خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

السبت ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نیروی انسانی
محمد عبیدی در گفتگو با خبرگزاری شبستان عنوان کرد:
تربيت نيروي انساني متخصص و كار آفرين مستعد فراهم است/ تربیت ۸۰ نفر خبرنگار مسجدی در بوشهر
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی اولین دوره آموزشی طرح ملی «هر مسجد، یک خبرنگار» استان بوشهر گفت: آموزش هاي مهارت و فناوري به عنوان يكي از اركان اصلي توانمند سازي سرمايه هاي انساني به منظور تربيت نيروي انساني متخصص و كار آفرين مستعد فراهم آمده است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۰

چهارمین همایش اتیسم با محوریت خانواده برگزار می شود
چهارمین همایش اتیسم با محوریت توانمندسازی نیروی انسانی و خانواده در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۱

جذب نیروی انسانی در معاونت آموزشی عتبات عالیات سازمان حج
مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت از فراخوان جذب نیروی انسانی برای معاونت آموزشی عتبات عالیات خبر داد و گفت: در راستای تأمین نیروی انسانی از مشتاقان خدمت به زایران آزمون به عمل می‌آید.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۸

مدیرکل دفترآموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش؛
ضرورت بهره گیری از بانوان در مدیریت/ برنامه‌ریزی در آموزش و پرورش جدی گرفته شود
شکوهی با بیان اینکه برنامه ریزی به معنای تعیین اولویت‌هاست گفت: از ظرفیت و توانمندی بانوان در بخش مدیریتی بهره گرفته شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۲

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان ؛
کمبود فضای آموزشی / گیلان میزبان جشنواره ملی جابربن حیان
جهان آرا با بیان اینکه با توجه به مشکلات و دغدغه های آموزشی، حال آموزش و پرورش خوب نیست، گفت: فضای آموزشی در گیلان بسیار محدود است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۲

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دشمن از پشت مرزها روحیه ناامیدی به جامعه تلقین می‌کند
آیت الله عبادی با بیان اینکه با بحث های سلیقگی و حزبی متاسفانه جوانان سرگردان می‌شوند و از علمی هم که دارند نمی تواند استفاده کنند، گفت: همه مسئول هستیم و باید با حق جویی و حقیقت جویی به آرمان های انقلاب اسلامی برگردیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۲

بر اساس آخرین گزارش سازمان ملل از شاخص «توسعه انسانی»
فاصله ۰.۰۰۲ واحدی ایران تا رسیدن به رده کشورهای با توسعه بسیار بالا
سازمان ملل متحد در آخرین گزارش خود از شاخص توسعه انسانی اعلام کرده ایران در جایگاه شصتم دنیا و نخست منطقه و تنها ۰.۰۰۲ واحد فاصله تا رسیدن به رده کشورهای با توسعه بسیار بالا دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۲

استاندار قزوین:
کمبود نیروی انسانی در آتش نشانی پیگیری شود/ آموزش همگانی لازمه پیشگیری از حوادث است
استاندار قزوین گفت: بحث کمبود نیرو در آتش نشانی دنبال شود و با توجه به بازنشست شدن برخی نیروها، برای جایگزین شدن نیروی انسانی هم پیگیری لازم صورت گیرد.

۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۰:۰۴

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
مشکلی در تأمین نیروی انسانی برای سال تحصیلی جدید وجود ندارد
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: برای آغاز سال تحصیلی مشکل خاصی نداریم و به ویژه در تامین نیروی انسانی با مشکلی مواجه نخواهیم شد.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۰۸:۲۰

یادداشت؛
دارايي هاي دروني نيروي انساني؛ منبعي پايان ناپذير براي موفقيت در انجام كارها
مشاور عالي و رئيس گروه مشاوران استاندار هرمزگان در يادداشتي، دارايي هاي دروني نيروي انساني شامل ويژگي هاي اخلاقي و انساني را منبعي پايان ناپذير در هر مجموعه براي موفقيت در انجام كارها دانست.

۱۳۹۷/۶/۶ - ۰۷:۵۸

يادداشت مشاور عالي استاندار هرمزگان؛
نيروي انساني مهم ترين سرمايه و اصلي ترين ركن سازمان ها و دستگاه هاي اجرايي
مشاور عالي و رئيس گروه مشاوران استاندار هرمزگان در يادداشتي نيروي انساني را اصلي ترين ركن و مهم ترين سرمايه سازمان ها و دستگاه هاي اجرايي دانست.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۰۸:۴۳

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور:
کوچک سازی دولت از طریق مدیریت استخدام ها
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، با اشاره به طرح کوچک سازی دولت، گفت: این طرح از طریق مدیریت استخدام های جدید انجام می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۲:۳۹

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش؛
کمبود ۱۰۰ هزار معلم/حذف حق عائله مندی مجردها قانونی است
خبرگزاری شبستان:معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال کمتر از ۱۰۰هزار کمبود نیرو داریم. بخشنامه ای برای ساماندهی طراحی و اولویت را تامین معلم در کلاس قراردادیم.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۱:۳۹

رئیس امور آمار و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور:
آموزش و پرورش در کادر پشتیبانی ۱۰۰ هزار نیروی مازاد دارد
رئیس امور آمار و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: آموزش و پرورش در کادر پشتیبانی ۱۰۰ هزار نیروی مازاد دارد.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۱:۳۸

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
تعیین تکلیف وضعیت حق التدریس ها و نهضتی ها
خبرگزاری شبستان:عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه‌ای برای تعیین تکلیف حق التدریسی ها و نهضتی ها داشته ایم که قرار است تا پایان برنامه ششم دولت آنان را استخدام کند.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۱:۳۷

اهمیت به نخبگان یک اصل در کشورهای پیشرفته است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران، اهمیت به نخبگان را یک اصل مهم در کشورهای پیشرفته دانست و گفت: مجمع عالی نخبگان این استان در صدد تعامل و همفکری با مسئولان جهت بهره گیری مطلوب از نیروی انسانی دیار علویان است.

۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۱:۰۵

جذب داوطلبان تصدی منصب قضا در سال ۱۳۹۷
خبرگزاری شبستان: جزییات مربوط به جذب داوطلبان تصدی منصب قضا در سال ۱۳۹۷ در تیرماه توسط مرکز آموزش منابع انسانی قوه قضائیه اطلاع‌رسانی می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۴:۵۵

ضرورت تسریع در برون سپاری فعالیت ها به بخش خصوصی/سپردن مدیریت ها به جوانان عملیاتی می شود
خبرگزاری شبستان: استاندارکهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه، سپردن مدیریت ها به دست جوانان و استفاده از توانمندی ها و نوآوری های این افراد از سیاست های اصلی دولت است، افزود: استان نیز این رویکرد را با جدیت دنبال می کند.

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۷:۰۳

دریادار فدوی در بازدید از مرکز تخصصی شناوری شهید محلاتی :
موفقیت های به دست آمده مرهون سرمایه های نیروی انسانی است
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از مرکز تخصصی شناوری شهید محلاتی عنوان کرد: موفقیت های به دست آمده مرهون سرمایه های گرانقدر نیروی انسانی است.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۰۹:۴۸

عضو هیئت علمی گروه علوم تربیتی و معاون فرهنگی دانشگاه شاهد:
تولید نیروی انسانی کیفی هم نوعی حمایت از کالای ایرانی است
خبرگزاری شبستان: هر چه نیروهای انسانی با کیفیت تر باشند به معنای قدم برداشتن در راستای تولید داخلی است. نظام آموزش و پرورش فی نفسه بنگاه تولیدی نیست اما اگر نیروی انسانی با کیفیت تولید کند می تواند چرخه های تولید را بچرخاند.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۳:۵۹