خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جاودانی
ارسال بیش از هزار اثر به جشنواره ملی آیات
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: یکهزار و ۱۵۰ اثر به جشنواره ملی آیات در دیار علویان، ارسال شد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۲:۵۹

برگزاری طرح های تابستانی در روستاها بدور از رفع تکلیف باشد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: با توجه به حساسیت کار درروستا و نحوه برنامه ریزی برای اوقات فراغت روستانشینان می طلبد در برگزاری طرح های تابستانی در روستاها از رفع تکلیف بپرهیز شود تا خروجی مناسبی را شاهد باشیم.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۰۸:۰۲

برترین های جشنواره ملی آیات در ساری تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران از برگزاری آئین اختتامیه جشنواره ملی آیات«رسانه، قرآن و عترت» از ساعت۱۰صبح ۱۴تیر در سالن همایش سلمان هراتی این اداره کل با حضور معاونت محترم قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۰:۱۶

فیلم کتاب قانون معرف سبک زندگی قرآنی است/عمل به قرآن تعطیلی زندان ها را همراه دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: فیلم کتاب قانون به کارگردانی مازیار میری، یک اثر هنری برای معرفی قرآن و عامل بودن به این کتاب آسمانی است که می بایست همگان دیدن این اثر هنری را تجربه کنند.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۳:۳۹

۱۴تیر، اختتامیه جشنواره ملی آیات در مازندران
خبرگزاری شبستان: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران گفت: مراسم اختتاميه جشنواره ملی آیات «رسانه، قرآن و عترت»۱۴تیرماه سال جاري همزمان با روز قلم با معرفي برترين هاي هر بخش برگزار می شود.

۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۱:۱۱

آیت الله طبرسی از چهره های برتر قرآنی مازندران تجلیل بعمل آورد
خبرگزاری شبستان: چهره های برتر قرآنی استان مازندران با حضور آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران، علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار در مجتمع اهل بیت (علیهم السلام) ساری معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۲۲:۴۸

چهره های قرآنی مازندران تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان: چهره های برتر قرآنی استان مازندران چهارشنبه ۱۰خردادماه جاری از ساعت ۱۸و۳۰دقیقه با حضور آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران در مجتمع اهل بیت (علیهم السلام) ساری معرفی و مورد تجلیل قرار می گیرند.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۳:۵۰

نمایشگاه قرآن و عترت ساری گشایش یافت
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت ساری دقایقی پیش با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران در قالب ۳۱غرفه با حضور ۲۸ناشر برتر استانی و کشوی برای هفت روز کاری افتتاح شد.

۱۳۹۶/۳/۷ - ۲۱:۲۹

طرح سالم سازی دریا نیازمند پیوست فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگ، تحقیقات و آموزش ستاد امربه معروف و نهي از منكر استان مازندران گفت: در ساماندهی طرح های سالم سازی سواحل، باید پیوست های فرهنگی در نظر گرفته شود.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۵:۳۸

برگزاری محافل انس با قرآن در جشن رمضان مازندران
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری محافل انس با قرآن با حضور قاريان بومی و کشوری به همت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها و کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در ایام ماه مبارک رمضان امسال خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۰۸:۳۹

شب شعر و خاطره جشن رمضان در شهرهای مازندران برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری ویژه برنامه شب شعر، خاطره و داستان سرایی باموضوع قصص قرآنی در قالب«جشن رمضان» به همت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۰۹:۴۷

تکریم ارباب رجوع باید مورد توجه باشد/آموزش ضمن خدمت کارکنان امری اجتناب ناپذیر دربهبود سازمانی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید اینکه تمام ماموریت های ما در راستای ارتقای خدمت به مردم معنا پیدا می کند، خاطرنشان کرد: تکریم ارباب رجوع از جمله مواردی است که باید مورد توجه باشد.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۰۹:۵۶

توجه به علم آموزی، برگرفته از آموزه های دینی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، توجه به علم آموزی را برگرفته از آموزه های ارزشمند ناب دینی دانست.

۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۱:۱۸

پایگاه فرهنگ و هنرمازندران رونمایی می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای پژوهش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از رونمایی پایگاه فرهنگ و هنر استان شامل اطلاعات مراکز فرهنگی و هنری و پیشینه ای از هنرمندان و نویسندگان دیار علویان در آینده ای نزدیک خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۱:۰۹

نمایشگاه قرآن در شهرهای مازندران برپا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برپایی نمایشگاه قرآن ویژه ماه مبارک رمضان در ادارات فرهنگ و ارشاداسلامی شهرهای استان خبرداد.

۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۰۷

«جشن رمضان» در شهرهای مازندران برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری «جشن رمضان» با بهره مندي از ظرفيت حداکثري ادارات فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستانها وموسسات تابعه و كانونهاي فرهنگي و هنري مساجد استان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۸:۲۴

مختومقلی دگرگونی عظیمی در ادبیات ترکمنی به وجود آورد/نکوداشت مفاخر معرفی الگوبه نسل جوان است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه مختومقلی فراغی اشعار زیادی را سروده و درمیان ترکمن‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد، گفت: مختومقلی یک دگرگونی عظیمی در ادبیات ترکمنی به وجود آورد.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۳:۳۶

هفتمین همایش تجلیل از مفاخر و مشاهیر مازندران برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری هفتمین همایش تجلیل از مفاخر و مشاهیر استان روز چهارشنبه ۶اردیبهشت ماه جاری در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور خبرداد.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۳:۲۲

لزوم همکاری دستگاه های عضوشورای توسعه قرآنی برای تدوین سند راهبردی
خبرگزاری شبستان:دبیرشورای هماهنگی وگسترش فعالیت های قرآنی مازندران با بیان اینکه هر فعالیت و برنامه‌ای که در استان انجام می‌شود باید در راستای ترویج فرهنگ قرآنی باشد، خواستارتعامل لازم دستگاه‌های عضو شورای توسعه قرآنی استان برای تدوین سند راهبردی شد.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۳:۵۵

جلسات توجیهی مدیران مسئول کانون های مساجد مازندران برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از برگزاری جلسات توجیهی مدیران مسئول کانون های مساجداستان پیرامون برنامه های اجرایی، خط مشی ها و چگونگی برقراری ارتباط موثر با سایر دستگاه های فرهنگی در آینده نزدیک خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۳:۴۷