خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵

الثلاثاء ٢٥ ربيع الثاني ١٤٣٨

Tuesday, January 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس
ادای احترام به آتش نشانان
دکتر بهزاد مریدی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و جمعی از هنرمندان شیراز به آتش نشانان ادای احترام کردند.

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۵:۴۰

۳۰ دی به نام روز قهرمانان آتش نشان پلاسکو نامگذاری شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: روز ۳۰ دی ماه باید به نام قهرمانان پلاسکو و آتش نشان نامگذاری شود، چرا که معامله با جان کار هر کسی نیست و جرات می خواهد که خیلی ها شاید نداشته باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۲:۴۳

ادای احترام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به آتش نشانان «پلاسکو»
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (۴بهمن) با حضور در ایستگاه آتش نشانی «حر» به روح شهدای آتش نشان واقعه «پلاسکو» ادای احترام می کند.

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۰:۱۰

برنامه های فرهنگی هنری فارس در روز دوم بهمن ماه تعطیل اعلام شد
خبرگزاری شبستان: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به احترام بزرگ مردان ایثار و فداکاری که در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو جان باختند، همه برنامه های خود را در روز شنبه دوم بهمن ماه تعطیل اعلام کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۰۲

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) را زیارت کرد
دکتر سیدرضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) را زیارت کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۸

مراسم تقدیر از عبدالعلی دستغیب چهره ماندگار ادبی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد
مراسم تقدیر از سید عبدالعلی دست غیب، چهره ماندگار ادبی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۷

نباید فرهنگ اسلامی در مقابل سلائق شخصی قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (علیهما السلام) بر اینکه نباید فرهنگ اسلامی در مقابل سلائق شخصی قرار گیرد، گفت: سلائق شخصی اگر در تضاد با فرهنگ اسلامی نباشد بسیار خوب است و موتور محرکی خواهد بود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۳

کارگروه احصا و اجرای دغدغه های فرهنگی رهبر معظم و مراجع در وزارت ارشاد تشکیل شده است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای شناسایی و اجرای دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری و مراجع کارگروهی ایجاد شده است و معتقدم نمی شود ما کار فرهنگی انجام دهیم و به این دغدغه ها توجه نشود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۶

مردم در تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی نشان دادند که قدردان خدمت گذاران خود هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: مردم در تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی نشان دادند که قدردان خدمت گذاران خود هستند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۹

همایش ملی «زبان و هویت» در شیراز برپا شد
خبرگزاری شبستان: همایش ملی «زبان و هویت» در تالار وصال هتل همای شیراز در حال برگزاری است، دبیرخانه این همایش بیش از ۱۵۰ مقاله را دریافت کرده است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۶

مظلومیت هاشمی رفسنجانی (ره)، یادآور مظلومیت شهید بهشتی است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مهمترین نکته این بود که اوج محبوبیت هاشمی به خاطر مظلومیت اوست که انسان را یاد مظلومیت بهشتی می اندازد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۶

تقویت زبان فارسی برای ما در ایران تقویت هویت دینی و فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه امروز نقش و جایگاه زبان اهمیت فزاینده دارد، گفت: تقویت زبان فارسی برای ما در ایران تقویت هویت دینی و فرهنگی است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۹

همایش ملی زبان و هویت میزبان وزیر فرهنگ و ارشاد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر داد: با حضور دکتر سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح پنج شنبه از ساعت ٩ تا ١١ "همایش ملی زبان و هویت" به میزبانی هتل همای شیراز برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۲

پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس در پی درگذشت یار امام و رهبری
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در پیامی ضمن عرض تسلیت به مناسب درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از تعطیلی همه برنامه‌های هنری استان به مدت سه روز و به تعویق افتادن آنها خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۵

برپایی ششمین جشنواره تئاتر فجر فارس در شیراز
خبرگزاری شبستان: معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به آغاز ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر فارس گفت: این جشنواره با چهار نمایش کار خود را آغاز کرده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۳

برگزاری سومین جشنواره مطبوعات و رسانه های فارس در حوزه حمایت از حقوق مصرف کننده
خبرگزاری شبستان: مدیر کل صنعت، معدن و تجارت از برگزاری سومین جشنواره مطبوعات و رسانه های فارس در حوزه حمایت از حقوق مصرف کننده خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۶

ریشه اعتیاد در رهایی سنت و عشیره است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، عشیره و قوم را سند هویتی افراد به ویژه در عشایر دانست و گفت: ریشه اعتیاد در رهایی سنت و عشیره است.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۴:۲۳

تجلیل شیرازی ها از مرد هزار حنجره دوبله
خبرگزاری شبستان: شیراز میزبان منوچهر اسماعیلی هنرمندی بود که به نشانه سپاس از سال ها هنرآفرینی در زمینه دوبله از او تقدیر شد.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۰۸:۰۳

خبرگزاری «فرهنگ رضوی» در سه فرهنگ، اندیشه و سیره امام رضا (ع) کار می کند
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل خبرگزاری «فرهنگ رضوی» با اشاره به اینکه این خبرگزاری در سه حوزه فرهنگ، اندیشه و سیره امام رضا (علیه السلام) کار می کند، یادآور شد: شبکه های مجازی در شکل دهی افکار مردم تاثیر شگرفی دارند.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۴:۳۷

کثرت رسانه ها باعث می شود تا انحصار رسانه ای از بین برود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه امروز تعداد رسانه ها نسبت به سه سال گذشته، ۲ برابر شده است، گفت: کثرت رسانه ها باعث می شود تا انحصار رسانه ای از بین برود.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۴:۲۶