خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جاودانی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در آغاز به کار کانون «شهید رادمهر»:
شهدای مدافع حرم از مسجد راهی دفاع از دین شدند/کانون ها حلقه وصل جوان و مسجد باشند
خبرگزاری شبستان: احد جاودانی با تاکید بر اینکه کانون های فرهنگی هنری باید زمینه حضور جوانان را در مساجد فراهم کنند، گفت: شهدای مدافع حرم از مسجد رهسپار حماسه سازی در صیانت از دین و آرمان های عاشورا شدند.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۴:۳۵

جنایات از بی توجهی به عدم اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، نشات می گیرد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: وقایع و جنایات هولناک از بی توجهی به عدم اجرای امر به معروف و نهی از منکر نشات می گیردکه باید تذکر زبانی در اینگونه از جوامع، گسترش یابد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۰۹:۳۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:
صیانت از فرهنگ فاخر بومی و ملی از مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره موسیقی لیلم است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، صیانت از فرهنگ فاخر بومی و ملی را از مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره موسیقی لیلم دانست و گفت: هنرمندان به عنوان سفیران صلح و دوستی، نقش تاثیرگذاری در جامعه دارند و نیازمند حمایت هستند.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۹:۳۹

کاهش «بزهکاری» مهمترین خروجی اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، پیشگیری از جرم، کاهش بزهکاری و گناه را از مهم ترین خروجی های اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی دانست و گفت: فعالیت های ادارات جهت کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی به صورت گروهی باشد.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۰:۰۶

بزرگ ترین و مهم ترین معروف، حفظ نظام اسلامی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، بزرگ ترین و مهم ترین معروف را با توجه به منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، حفظ نظام اسلامی دانست و گفت: انجام کار خیر و دوری از فعالیت های پلید و ناشایست، خروجی این فریضه مهم است.

۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۱:۱۰

۱۰۰مقاله به همایش ملی ملاعلی و شیخ آقاحسن فاخری رسید/۲آذر، چالوس میزبان اختتامیه همایش فاخری ها
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مازندران به ۱۰۰مقاله رسیده به همایش ملی ملاعلی و شیخ آقاحسن فاخری اشاره کرد و گفت: در مرحله بازبینی ۷۷مقاله پذیرش شده و درقالب ۲مجلد یکهزار و ۶۰۰صفحه ای به زیور تبع آراسته شد.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۰:۱۱

لزوم فعال شدن ستادامربه معروف در شهرهای غرب مازندران
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگ، تحقیقات و آموزش ستاد امربه معروف و نهي از منكر مازندران با توجه به گردشگر پذیربون شهرهای غرب استان و اینکه بومی ها تحت تاثیر فرهنگ های متعددی قرار دارند خواستار فعال شدن ستادشهرستانی امربه معروف در این شهرستان ها شد.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۱:۲۱

رسالت هنرمندان، پیام رسانی اهداف دفاع مقدس است
خبرگزاری شبستان:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، رسالت در حال حاضر هنرمندان را پیام رسانی اهداف دفاع مقدس دانست و گفت: پیوند مشابهت های ایثارگری های دفاع مقدس و عاشورا، بسیار تاثیرگذار است.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۰۹:۵۰

فاصله از سبک زندگی اسلامی نتیجه غفلت از شبهات فضای مجازی است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه نزدیک به ۳۰۰شبکه با ظرافت خاصی پیرامون تفکر شیعی ایجاد شبهه می کنند، گفت: فاصله از سبک زندگی اسلامی مورد نظر رهبری(حفظه الله) نتیجه غفلت از شبهات شبکه های ماهواره ای و مجازی است.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۳:۵۳

رسانه ها پرچمدار امربه معروف و نهی از منکرهستند/ بیان واقعیات عاشورا و کربلا بزرگترین معروف است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از رسانه ها بعنوان پرچمداران امربه معروف و نهی از منکر یادکرد و گفت: اطلاع رسانی درست و تذکر به موقع درخصوص مشکلات اجتماعی و اداری که خبرنگاران به آن اهتمام دارند عمل به این فریضه الهی است.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳:۲۷

‌برگزاری برنامه های هفته قرآن و عترت در مازندران کلید خورد/برترین ها اسفند ماه معرفی می شوند
خبرگزاری شبستان:مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران از برگزاری هفته قرآن و عترت با هدف جریان سازی قرآنی با بکارگیری از ابزار هنر در نیمه دوم سالجاری خبر داد وگفت: آئین اختتامیه به همراه تجلیل از برترین ها اسفندماه سالجاری برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۲۷

جانمایی فعالیت های پژوهشی در برنامه های وزاتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی
خبرگزاری شبستان: معاون پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی گفت: تمام پتانسیل وزارتخانه، معاونین و مدیران اجرایی فرهنگ و ارشاد اسلامی، در راستای فعالیت های پژوهشی بکارگرفته شد.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴:۴۷

بانک اطلاعات جامعه قرآنی مازندران تدوین شود/ایده ها و برنامه های قرآنی مورد حمایت ارشاد اسلامی قرار می گیرد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید اینکه باید به گونه ای کار کنیم که شرمنده قرآن نشویم، گفت: در حوزه قرآن برنامه تعریف کنید قطعا مورد حمایت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خواهید بود.

۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۳:۵۰

لزوم تدوین سند توسعه فعالیت های قرآنی در مازندران/برای هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآن و عترت بدور از توصیه ها رأی دهید
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برلزوم تدوین سند توسعه فعالیت های قرآنی استان تاکیدکرد و از موسسات قرآنی مردمی به عنوان تشکل های غیردولتی خواست در رابطه با قرآن با استاندار و ریاست سازمان برنامه و بودجه استان، نشست داشته باشند.

۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۱۴:۴۵

بیش از ۱۴۹هزار دلنوشته از ۶۱کشور به جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع)رسید
خبرگزاری شبستان:دبير دوازدهمين جشنواره بين المللي نامه اي به امام رضا(ع) به ۱۴۹هزار و ۱۸۶نامه رسیده به این جشنواره اشاره کرد و گفت: ۱۴۶هزار و ۸۹۶نامه به بخش ملی، یکهزار و ۵۴۶ به بخش بین المللی، ۳۹۲ به بخش بومی و ۳۷۹ به بخش ویژه اختصاص داشت.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۲۲:۲۸

جلداول دانشنامه امام رضا(ع) در ساری رونمایی می شود
خبرگزاری شبستان: دبير دوازدهمين جشنواره بين المللي نامه اي به امام رضا(ع) از رونمایی جلد اول دانشنامه امام رضا (ع) در آئین اختتامیه این جشنواره فردا۸مردادماه از ساعت۱۷ در سالن هلال احمر استان مازندران خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۰۸:۵۵

۱۷مرداد، خبرنگاران مازندرانی در نمک آبرود چالوس گردهم می آیند/۸۵۰اثر رسیده به جشنواره مطبوعات در مرحله داوری هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران گفت: آئین بزرگداشت روزخبرنگار ویژه اصحاب رسانه استان، ۱۷مرداد ازساعت۹صبح در نمک آبردو شهرستان چالوس برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۳:۱۱

بیش از ۱۴۹هزار دلنوشته به جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع) رسید
خبرگزاری شبستان:دبير دوازدهمين جشنواره بين المللي نامه اي به امام رضا(عليه السلام) گفت:۱۴۹هزار و ۱۸۶ دلنوشته از ۶۱کشور به دبیرخانه این جشنواره از سری برنامه های پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) رسید.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۱:۴۹

۸ مرداد، جشنواره نامه ای به امام رضا(ع)در ایستگاه آخر/مروجین رضوی از خارج مرزهای جغرافیایی به مازندران می آیند
خبرگزاری شبستان:آئین اختتامیه دوازدهمين جشنواره بين المللي نامه اي به امام رضا(ع) هشت مرداد ماه سال جاری با معرفی برترین ها و مروجین فرهنگ منور رضوي در سالن سلمان هراتی مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۱:۳۴

قرائت پیام وزیر ارشاد به مناسبت افتتاحیه اوقات فراغت کانون های مساجد کشور
خبرگزاری شبستان: پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت آئین افتتاحیه کلاس های اوقات فراغت تابستان کانون های مساجد کشور ازسوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در روستای کارمزد قرائت شد.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۲:۵۷