خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

الثلاثاء ٢٣ ذو القعدة ١٤٤١

Tuesday, July 14, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جنگ داخلی
طرابلس باز هم ملتهب شد
جنگ داخلی در کمین کشور نفت خیز لیبی
به نظر می رسد که تبدیل‌شدن لیبی به یک کشور متحد تنها در تئوری امکان‌پذیر است و در عمل سناریویی که در لیبی پیاده می‌شود، ادامه جنگ قبیله‌ای در این کشور است.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۱:۲۵

اخراج جسد ژنرال دیکتاتور از اسپانیا
پس از گذشت ۴۰ سال از مرگ فرانکو، هنوز احزاب سیاسی و مردم درباره او دچار دودستگی بوده و خانواده وی نیز اعلام کرده اجازه نبش قبر نمی‌دهد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۶

انتخابات ۳۰ سپتامبر/ اقلیم کردستان آبستن یک جنگ داخلی دیگر
شبکه خبری الجزیره در گزارشی با مطرح کردن این پرسش که آیا کردستان عراق در آستانه جنگ داخلی دیگری قرار دارد،نوشت:کردستان می تواند شاهد هجوم بی ثباتی پس از انتخابات ۳۰ سپتامبر باشد.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۱:۰۰

کارشناسان هشدار دادند:
تیر «توافق سیاسی» در لیبی به هدف نخواهد خورد
خبرگزاری شبستان:در حالی که گفتگوها میان جناح های مخالف لیبی به درازا کشیده شده،کارشناسان می گویند که امید بسیار کمی برای انجام توافق سیاسی در این کشور وجود دارد.

۱۳۹۴/۱/۲۲ - ۱۲:۴۷