناها و مشکلات است، گفت: برپایی مسابقات قرآن گامی بلند در راستای ترویج فرهنگ ناب اسلامی و قرآنی در جهان است.

۱۳۹۴/۲/۲۳ - ۱۱:۴۲

مسئول کمیته مدعوین: 
دعوت گسترده از مسئولان ، نخبگان و مردم برای حضور در مسابقات بین المللی قرآن
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته مدعوین سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت : این کمیته دعوت گسترده از مسئولان و جامعه قرآنی و مردم را آغاز کرده است.

۱۳۹۴/۲/۲۳ - ۱۱:۴۰

رئیس سازمان اوقاف : 
مقام معظم رهبری پرچم دار مسابقات بین المللی قرآن است
خبرگزاری شبستان: ​نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن گفت : مقام معظم رهبری پرچم دار این مسابقات است و ایشان طی سخنرانی های خود در جمع متسابقان سیاست ها و راهبردهای کلان این مسابقات را ترسیم می کنند.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۰۹:۳۳

نمایندگان ایران فاتح ۲۹ دوره مسابقات بین المللی قرآن:
مسابقات بین المللی نیازمند یک سالن ویژه است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : طی برگزاری سی و یک دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، نمایندگان ایران تاکنون ، در رشته قرائت، در ۲۹ دوره و در رشته حفظ در ۱۲ دوره حایز رتبه نخست شده اند.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۰۹:۳۲

حضور ۱۲ داور ایرانی و ۱۰ داور خارجی قطعی شد
معرفی هیات داوران سی و دومین دوره  مسابقات بین المللی قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از معرفی هیات داوران این دوره مسابقات ، متشکل از ۱۲ داور ایرانی و ۱۰ داور خارجی خبرداد.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۰۹:۳۱