خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٤ المحرّم ١٤٤٠

Tuesday, September 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تحریم های ظالمانه
جذب فرصت های سرمایه گذاری، بستر تقویت اقتصاد است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، با بیان اینکه امروز کشور با جنگ تحمیلی اقتصادی مواجه است، گفت: جذب فرصت های سرمایه گذاری برای تقویت اقتصاد و اشتغال ضروری است.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۳:۵۲

وزیربهداشت، درمان وعلوم پزشکی:
خدمت به مردم مهم ترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است
وزیر بهداشت درمان و علوم پزشکی، با تاکید بر ضرورت تقویت خدمات، افزود: باید از دادن وعده های غیرعملی به مردم پرهیز شود.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۳:۵۲

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:
تلاش ویژه دولت در تامین دارو و تجهیزات پزشکی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان، افزود: دولت همت ویژه ای در تامین دارو و تجهیزات پزشکی برای تقویت خدمت رسانی به مردم دارد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۲۰:۳۶

هدف دشمن فشار اقتصادی بر مردم است/ بازاریان بصیر باشند
امام جمعه رودسر با بیان اینکه دشمن می خواهد با جنگ اقتصادی، کشور را در فشار قرار داده و موجی از اختلاف را ایجاد کند اظهار داشت: بازاریان ما باید بصیر باشند و در جبهه دشمن قرار نگیرند.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۶:۱۵

تمدید تحریم های ظالمانه نماد بی منطقی، بدعهدی و پیمان شکنی آمریکا
خبرگزاری شبستان:کارشناس سیاسی لرستان با اشاره به تمدید تحریم های ظالمانه، این اقدام را نماد بدعهدی آمریکا دانست و گفت: هیچ چیز جز تغيير رفتار ایران خوی استکباری آمریکا را راضی نمی کند.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۳:۱۹

نماینده ولی فقیه در لرستان:
تحریم های اقتصادی، توطئه دشمن برای ایجاد شکاف بین مردم و حکومت است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، با اشاره به اینکه دشمن به مسئله اقتصاد پافشاری می کند، گفت: اصتصاد مقاومتی، تدبیر رهبر معظم انقلاب جهت خنثی کردن توطئه های اقتصادی دشمنان است.

۱۳۹۵/۶/۲ - ۱۳:۵۱

رفع تحریم های ناعادلانه علیه جمهوری اسلامی ایران زمینه ساز تعمیق روابط سیاسی، اقتصادی است
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز با بیان این که رفع تحریم های ناعادلانه علیه جمهوری اسلامی ایران، امروز وارد فاز جدیدی شده است، گفت: همین امر نیز تعمیق روابط سیاسی، اقتصادی، تجاری، علمی و فناوری را به همراه خواهد داشت.

۱۳۹۴/۱۱/۴ - ۰۸:۴۶

نماینده مقام معظم رهبری در امور افغانستان:
قیام امام خمینی (ره) در ردیف قیام ائمه بود
خبرگزاری شبستان: نماینده مقام معظم رهبری در امور افغانستان، امام خمینی(ره) را جامع تمام فضائل و تارک تمام رذائل بود خواند و گفت: قیام امام خمینی (ره) در ردیف قیام ائمه معصومین (ع) بود.

۱۳۹۴/۳/۱۴ - ۱۶:۵۸

فرهنگ خیرین میراث فرهنگی به اقصی نقاط کشور گسترش می یابد
خبرگزاری شبستان: معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: دامنه فرهنگ خیرین میراث فرهنگی به اقصی نقاط کشور گسترش می یابد.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۱۵:۵۹

رئیس جمهور در بین مردم رشت/ مشروح 
طرف ما سنای آمریکا نیست طرف ما یک مجموعه است به نام ۵+۱
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت و ملت به اصول خود پایبند و وفادار است گفت:باید پایان مذاکرات، پایان لغو تحریم های ظالمانه نسبت به ملت بزرگ ایران باشد.

۱۳۹۴/۱/۲۶ - ۱۲:۴۲