خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶

الأحد ٣ المحرّم ١٤٣٩

Sunday, September 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس
هویت ملی از تجمیع خرده فرهنگ ها ایجاد می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: چگونه می شود خرده فرهنگ را ندید، هویت ملی ما همه در کنار هم، تجمیع این خرده فرهنگ هاست.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۲۱:۳۱

اقتصاد و فرهنگ باید در کنار هم رشد کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه مدت ها این ۲ حوزه از هم جدا بودند، گفت: اقتصاد و فرهنگ باید در کنار هم رشد کنند و نباید منتظر شد تا کار فرهنگی، اداری و دولتی شکل بگیرد و باید فرهنگ و هنر مردمی اداره شود.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۸:۰۰

نمایش «عاقبت عشاق سینه چاک»
خبرگزاری شبستان: نمایش «عاقبت عشاق سینه چاک» به کارگردانی مانی آبادیان به مدت ۲ شب در شیراز اجرا شد، آخرین اجرای این نمایش یکشنبه جاری ساعت ۲۱ خواهد بود.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳:۱۹

جشنواره بین المللی موسیقی «حافظ» در شیراز برگزار شود
خبرگزاری شبستان: آهنگساز و موسیقی دان برجسته کشور با اشاره به اینکه باید جشنواره موسیقی به نام «حافظ» برگزار شود، گفت: باید به نام حافظ، هنرمندان جهانی را به کشور بیاوریم و شهر شیراز و استان را به جهان معرفی کنیم.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۴:۴۰

برگزاری بیست و هشتمین دوره تئاتر فارس در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه بیست و هشتمین دوره تئاتر استانی فارس از ۲۰ تا ۲۳ شهریور در شیراز برگزار می شود، گفت: سال گذشته این جشنواره با ۱۲ گروه برگزار شد و امسال با ۱۵ گروه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۱۴

هشتمین نشان مفاخر فارس به منصور اوجی رسید
خبرگزاری شبستان: استاد منصور اوجی، شاعر معاصر شیرازی، امروز با حضور علاقمندان به شعر و شاعری، هشتمین نشان مفاخر استان فارس را از آن خود کرد.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۰:۱۶

عدم توجه به غدیر باعث شد تا عاشورا روی دهد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به اینکه عدم توجه به واقعه غدیر باعث شد تا عاشورا روی دهد، گفت: توجه به غدیر یعنی توجه به همه ارزش هاست.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۰:۳۶

خوش نویسی پیوند دهنده میان هنر هاست
خبرگزاری شبستان: معاون هنری و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: خوشنویسی یکی از هنرهایی است که میان رشته است و باعث پیوند دهنده میان سایر رشته های هنری می شود.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۰۸:۱۶

سوق دادن جوانان به سمت مسجد، باعث کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: بازگشت به کارکردهای اصلی مسجد و سوق دادن جوانان به سوی خانه های خداوند بر روی زمین، باعث می شود تا بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه کاهش یابد.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۴:۴۵

جشنواره عکس «امید» برترین های خود را شناخت
خبرگزاری شبستان: شب گذشته (۲۸مرداد) در مراسم بزرگداشت روز عکاسی که در تالار حافظ برگزار شده بود، جشنواره عکس «امید» برترین های خود را شناخت.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۰۸:۱۸

باید پویاتر در فضای مجازی گام برداشت
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: نمی توان منکر کارایی فضای مجازی شد و از این رو باید پویاتر و علمی تر در فضای مجازی گام برداشت.

۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۲۳:۲۴

تجدید میثاق اصحاب رسانه فارس با شهدا
خبرگزاری شبستان: اصحاب رسانه فارس با حضور در گلزار شهدا با این عزیزان تجدید میثاق کردند.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۰:۵۶

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در شیراز
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار و بزرگداشت استاد سیروس رومی از پیشکسوتان عرصه خبرنویسی با حضور دکتر حسین انتظامی، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در شیراز برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۰:۵۵

نبض حیات اجتماعی، اقتصادی و زیر بنایی در دست خبرنگاران است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره ه اینکه نبض حیات اجتماعی، اقتصادی و زیر بنایی در دست کسانی است که آگاهی می بخشند و اطلاع رسانی می کنند، گفت: برای پیشرفت به آگاهی بخشی نیاز داریم و این مهم وظیفه اصحاب رسانه است.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۰۸:۰۲

وظیفه رسانه کشف و بیان مسائل جامعه است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: وظیفه رسانه کشف و بیان مسائل جامعه است.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۰۷:۵۸

تاکنون ۱۲ هزار نفر از اهالی رسانه بیمه شده اند
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نبود رابطه استخدامی دلیل اصلی خانه به دوشی خبرنگاران است و این رابطه لازم است که باید این رابطه ایجاد شود و تاکنون ۱۲ هزار نفر از اهالی رسانه بیمه شده اند.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۲۳:۰۲

خبرنگاران شیرازی، قبور شهدای خبرنگار را گلباران کردند
خبرگزاری شبستان: طی مراسمی که امروز (۱۷مرداد) در گلزار شهدای شیراز برگزار شد، اصحاب رسانه، اعم از عکاس، خبرنگار، سردبیر و مدیر مسئول رسانه های جمعی استان قبور شهدای خبرنگار را گلباران کردند.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۲:۵۴

برگزاری مراسم هفتمین روز درگذشت پدر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در شیراز
خبرگزاری شبستان: مراسم هفتمین روز درگذشت مرحوم علی اصغر مریدی، پدر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در شیراز منعقد می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۰۸:۰۴

جشنواره رضوی بر آن است تا عشق به امام رضا (ع) را به فرهنگی ارزشمند بدل کند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: جشنواره رضوی که اینک پانزدهمین دوره آن در حال برگزاری است، بر آن است تا عشق به امام رضا (ع) را در پرتو آموزه ‌ها و سیره فرهنگی و علمی آن حضرت به فرهنگی ارزشمند بدل کند.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۰۸:۴۰

بخش «امین ولایت» به جشنواره شعر رضوی اقوام ایرانی، اضافه می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر دومین جشنواره شعر رضوی اقوام ایرانی گفت: دوره بعدی این جشنواره بخش ویژه «امین ولایت» با محوریت حضرت شاهچراغ (ع)، اضافه خواهد شد.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۹:۲۹