خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٢ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جاودانی
کانون های مساجد به قرارگاه فرهنگی در مساجد تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد به قرارگاه فرهنگی در مساجد تبدیل شود که این امر با تشریک مساعی با روحانیون مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج و ... میسر می شود.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۲۴

لزوم سوق دادن جامعه به سوی خرید کالای ایرانی/کمیته ای در استانداری مازندران جهت تحقق شعار سال تشکیل شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید بر لزوم سوق دادن آحاد مردم جامعه به سوی خرید کالای ایرانی، گفت: کمیته ای در استانداری مازندران جهت تحقق شعار سال با ابعاد مختلف تشکیل شود.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۵:۰۵

جذب شدن در شبکه های اجتماعی نتیجه فاصله گرفتن از مسجد است/ائمه جماعات نقش محوری در کانون های مساجد دارند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، جذب شدن در شبکه های اجتماعی را نتیجه فاصله گرفتن از مسجد دانست و گفت: ائمه جماعات نقش محوری در کانون های فرهنگی و هنری مساجد دارند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۹

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت ربع قرن تلاش کانون های فرهنگی و هنری مساجد قرائت شد
خبرگزاری شبستان: سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد و ربع قرن تلاش این مراکز پیامی صادر کرد که احد جاودانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران آن را قرائت کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۸

همایش بانوی بصیرت به مناسبت ربع قرن تلاش کانون های مساجد در نوشهر برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همایش بانوی بصیرت با محوریت «نقش بانوان در ترویج فرهنگ دینی» به مناسبت ربع قرن تلاش کانون های مساجد در کانون الزهرا(سلام الله علیها) نوشهر برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۶

تعامل کانون های مساجد با دیگر ادارات ضرورت دارد/خبرگزاری شبستان از ظرفیت بالایی برخوردار است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به ضرورت تعامل کانون های فرهنگی و هنری مساجد با دیگر ادارات و نهادها گفت: خبرگزاری شبستان از ظرفیت بالایی برخوردار است و باید استفاده بهینه از آن صورت گیرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۹

لزوم توجه به جهادی عمل کردن در شورای فرهنگ عمومی/کاهش ورود پرونده به داگستری منوط به افزایش فرهنگ جامعه
خبرگزاری شبستان: رییس کل دادگستری مازندران بر لزوم توجه به جهادی عمل کردن در شورای فرهنگ عمومی استان تاکید کرد و گفت: کاهش ورود پرونده به داگستری منوط به افزایش فرهنگ جامعه است.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۴:۲۵

نمایشگاه و فروشگاه محصولات فرهنگی و قرآنی در مازندران دائر شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت: نمایشگاه و فروشگاه محصولات فرهنگی و قرآنی به مناسبت هفته قرآن و عترت در استان از امروز (۵ اسفند) به عنوان رخداد فرهنگی و قرآنی دائر شد و به مدت یک هفته شاهد برپایی این رویداد هستیم.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۴:۲۴

لزوم توجه به تولید محتوا در فضای مجازی/مطالبات فرهنگی مهم ترین عامل شکل گیری انقلاب
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بر لزوم توجه به تولید محتوا در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: مطالبات فرهنگی مهم ترین عامل شکل گیری انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ بوده و این روند همچنان ادامه دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۲

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در مازندران با ۲۰ هزار و ۸۰۰ بیننده به ایستگاه آخر رسید
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در این استان با ۲۰ هزار و ۸۰۰ بیننده مازنی و اکران ۱۷ فیلم به ایستگاه آخر رسید، استقبال از این جشنواره را بیانگر سطح والای فرهنگ این دیار دانست.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۳

لزوم نگاه ویژه ستاد عالی کانون های مساجد کشور به مازندران به جهت گردشگرپذیر بودن استان
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بر لزوم نگاه ویژه ستاد عالی کانون های مساجد کشور به این استان به جهت گردشگرپذیر بودن در طول سال به ویژه در عید نوروز و تعطیلات تابستان تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۸

اکران سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در مازندران کلید خورد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: اکران سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در شهرستان های ساری و نوشهر مازندران به عنوان یک رویداد فاخر فرهنگی و هنری کلید خورد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۴

هفته قرآن و عترت با استقبال خوب هنرمندان قرآنی مواجه است/تمدید مهلت ارسال آثار تا ۱۵ بهمن
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه هفته قرآن و عترت با استقبال خوب هنرمندان و دوستداران قرآنی مواجه است از تمدید مهلت ارسال آثار تا ۱۵ بهمن خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۵

جشنواره هفته قرآن و عترت رخداد بزرگ فرهنگی و قرآنی است/دهم اسفند اختتامیه جشنواره
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از جشنواره هفته قرآن و عترت به عنوان رخداد بزرگ فرهنگی و قرآنی یاد کرد و گفت: دهم اسفند اختتامیه این جشنواره در سالن سلمان هراتی است.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۳:۴۷

فیلم های جشنواره فیلم فجر در دو شهر مازندران اکران می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: دیار علویان از استان‌‌های میزبان و برگزار کننده جشنواره سراسری فیلم فجر است که تعدادی از فیلم های این جشنواره در دو شهر این استان اکران می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۲:۱۴

بزرگ ترین پروژه فرهنگی شمال کشور در مازندران، بهره برداری می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: بزرگ ترین پروژه فرهنگی شمال کشور تا پایان بهار سال ۹۷ در ساری، مرکز استان مازندران، بهره برداری می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۹

آمران به معروف و ناهیان از منکر نسبت به اولویت ها، شناخت داشته باشند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگ، تحقیقات و آموزش ستاد امربه معروف و نهي از منكر مازندران گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر باید نسبت به اولویت ها، شناخت کامل داشته باشند چرا که اولویت شناسی در اصلاح جامعه، یکی از ضروریات به شمار می آید.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۱

صنعت چاپ و بسته‌بندی حلقه تکمیل‌کننده زنجیره تولید و صادرات/فعالیت ۴۷۰ واحد چاپ در مازندران
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، صنعت چاپ و بسته‌بندی را حلقه تکمیل‌کننده زنجیره تولید و صادرات و از صنایع مادر دانست و از فعالیت ۴۷۰ واحد چاپ در این استان خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۳

جشن های دهه فجر با رویکرد مردم محور، برگزار شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: جشن های ایام الله مبارک دهه فجر با رویکرد مردم محور، برگزار شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۵

لزوم نگاه بهتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به حوزه فرهنگ و هنر
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نگاه بهتری به حوزه فرهنگ و هنر، داشته باشند چرا که اعتبار این حوزه، تاسف بار است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۷