خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جاودانی
برات کربلای پدر و مادر شهید قاسم شفیعی خروجی جشنواره نامه اي به امام رضا(ع)
خبرگزاری شبستان:پدر و مادر شهید قاسم شفیعی که با گذشت ۲۷ سال، هر ساله نیمی از کشت برنج خود را به نیت پسرشان به بارگاه امام رضا (ع) اهدا می‌کنند در جشنواره یازدهم نامه ای به امام رضا(ع) از سوی فرماندار ساری برات کربلادریافت نمودند.

۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۱۷:۳۳

دبیرخبرخبرگزاری شبستان برگزیده جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع)شد
خبرگزاری شبستان: دبیرخبرخبرگزاری شبستان در مازندران امروز(۲۰مرداد) در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع) به میزبانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی دیار علویان به عنوان مروج فرهنگ منوّر رضوی مورد تجلیل قرار گرفت.

۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۱۶:۴۳

مازندران ميزباني شايسته براي جشنواره هاي منتسب به خاندان نبوت(ص) است
خبرگزاری شبستان: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران با اشاره به ۱۳۷هزار و ۷۹۱نامه رسيده به يازدهمين جشنواره بين المللي نامه اي به امام رضا(ع)، گفت: مازندران از ظرفيت خوبي براي ميزباني جشنواره هاي منتسب به خاندان نبوت(ص)برخوردار است.

۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۱۴:۵۹

فردا؛
دفتر یازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا ( ع )بامعرفی برگزیدگان بسته می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران از برگزاری اختتامیه یازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا ( ع ) فردا۲۰مردادماه ساعت۹صبح با حضور خدام رضوی در سالن سلمان هراتی مجتمع فرهنگی دستگاه فرهنگ و هنر استان خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۹:۲۷

جذب جوانان به مساجد از راهکارهای رفع چالش فرارو این نسل
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: جذب جوانان به مساجد یکی از راهکارهای رفع چالش هاي فرا روي این نسل است که به اهتمام بسیار نیاز دارد.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۰۹:۵۷

بازدید عالی ترین مقام فرهنگی مازندران از کانون امام محمدباقر(ع) عباس آباد
خبرگزاری شبستان: فعالیت های کانون فرهنگی هنری امام محمدباقر(ع) شهرستان عباس آباد امروز(۱۳خرداد) در آستانه سالروز ارج نهادن به مقام شامخ شهدای قیام ۱۵خرداد و رحلت امام خمینی(ره) از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مورد بازدید قرار گرفت.

۱۳۹۵/۳/۱۳ - ۱۸:۰۱

پیگیر توزیع عادلانه تشکیل کانون های مساجد در غرب مازندران هستیم/هیچ ارگانی حق دریافت هرگونه وجهی از هنرمندان را ندارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه برنامه های فرهنگی هنری در منطقه غرب مازندران به جهت گردشگر پذیر بودن، نتیجه مثبتی را به همراه خواهد داشت، گفت: به دنبال توزیع عادلانه تشکیل کانون های مساجد در غرب مازندران هستیم.

۱۳۹۵/۳/۱۳ - ۱۷:۳۱

ائمه جمعه بازوی توانمند توسعه هنر در مازندران هستند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: ائمه محترم جمعه ایزدشهر،نور و محمودآباد به عنوان بازوی هنر استان نقش مهمی در توسعه این حوزه ایفا می نمایند.

۱۳۹۵/۲/۳۰ - ۲۳:۲۰

امسال نمایشگاه کتاب مازندران در قائمشهر برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری نمایشگاه کتاب استان در سال جاری به میزبانی شهرستان قائمشهر در محل نمایشگاه بین المللی خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۶:۵۱

پیگیری تعطیلی پنج شنبه های مادران شاغل سرخط مطالبات بانوان دستگاه فرهنگ و هنرمازندران
خبرگزاری شبستان:مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران در نیمه فروردین امسال بمناسبت بزرگداشت هفته زن و مقام مادر با بانوان اين اداره کل و دبیرخانه کانون های مساجد استان پیرامون تعطیلی پنج شنبه ها، ورزش و اضافه کار و ... ديدار و گفتگو كرد.

۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۱۹:۱۸

قابلیت ایجاد مرکز مهارت آموزی قرآنی در موسسه نورین بابل وجود دارد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: تلاش داریم با توجه به پتانسیل های ویژه موسسه نورین بابل درتربیت حافظان و قاریان طراز اول کشوری، مجوز تاسیس مرکز علمی کاربردی قرآنی بانام این موسسه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ شود.

۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۲۳:۱۴

چالش های جامعه با بهره گیری از قرآن مرتفع می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه چالش های جامعه با بهره گیری از آیات ارزشمند و کابردی قرآن مرتفع می شود، گفت: بشریت به معجزه بودن کلام وحی اعتراف دارند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۹

برگزاری فعالیت های فرهنگی هنری با محوریت قرآن،استقبال مخاطب را همراه دارد
خبرگزاری شبستان:مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران با بیان اینکه هرگاه قرآن محور فعالیت های فرهنگی هنری قرار گرفت با استقبال حداکثری مخاطبین همراه بوده، گفت: برای پرداختن به ایده های نوین در حوزه هنری قرآنی نباید از ابزار روز غافل شد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۳

برنامه های هفته قرآن و عترت مازندران با نگاه کاربردي است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: برنامه های هفته قرآن و عترت مازندران با توجه به مضامین قرآنی و کاربرد آنها در زندگی، برنامه ریزی شده است.

۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۵

تکریم مقام علمی آیت الله جوادی آملی در همایش قرآن پژوهی تبری/۱۰صبح۱۵اسفند آغاز هفته قرآن مازندران
خبرگزاری شبستان:مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران با اشاره به برگزاری همایش قرآن پژوهی تبری به همت دانشگاه مازندران و واحد پژوهش این اداره کل،گفت: آیت الله جوادی آملی وحجت الاسلام سید محمدباقرحجتی از مفاخر قرآنی در این همایش تجلیل می شوند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۱

اشاعه معروف موردتوجه کانون های مساجد باشد/بازشناسی فعالیت های فرهنگی موجب پیشرفت می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه درست کار کردن نیازمند بازشناسی، آسیب شناسی و نظارت برحسن اجرا به همراه ارائه راهکارهای پیشرفت و توسعه است، گفت: کار مسجدی باید با باورمندی همراه باشد.

۱۳۹۴/۱۲/۹ - ۱۸:۳۸

اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه نقش آفرین مردم سالاری دینی باشند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان در کنار سایر اقشار جامعه، در پاسخ به دعوت مقام معظم رهبری(مدظله العالی)برای خلق حماسه سیاسی، نقش آفرین مردم سالاری دینی باشند.

۱۳۹۴/۱۲/۷ - ۱۴:۵۶

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران از موسسه قرآني نسيم نور بازديد كرد
خبرگزاری شبستان: فعاليت هاي موسسه قرآني هوشمند نسيم نور ساري امروز(۶اسفند) با حضور احد جاوداني مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران مورد ارزيابي قرار گرفت.

۱۳۹۴/۱۲/۶ - ۱۳:۰۶

حضرت زینب(س) مدیربحران و پیام رسان عاشورا
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران گفت: انتقال پیام نهضت امام حسین(علیه السلام) به همت شیرزن تاریخ حضرت زینب(سلام الله علیها)موجب برقراری جریان عاشورا شده است.

۱۳۹۴/۹/۱۶ - ۰۱:۲۵

همزمان با روز ملی مازندران؛
انجمن شعر بومی سرایان مازندران آغاز بکار می کند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ازآغاز بکار انجمن شعر بومی سرایان مازندران همزمان با برگزاری روز ملی مازندران خبر داد و گفت: تلاش داریم روزی به نام این خطه در تقویم رسمی کشورجانمایی شود.

۱۳۹۴/۷/۲۵ - ۱۵:۴۵