خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ٢٤ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ایرانی
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری:
لباس محلی ایرانیان مظهر واقعی حجاب و عفت اسلامی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بر ضرورت توجه هرچه بیشتر به پوشش اسلامی بانوان و مقابله با نفوذ مظاهر بی عفتی و بی حجابی در جامعه تأکید کرد.

۱۳۹۳/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۷

گوزن زرد ایرانی
طرح تکثیر و نگهداری از گوزن زرد ایرانی چند سالی است به طور موفقیت آمیز در استان ایلام ادامه دارد و هم اکنون تعداد گوزنهای زرد ایرانی در استان به 44رأس رسیده است.

۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۰

شهرام ناظری عضو شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی جوان:
وضعیت آواز نگران کننده تر از قبل شده است
خبرگزاری شبستان: شهرام ناظری عضو شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی جوان گفت: متاسفانه آموزش آواز بر پایه یک اسلوب درست پیش نرفته و اصولا سیستم آموزش آواز به نظر می رسد در کشورمان مشکل اساسی دارد.

۱۳۹۳/۶/۱۸ - ۱۵:۴۵

بررسی سرفصل­هاي الگوي پايه پیشرفت اسلامی ایرانی
خبرگزاری شبستان: سرفصل های تدوین الگوی پایه پیشرفت اسلامی ایرانی با حضور بیش از یکصد نفر از اساتید، اندیشمندان حوزه و دانشگاه و اعضای اندیشکده های مرکز این الگو بررسی شد.

۱۳۹۳/۶/۱۵ - ۱۰:۱۰