خبرگزاری شبستان

جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

الجمعة ٦ شوّال ١٤٤١

Friday, May 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جاودانی
زبان هنر برای معرفی قرآن استفاده شود/استقبال حوزویان و دانشجویان از بخش پژوهشی جشنواره زلال وحی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید اینکه از زبان هنر باید برای معرفی قرآن به جهان استفاده شود، گفت: حوزویان و دانشجویان از بخش پژوهشی جشنواره زلال وحی، استقبال خوبی داشتند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۱

برپایی نمایشگاه مازرون سره در اسفند ۹۵/تولیدات بانوان در سبد سوغات هیئت های تجاری جانمایی می شود
خبرگزاری شبستان:معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري مازندران گفت: تلاش داریم با هماهنگی با دستگاه های اجرایی استان صنایع دستی و تولیدات بانوان با هدف حمایت از تولیدکننده داخلی در سبد سوغات هیئت های تجاری و ادارات جانمایی شود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۱

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی آیات قابل تمدید نیست
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره ملی آیات (رسانه، قرآن و عترت) را یکم اسفند ماه جاری عنوان و تأکید کرد: این مهلت غیرقابل تمدید است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۸:۴۱

فراخوان جشنواره ملی آیات به خانه های مطبوعات سراسر کشور ارسال شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت:فراخوان جشنواره ملی آیات«رسانه، قرآن و عترت» به همراه اعلام مهلت تمدید ارسال آثار به این جشنواره تا پایان یکم اسفندماه جاری به میزبانی استان به خانه های مطبوعات سراسر کشور ارسال شد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۵

اردیبهشت ۹۶اختتامیه جشنواره ملی آیات در مازندران
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال اثار به نخستین جشنواره ملی آیات«رسانه، قرآن و عترت» یکم اسفند ماه جاری اعلام شده، گفت: مراسم اختتامیه به همراه معرفی برگزیده ها اردیبهشت ۹۶برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۴

۷۰اثر به جشنواره ملی آیات رسید
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به ۷۰اثر رسیده به جشنواره ملی آیات«رسانه، قرآن و عترت» به میزبانی معاونت قرآن و عترت دستگاه فرهنگ و هنر استان، گفت: یکم اسفندماه جاری آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره اعلام شده است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۸:۲۵

کتاب «شاعران حجم» رونمایی می شود
خبرگزاری شبستان: کتاب «شاعران حجم» نوشته حنیف خورشیدی۱۱بهمن ماه جاری در اولین همایش پژوهش، راهبرد سروری در مجتمع فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه رونمایی می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۲:۵۵

حافظان قرآن حوزه های علمیه مازندران تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری همایش تجلیل از حافظان قرآن کریم حوزه های علمیه خواهران وبرادران استان به همت دستگاه فرهنگ و هنردیارعلویان همزمان با دهه فجر امسال در ساری خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۰۸:۱۹

مدرسین و مفسرین حوزه های علمیه مازندران تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری همایش معرفی و تجلیل از مدرسین و مفسرین قرآن حوزه های علمیه استان با محوریت معاونت قرآن و عترت دستگاه فرهنگ و هنر دیار علویان همزمان با ایام الله دهه فجر در شهرستان محمودآباد خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۴:۱۹

چالوس میزبان جشنواره قرآنی زلال وحی ویژه دهه فجر
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران از برگزاری جشنواره قرآنی زلال وحی در دوبخش خواهران و برادران به میزبانی دستگاه فرهنگ و هنر شهرستان چالوس در سی وهشتمین بهار انقلاب اسلامی ایران خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۹:۳۸

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی آیات در مازندران تمدید شد
خبرگزاری شبستان: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران گفت:آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی آیات با موضوع «رسانه، قرآن و عترت» به میزبانی این استان یکم اسفندماه ۹۵اطلاع رسانی شد.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۲۱

بازدید مدیرکل ارشادمازندران از کانون فرهنگی هنری اهل بیت(ع)زیراب
خبرگزاری شبستان: فعالیت های کانون فرهنگی هنری و کتابخانه اهل بیت(علیهم السلام) امامزاده عبدالحق(علیه السلام) شهرزیراب شهرستان سوادکوه از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مورد بازدید قرار گرفت.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۸

تفکر بسیجی محکم‌ترین سد مقابله با تهاجم فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اجرای برنامه های مختلف در کانون های مساجد استان و این اداره از تفکر بسیجی به عنوان محکمترین سد و دفاع جهت مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان نظام، یاد کرد.

۱۳۹۵/۹/۲ - ۱۲:۳۲

ضرورت ترویج سبک زندگی دینی اسلامی در جامعه
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بر ضرورت ترویج و اشاعه سبک زندگی دینی اسلامی و داشتن جامعه قرآنی تاکید کرد.

۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۱۳:۰۴

رتبه نخست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در کشور نتیجه همکاری کارکنان
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: رتبه نخست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در کشور نتیجه همکاری کارکنان خوب این دستگاه است.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۱:۴۳

عالی ترین مقام فرهنگی مازندران به عنوان مدیر کل نمونه آمر به معروف تجلیل شد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران به عنوان مدیر کل نمونه فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر معرفی و از سوی آیت الله طبرسی رئیس ستاد امربه معروف استان مورد تجلیل قرار گرفت.

۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۱۶:۱۱

اجرای ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در دستگاه فرهنگ و هنر مازندران
خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در دستگاه فرهنگ و هنر مازندران با حضور سرهنگ یدالله پور، جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان و تجلیل از ایثارگران این اداره در پنجمین روز این هفته برگزار شد.

۱۳۹۵/۷/۴ - ۱۱:۵۵

جشن غدیر در دستگاه فرهنگ و هنر مازندران برگزار شد
خبرگزاری شبستان: سادات کارمند دستگاه فرهنگ و هنر مازندران طبق سال های گذشته میزبان مهمانان همکار خود به مناسبت جشن غدیر در نمازخانه این اداره کل بودند.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۳:۲۹

برنامه هاي فرهنگي در جامعه، تاثيرگذاري شگرف دارد/اجرای صحیح طرح اوقات فراغت، حربه ای در برابر هجمه دشمن
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه برنامه هاي فرهنگي در جامعه تاثيرگذاري شگرف دارد، تاکید کرد: اهتمام به غنی سازی اوقات فراغت، حربه ای در برابر هجمه دشمن به شمار می آید.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۱:۱۰

۳۰درصد چاپ کشور به کتاب و نشریات اختصاص دارد/ نبود تجهیزات مدرن واردات کاغذ را همراه دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نبود تجهیزات مدرن چاپ در داخل، زمینه واردات کاغذهای چاپی به کشور را فراهم می کند.

۱۳۹۵/۶/۱۱ - ۱۵:۳۳