خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸

الأربعاء ٣ جمادى الثانية ١٤٤١

Wednesday, January 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه شیراز
امام جمعه شیراز تصریح کرد
نقش مدیران شهری برای اجرای نتیجه پژوهش های شورای شهر شیراز مشخص شود
آیت الله دژکام گفت: برای به اجرا درآوردن نتیجه پژوهش ها باید جایگاه و نقش هر یک از سازمان ها، مدیران شهری و دستگاه های مربوط به دقت و درستی مشخص شود.

۱۳۹۸/۱۱/۶ - ۲۲:۵۱

امام جمعه شیراز:
برای دست یابی به اقتدار لازم است در تمام زمینه ها به خودباوری برسیم
آیت الله دژکام با اشاره به اینکه اگر می خواهیم که نظام اسلامی را برای آیندگان حفظ کنیم باید مقتدر و قوی باشیم، گفت: برای دست یابی به این اقتدار هم در زمینه فرهنگی و هم علمی باید به خودباوری برسیم و حرفی برای گفتن در جهان داشته باشیم.

۱۳۹۸/۱۱/۴ - ۱۴:۰۴

امام جمعه شیراز تاکید کرد
برجسته بودن شیراز در فقه اسلامی و هنر
آیت الله دژکام گفت: شیراز در علم، هنر و فقه، شهر برجسته ای است و در تولید فکر و برنامه در این حوزه می تواند به موفقیت های فراوانی دست یابد و شرط آن برگزاری نشست ها و تعاملات لازم است.

۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۲۱:۰۱

نماینده ولی فقیه در فارس عنوان کرد
امروز شیعه و سنی با اتحاد و انسجام خود، تمدن اسلامی را حفظ کنند
آیت الله دژکام با تاکید بر اینکه امروز شیعه و سنی با اتحاد و انسجام خود، تمدن اسلامی را حفظ کنند، گفت: الگوی تصمیم گیری اخلاقی در آمریکا تاثیرگرفته از مکتب اسلامی است.

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۰

امام جمعه شیراز عنوان کرد
تاکید بر تشکیل جبهه فرهنگی از تمام نیروهای انقلابی در فارس
آیت الله دژکام گفت: جبهه فرهنگی باید از تمام نیروهای انقلابی تشکیل شود و باید دوست و دشمن و خودی و غیر خودی را با برگزاری جلسات مشترک این جبهه فرهنگی بشناسیم و اجازه ندهیم که خودی ها، بیرون از چارچوب کار قرار بگیرند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۵

امام جمعه شیراز تاکید کرد
سحر آمریکا در مقابل اعجاز ملت ما مغلوب می شود
آیت الله دژکام گفت: آمریکا باید بداند که سحر در مقابل اعجاز این ملت، نمی تواند کاری بکند و خدا کار مصلحان را درست می کند و این انقلاب هم برای اصلاح جهان از کفر، فساد و ... آغاز شد و به راه خود ادامه می دهد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۱

امام جمعه شیراز بیان کرد
یک اشتباه نباید کل تلاش های یک مجموعه را تخریب کند
آیت الله دژکام گفت: نباید با یک اشتباه و یک اتفاق، کل یک مجموعه را محکوم کرد و سایر تلاش های آن را نادیده گرفت.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۰

مراسم بزرگداشت شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد
مراسم بزرگداشت شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی امروز (سه شنبه ۲۴ دی) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) با حضور آیت الله «لطف الله دژکام»، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز و «عنایت الله رحیمی»، استاندار فارس برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۸:۳۶

امام جمعه شیراز تصریح کرد
لزوم شناختن نقشه دشمنان و در پیش گرفتن عدالت در جامعه
آیت الله دژکام گفت: باید، دشمن، نقشه دشمن و راه مبارزه با دشمن را بشناسیم و از سوی دیگر در کشور نیز با یکدیگر با در پیش گرفتن عدالت با رحمت و محبت رفتار کنیم.

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۱:۱۴

امام جمعه شیراز عنوان کرد
یکی از اهداف انتقام سخت، بیرون راندن آمریکا از منطقه است
آیت الله دژکام با اشاره به اینکه یکی از اهداف انتقام سخت، بیرون راندن آمریکا از منطقه است، گفت: این انتقام سخت، در انتظار آمریکا است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۹

مدیر کل آموزش ‌و پرورش فارس عنوان کرد
حمایت سازمان های مختلف برای اجرای مسابقات قرآنی در فارس
نجفی گفت: نهادها و سازمان هایی همچون صدا و سیما، شهرداری، اداره اوقاف، حوزه‌های علمیه، سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه هنری و ارشاد اسلامی می‌توانند در بخش‌های مختلف اجرای مسابقات قرآن به آموزش ‌ و پرورش، کمک کنند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۰

امام جمعه شیراز:
مقاومت های سردار سلیمانی، همواره باعث بیداری بسیاری از افراد در موقعیت‌های مختلف شده است
آیت الله دژکام با اشاره به اینکه کار به جایی رسیده است که دشمنان از ترس قدرت نظامی ما دست به چنین حملاتی می زنند، گفت: مقاومت های سردار سلیمانی، همواره باعث بیداری بسیاری از افراد در موقعیت های مختلف شده است.

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۷

امام جمعه شیراز تاکید کرد
ارج نهادن پایبندی نیروهای ارتش به ارزش های نظام
«آیت الله دژکام» گفت: اینکه نیروهای ارتش امروز ما به ارزش های مقدس نظام جمهوری اسلامی، پایبند هستند، جای شکرگزاری دارد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۲۰:۲۲

امام جمعه شیراز عنوان کرد
آنان که به خدا توکل کنند هرگز شکست نمی خورند
آیت الله دژکام با اشاره به اینکه مومن باید کارش را به خدا واگذار کند و همواره در عین تلاش به خدا توکل داشته باشد، گفت: آنان که به خدا توکل کنند هرگز شکست نمی خورند.

۱۳۹۸/۱۰/۶ - ۱۴:۱۶

نماینده ولی فقیه در فارس عنوان کرد
شناخت امام زمان (عج)، عبادت و معرفت را تکمیل می کند
آیت الله دژکام گفت: شناخت امام زمان (عج) هست که عبادت و معرفت را تکمیل می کند و تا امام (ع) را نشناسیم سردرگم خواهیم بود.

۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۱۸:۲۶

امام جمعه شیراز اظهار کرد
مادر بودن دانشگاه علوم پزشکی شیراز در کشور
آیت الله دژکام گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز به دلیل ارائه حجم بالای خدمات درمانی و پزشکی و تخصصی در کشور به عنوان دانشگاه مادر شناخته می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲ - ۱۳:۲۳

امام جمعه شیراز:
مسئولان باید راه حل مناسب برای مقابله با مشکلات امروز جامعه پیدا کنند
آیت الله دژکام با تاکید بر اهمیت شناخت مشکلات امروز جامعه، گفت: امروز نه تنها باید شرایط جامعه را عنوان کنیم بلکه باید برای آنها راه حل مناسب هم پیدا کنیم.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۳:۳۷

امام جمعه شیراز عنوان کرد
کار بدون مبنای علمی نباید انجام شود
آیت الله دژکام با اشاره به اینکه اگر کاری مبنای علمی نداشته باشد نباید دنبال آن برویم، گفت: دانش باید مبنای تمام اقدامات ما در زمینه فرهنگی باشد، اگر دانش نباشد نباید کاری انجام شود چرا که باعث شکست می شود.

۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۰:۰۴

امام جمعه شیراز عنوان کرد
تقویت ایمان به خدا و برخورداری از قدرت سیاسی در جهان
آیت الله دژکام گفت: نخستین قدم استحکام قدرت ما در عرصه بین الملل، تقویت ایمان به قدرت خدای بزرگ است که اگر این قدرت نباشد، از دست موشک هم کاری بر نمی آید.

۱۳۹۸/۹/۸ - ۱۴:۱۴

امام جمعه شیراز عنوان کرد
وقتی نگاه ما در کار، نگاه پیشبرد اهداف دینی است، کار باید جهانی شود
آیت الله دژکام با اشاره به اینکه وقتی نگاه ما در کار، نگاه پیشبرد اهداف دینی است، کار باید جهانی شود، گفت: بنابراین در مسیر برنامه ریزی ها با هم فکری و هم افزایی که انجام می شود ما باید بتوانیم بازخورد مناسب تر و بهتری هر سال داشته باشیم.

۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۷:۵۲