خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢١ المحرّم ١٤٤١

Saturday, September 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمبود نیروی انسانی
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بندر آستارا:
اداره منابع طبیعی آستارا از کمبود نیرو رنج می برد
غزنوی گفت: با توجه به عرصه های جنگلی بندر آستارا اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان از کمبود نیرو و تجهیزات رنج می برد و نیازمند نگاه ویژه مسئولان است.

۱۳۹۸/۵/۱۹ - ۲۱:۵۴

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
مهمترین سرمایه های هر سازمانی نیروهای انسانی هستند
خدابنده گفت: بهترین و مهمترین سرمایه های هر سازمانی سرمایه های انسانی هستند و اگر این سرمایه انسانی منجر به تولید سرمایه اجتماعی شود یعنی آن سازمان و نهاد فوق توانسته کار خودش را به خوبی انجام دهد.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۴:۴۳

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
گیلان با کمبود شدید پرستار مواجه است
ادیب با تاکید بر اینکه کادر پرستاری در بیمارستان‌های گیلان توزیع مناسب شوند گفت: گیلان با کمبود شدید پرستار مواجه است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی اعلام کرد:
نیاز ۶۳ میلیارد تومانی مدارس خراسان جنوبی برای تجهیز به سامانه گرمایش مرکزی
واقعی با تاکید بر اینکه ۲۵ درصد مدارس خراسان جنوبی فاقد سامانه گرمایش مرکزی هستند، گفت: برای تجهیز تمام مدارس استان به این سیستم گرمایشی ۶۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۴:۲۲

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش؛
کمبود ۱۰۰ هزار معلم/حذف حق عائله مندی مجردها قانونی است
خبرگزاری شبستان:معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال کمتر از ۱۰۰هزار کمبود نیرو داریم. بخشنامه ای برای ساماندهی طراحی و اولویت را تامین معلم در کلاس قراردادیم.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۱:۳۹

رئیس امور آمار و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور:
آموزش و پرورش در کادر پشتیبانی ۱۰۰ هزار نیروی مازاد دارد
رئیس امور آمار و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: آموزش و پرورش در کادر پشتیبانی ۱۰۰ هزار نیروی مازاد دارد.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۱:۳۸

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
تعیین تکلیف وضعیت حق التدریس ها و نهضتی ها
خبرگزاری شبستان:عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه‌ای برای تعیین تکلیف حق التدریسی ها و نهضتی ها داشته ایم که قرار است تا پایان برنامه ششم دولت آنان را استخدام کند.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۱:۳۷

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی اعلام کرد:
تجهیزات استقرار پایه دوازدهم نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار/ کمبود ۱۱۳۷ معلم برای سال تحصیلی آینده
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی از کمبود ۳۵۰ کلاس درس و یک هزار و ۱۳۷ نفر معلم در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: تجهیزات استقرار پایه دوازدهم در استان نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار است.

۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۴:۲۷

رییس دادگستری بندر آستارا؛
دادگستری آستارا با کمبود نیروی انسانی روبرو است
خبرگزاری شبستان: رییس دادگستری بندر آستارا با بیان اینکه دادگستری این شهرستان با کمبود نیروی انسانی روبرو است، گفت: آستارا بعد از دادگستری شهرستان رشت به لحاظ ورودی پرونده ها پرتراکم ‌ترین شهرستان گیلان است.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۶:۵۶

رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش:
کشور ایران در سال ۱۴۰۰ با کمبود ۴۰۰ هزار معلم مواجه خواهد شد
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: در سال ۱۴۰۰ ایران با کمبود حدود ۴۰۰ هزار معلم روبرو می شود که تأمین نیروی انسانی یکی از دغدغه های وزارت آموزش و پرورش خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۴

کمبود کادر پرستاری در گیلان/ امنیت شغلی پرستاران فراهم شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور با بیان اینکه خروج پرستاران پدیده ای نامطلوب برای حوزه سلامت کشور است گفت: گیلان با کمبود شدید کادر پرستاری روبه رو است.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۲۲:۰۸

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفتگو با شبستان:
مشکلی برای کسری نیروی در مدارس تهران نداریم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: مشکلی برای کسری نیروی درتهران نداریم و با روش های مختلف کمبود نیرو را جبران کرده ایم.

۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۰:۳۹

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
چالش کمبود نیروانسانی در آموزش و پرورش استان/ ۲۸ مدرسه دونوبته در خراسان جنوبی وجود دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه در شهر بیرجند به لحاظ فضای آموزشی دچار بحران هستیم، گفت: در حال حاضر ۲۸ مدرسه دونوبته در استان وجود دارد.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۴:۰۵

اطاله دادرسی پرونده های پزشکی قانونی استان سمنان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان از کاهش اطاله دادرسی در پرونده های مرتبط با پزشکی قانونی این استان خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۶:۴۹

دکتر قاضی زاده هاشمی:
نیازمند مرکز جامع سرطان در خوزستان هستیم/کمبود ۱۰۰ هزار نیروی انسانی در کادر درمان
خبرگزاری شبستان: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از جمله برنامه های آینده این وزارت در خوزستان را تاسیس مرکز جامع خدمات برای بیماران مبتلا به سرطان دانست و اظهار داشت: در حال حاضر با کمبود ۱۰۰ هزار نفری نیروی انسانی در کادر درمان مواجهیم.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۵

کمبود ۱۰ هزار معلم در خوزستان/توجه به آموزش و پرورش در اولویت قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، بر ضرورت توجه به آموزش و پرورش تاکید کرد و اظهار داشت: از اساسی ترین مشکلات ما کمبود نیروی انسانی دانساست و در حال حاضر با کمبود ۱۰ هزار معلم مواجهیم.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۵:۵۶

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:
ساماندهی نیروهای آموزش و پرورش استان ضروری است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان، ساماندهی نیروهای انسانی آموزش و پرورش استان اصفهان را ضروری دانست و گفت: مشکل کمبود نیرو را با استاندار مطرح کرده و راهکارهایی را برای حل این مشکل پیشنهاد شده است.

۱۳۹۴/۶/۱۷ - ۱۶:۲۴

رنج امروز استان البرز کمبود نیروی انسانی و اعتباری است
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری البرز با تاکید بر این مطلب که مشکلات استان البرز همواره ساختاری می باشد، گفت: البرز از کمبود نیروی انسانی و اعتبار رنج می برد.

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۰۸:۲۷