خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه شیراز
نماینده ولی فقیه در فارس عنوان کرد:
مقاومت اسلامی تا زمانی که پرچم اسلام بالای همه پرچم ها قرار گیرد، ادامه خواهد داشت
آیت الله دژکام گفت: دشمن خیال نکند که مقاومت اسلامی در برابر دشمن پا پس می کشد، مقاومت اسلامی تا زمانی که پرچم اسلام بالای همه پرچم ها قرار گیرد ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۳:۵۶

امام جمعه شیراز گفت:
اطلاع رسانی دقیق و شفاف سازی درخصوص صنعت و اقتصاد کشور زمینه ساز بهبود شرایط اقتصادی است
آیت الله دژکام گفت: افزایش آگاهی، اطلاع رسانی دقیق و شفاف سازی درخصوص صنعت و اقتصاد کشور زمینه ساز بهبود شرایط و وضعیت موجود و حل مشکلات عدیده این عرصه است.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۸:۴۷

امام جمعه شیراز تأکید کرد:
تنها گزینه مقابل دشمن، مقاومت است / لزوم شجاعت و جسارت بیشتر مسئولان در مقابل فشارها
آیت الله دژکام گفت: ما به تصمیم گیران اعلام می کنیم به دستور رهبرمان تنها گزینه ما مقاومت تا آخر است، از مسئولان می خواهیم وقتی فشارها زیاد می شود، آنها نیز شجاعت و جسارت خود را بیشتر نشان دهند.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۳:۵۵

امام جمعه شیراز تأکید کرد:
طرح «مسکن مهر» دوباره اجرا شود / لزوم دریافت مالیات از منازل خالی
آیت الله دژکام با تاکید بر لزوم دریافت مالیات از منازل خالی، گفت: تعطیلی طرح «مسکن مهر» مشکلاتی به وجود آورده است، بهتر است این طرح دوباره اجرا شود تا مردم در تهیه مسکن اینقدر دچار مشکل نباشند.

۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۴:۰۲

لزوم تلاش مضاعف در دستگاه قضا
آیت الله دژکام گفت: حرکتی که در طول ۴۰ سال در دستگاه قضایی داشتیم حرکت رو به جلو بوده و هست اما با این فاصله که مسند، مخصوص حضرت نبی (ص) است، باید مورد توجه ما باشد و برای اینکه به آن برسیم باید تلاش مضاعف کنیم.

۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۸:۴۵

جلسه شورای فرهنگ عمومی فارس با حضور دکتر ارزانی
یکصد و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی فارس، با حضور دکتر حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی رئیس ستاد کانون های مساجد و عضو شورای فرهنگ عمومی کشور، برگزار شد،

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۴:۴۴

امام جمعه شیراز تأکید کرد:
ارتباط مساجد باید شبکه ای شود
آیت الله دژکام گفت: محوریت مسجد را برای عبادت، خدمات اجتماعی، جلوگیری از آسیب های اجتماعی تقویت کنیم، ارتباط مساجد با هم به صورت شبکه ای باشد، مساجد نیز مانند شهرداری تقسیم منطقه ای داشته باشند.

۱۳۹۸/۲/۶ - ۱۳:۵۴

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد:
آمایش آموزش عالی فعلا امکان پذیر نیست
غلامی گفت: آمایش شامل مطالعه جامع همه شرایط و زمینه ها است و آمایش آموزش عالی باید برگرفته از آمایش سرزمینی کلان باشد که در حال حاضر امکان اجرای آن نیست.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۴:۳۲

امام جمعه شیراز پیشنهاد داد:
شورای مشورتی مدیران دانشگاه های فارس تشکیل شود
آیت الله دژکام گفت: شورای مشورتی مدیران دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان تشکیل شود تا درباره ارتقای جایگاه فارس، همفکری مناسب صورت گیرد.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۴:۳۱

امام جمعه شیراز تاکید کرد:
کارگران باید کار کنند نه دلالان/ رونق تولید نیازمند رصد و مدیریت است
آیت الله دژکام گفت: نباید اجازه داد با بیکاری کارگران پایه تولید بخوابد، تعطیلی کارگاه علاوه بر بیکاری سبب فعالیت دلال ها می شود، باید با مدیریت صحیح و رصد دقیق به تولید رونق داد تا به جای دلالان، کارگران به سر کار بروند.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۵:۴۵

امام جمعه شیراز اعلام کرد:
دشمنی ترامپ بزرگترین افتخار سپاه است / ایستادگی در جهاد اکبر راز پیروزی
آیت الله دژکام گفت: اینکه مستکبران از سپاه خشمگین هستند افتخار است و آنها باید به خود ببالند چرا که دشمنان خدا دشمنان این ملت شدند، ایستادگی در جهاد کبیر ما را به پیروزی می رساند.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۲۱

امام جمعه شیراز خبر داد:
طرح هادی در سه روستای حاشیه شیراز اجرایی می شود / لزوم اصلاح اولویت بندی مدیران استانی
آیت الله دژکام با تأکید بر اصلاح اولویت بندی مدیران، گفت: برای سه روستا در جنوب شیراز از طرف مقام معظم رهبری مژده اجرای طرح هادی را دادند، البته مشکلاتی از بعد عدم نظارت داریم، هر دستگاهی و بار مردم را بر دوش دولت گذاشته باید پاسخگو باشد.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۲۰:۱۳

امام جمعه شیراز تأکید کرد:
رفع مشکلات سیل زدگان باید عالمانه و مجاهدانه باشد
آیت الله دژکام گفت: هر پروژه بدون دقت کافی نتیجه آن ایجاد مشکل است، بنابراین کارو رفع مشکلات سیل زدگان باید عالمانه و مجاهدانه باشد یعنی بر مبنای اصل مهندسی و به صورت جهادی انجام شود.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۶:۳۲

نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد:
راه جهانی شدن تعامل است نه برخورد
آیت الله دژکام گفت: در حالیکه امروز بر افکار ما جوی حاکم شده است که اگر می خواهیم ارزشی باشیم باید برخورد تند انجام دهیم و اگر برخورد تند انجام دهیم دیگر جهانی دیده نمی شویم ولی اگر تعامل انجام شود جهانی می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۲:۱۴

نماینده ولی فقیه در فارس خبر داد:
معاونت آموزش های کاربردی برای حوزه در فارس راه اندازی می شود
آیت الله دژکام گفت: در حال پیگیری هستیم معاونت آموزش های کاربردی را برای حوزه راه اندازی کنیم یعنی طلبه باید چیزهایی یاد بگیرد که در سطح جامعه بتواند عملیاتی کند و این کار برای اولین بار در سطح کشور از شیراز شروع شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۱:۴۲

امام جمعه شیراز بیان کرد:
مراقب باشید حرف رهبری بر روی زمین نماند/عاقبت بخیری در تبعیت بی کم و کاست از ولی امر
آیت الله دژکام گفت: هر کس در راه ولی امر کار را انجام دهد به عاقبت بخیری می رسد و هر کس از ولی امر فاصله بگیرد راه خلاف را رفته است و جهنمی می شود، مراقب باشید حرف رهبری بر روی زمین نماند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۹

دیدار اعضای کانون های مساجد فارس با نماینده ولی فقیه
دیدار اعضای منتخب کانون های مساجد فارس با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۵

امام جمعه شیراز عنوان کرد:
شبکه سازی مساجد و کانون ها باید شکل بگیرد
آیت الله دژکام با اشاره به اینکه تفرقه، جلوه و نمود کارهای مسجدی را کمرنگ کرده است، گفت: شبکه سازی مساجد و کانون ها باید شکل بگیرد چرا که شبکه سازی بین کانون ها وجود ندارد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۶

امام جمعه شیراز بیان کرد:
شایسته سالاری از مطالبات گام دوم انقلاب و شرط امانتداری در دین است/ تایید قرآن ملاک اصلی درستی اعمال
آیت الله دژکام درست بودن اعمال را تایید قرآن خواند و گفت: شایسته سالاری یکی از مطالبات گام دوم انقلاب است نه اینکه کار در دست کسانی باشد که هر کس دلش را بخواهد به کار گیرد و هر طور دوست دارد کار کند، این خیانت در امانت است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۸

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
توسعه حکمت نبوی راه دستیابی به تمدن اسلامی است
آیت الله دژکام گفت: : توسعه و آموزش حکمت نبوی راه حل دستیابی به تمدن اسلامی در گام دوم انقلاب و تمدن سازی است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۳