خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نقد دیدگاه احمد الحسن
ردی بر یک توهم؛
احمد الحسن نخستین یار از ۳۱۳ یار امام عصر(ع)؟!
خبرگزاری شبستان: انصار مدعی یمانی می گویند: نخستین یار از ۳۱۳ یار امام زمان(ع) از بصره و نام وی در روایات احمد است که باید گفت شما از کتاب بشارت الاسلام نقل کردید که نویسنده آن بعد از حدیث فوق گفته این حدیث که من ذکر می کنم غلط بسیار دارد و. . .

۱۳۹۴/۶/۲۶ - ۱۰:۳۳

حجت الاسلام شهبازیان در گفتگو با شبستان(9):
احمد الحسن و ادعای دروغین صاحب الامری
خبرگزاری شبستان: پژوهشگر مهدوی گفت: احمد بصری ادعا دارد مراد از صاحب الامر در این روایت حضرت مهدی(ع) نیست، بلکه شخص احمد است. چرا که کنیه امام مهدی(ع) ابوالقاسم است، این روایت اشاره به احمد دارد که کنیه اش "ابوالعباس" است.

۱۳۹۳/۷/۲۳ - ۱۳:۱۸

حجت الاسلام شهبازیان در گفتگو با شبستان(7):
راهزنی علمی احمد الحسن و ادعای فرزندی امام عصر(ع)
خبرگزاری شبستان: پژوهشگر مهدوی بااشاره به روایتی که نمونه ای دیگر از تقطیعات صورت گرفته به دست احمد است، گفت: سطیح کاهن می گوید؛ در آخرالزمان فرزند مهدی(ع) ظهور می کند، بنابراین احمد فرزند مهدی(ع) بوده و ظهور می کند.

۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۳:۱۳

در پژوهشکده مهدویت ارائه شد؛
طرح "نقد دیدگاه ها و ادله جریان انحرافی موسوم به احمد الحسن"
خبرگزاری شبستان: مدیر گروه فرهنگ مهدویت پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی، از ارائه طرح اجمالی "نقد دیدگاه ها و ادله جریان انحرافی موسوم به احمد الحسن" خبرداد.

۱۳۹۳/۶/۱۵ - ۱۱:۱۸