خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

الأحد ١١ جمادى الثانية ١٤٤٠

Sunday, February 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه شیراز
امام جمعه شیراز بیان کرد:
انقلاب را به بهانه تحول خدشه دار نکنید
آیت الله دژکام گفت: به بهانه تحول انقلاب را خدشه دار نکنید، شما شیعیان خالص علی (ع) می توانید مخاطب این حرف ها باشید شما یه قدم به عنوان انقلاب برداشتید و ۴۰ سال برای آن زحمت کشیدید، بنابراین این پیام و بحث های عدالت را مکرر مرور کنید.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۰

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
روحانیون باید به روز شوند وگرنه انقلاب ضربه می خورد
آیت الله دژکام گفت: ما روحانیون که شروع کننده انقلاب اسلامی ایران بودیم متناسب با نیازهای امروزه باید خود را به روز کنیم و بدنه حوزه و روحانیون را بسازیم، این یک ضرورت است و اگر در این زمینه کار نکنیم انقلاب ضربه خواهد خورد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۷

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
نقش رسانه ها در انتخاب های خوب و بد در جامعه / نام نویسی ۸۰۰ جوان شیرازی برای مدافع حرم از دستاوردهای انقلاب است
آیت الله دژکام با اشاره به انتخابات سال آینده و نقش رسانه ها در این انتخابات گفت: در شیراز ۸۰۰ جوان برای دفاع از حرم در سوریه اسم نوشتند، اینها جز موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب است.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۷:۲۱

امام جمعه شیراز بیان کرد:
صله رحم سبب افزایش طول عمر و آرامش می شود
آیت الله دژکام گفت: صله رحم سبب افزایش طول عمر و آرامش می شود، باید دست اقوام را گرفت که سبب افزایش رحم و مودت در جامعه می شود، همه چیز با قانون حل نمی شود، باید روابط را افزایش دهید.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۳:۵۵

نماینده ولی فقیه در فارس به مسئولان تذکر داد:
جلسات جای عملیات اجرایی است نه توصیه و خوشامدگویی
آیت الله دژکام با بیان اینکه منبر جای توصیه است نه جلسات، گفت: جلسات را در ۴۰ سالگی انقلاب به خوش آمد و خوش نیامد افراد هدر ندهید و عملیاتی عمل کنید وگرنه در این جلسات شرکت نمی کنم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۸

نماینده ولی فقیه در فارس درگذشت آیت الله حقیقت را تسلیت گفت
آیت الله دژکام رحلت آیت الله حقیقت ارسنجانی را طی پیامی تسلیت گفت.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
حضور مهندسان بومی در قطار شهری از دستاوردهای انقلاب است
آیت الله دژکام با اشاره مدیریت کارها به دست مهندسان خارجی در پیش از انقلاب گفت: اینکه پروژه ها به دستان تیم مهندسی بومی مدیریت می شود و مدیریت تحقیرآمیز غرب نیست، از دستاوردهای انقلاب است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۵۶

امام جمعه شیراز بیان کرد:
دادن پست به افراد ناامید، خیانت به جمهوری اسلامی است / تلنگر دانشجویان به مسئولان در اعتراض به عدم حمایت از کارتن خواب ها
آیت الله دژکام در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به تلنگر دانشجویان به مسئولان در اعتراض به عدم حمایت از کارتن خواب ها، گفت: در این برهه از انقلاب فرصت ناامیدی نیست، دادن پست و مقام به افراد ناامید، خیانت به جمهوری اسلامی و انقلاب است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۹

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
باید با هم افزایی دستگاه در راستای اهداف نظام و حل مشکلات مردم قدم برداشت
آیت الله دژکام گفت: باید با هم افزایی دستگاه در راستای اهداف نظام و حل مشکلات مردم قدم برداشت، اگر به یکسال قبل برمی گشتیم این جلسه به نحو دیگری برگزار می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۹:۵۶

نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد:
تربیت هسته گزینش قرار گیرد / سفارش در گزینه خیانت به نظام
آیت الله دژکام با بیان اینکه باید گزینش تربیتی عمل کند، گفت: کسی حق سفارشات ندارد و این خیانت به نظام اسلامی است، نظام اسلامی باید نظام شایسته سالاری است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۵

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
شورای فرهنگ عمومی بر عملکرد دستگاه های فرهنگی نظارت دارد
آیت الله دژکام گفت: آتش به اختیار یعنی عمل کردن به امور بر اساس تصمیم گیری های کلان فرهنگی در این شورا و همه باید واقف باشند که شورای فرهنگ عمومی بر عملکرد آنان نظارت می کند.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۴:۴۰

امام جمعه شیراز بیان کرد:
تحقق تبدیل نماز جمعه به قرارگاه فرهنگی نیازمند تلاش همگانی است
آیت الله دژکام گفت: برای تحقق تبدیل نماز جمعه به قرارگاه فرهنگی باید همگی تلاش و حمایت کنند، حضور و همراهی جمعی سبب دلگرمی و امید است.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۲۳:۴۲

رئیس ستاد نماز جمعه شهر شیراز بیان کرد:
ستاد نماز جمعه باید فرهنگی، اجتماعی و مردمی باشد
فخارزاده گفت: به دنبال قرارگاه فرهنگی در مجموعه ستاد نماز جمعه هستیم، این ستاد باید مردمی و اجتماعی باشد و از ظرفیت های مردمی بهره ببرد، همچنین باید برنامه محور باشد تا بتواند نقش فرهنگی خود را ایفا کند.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۲۳:۴۱

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
آیت الله هاشمی شاهرودی از افراد مؤثر در تحولات بعد از انقلاب بود
آیت الله دژکام در پی ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی (ره) طی پیام تسلیتی صادر کرد و وی را از افراد برجسته و مؤثر در تحولات بعد از انقلاب خواند.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۴:۵۷

نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد:
یگان حافظت هواپیمایی سبب آبرومندی نظام است
آیت الله دژکام گفت: در طول مدتی که یگان حفاظت هواپیمایی در سطح فرودگاه های کشور به شکل سپاه حفاظت تشکیل گرفته سبب آبرومندی برای نظام ما شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۷:۲۰

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
بهره از مدیریت علم و تلاش جهادگرانه سبب موفقیت می شود
آیت الله دژکام گفت: باید در حد توان در جهت موفقیت از مدیریت علم و تلاش جهادگرانه بهره ببریم و فراموش نکنیم دست غیب از ما حمایت می کند.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۳:۴۶

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
شیراز ظرفیت پذیرایی از صدها هزار گردشگر مذهبی را دارد
آیت الله دژکام گفت: شیراز این ظرفیت را دارد که سالانه پذیرای صدها هزار گردشگر مذهبی باشد و کسانی که از فارس و شیراز برای زیارت عتبات عالیات می روند می توانند هر سال تعدادی از شیعیان را برای زیارت فرزند موسی بن جعفر (ع) به شیراز دعوت کنند.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۴:۲۳

نماینده ولی فقیه در فارس عنوان کرد:
آموززش و اخلاق در تکنولوژی در اولویت قرار گیرد
آیت الله دژکام در دیدار با معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فضایی ایران گفت: علاوه بر آموزش تکنولوژی، اخلاق آن و تعریف پیوست فرهنگی مربوط به آن نیز ضروری است.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۸:۵۳

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
اقدامات در حدود ارزش ها و رضایت خدا انجام شود
نماینده ولی فقیه در فارس با اشاره به برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب گفت: برنامه با محوریت مردم و در چارچوب ارزش های انقلاب و رضایت خداوند برنامه ریزی و اجرا شود.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۹:۱۹

نماینده ولی فقیه در فارس:
کنگره ملی تحول در علوم انسانی از موقوفه آیت الله حائری برگزار می شود/ نامگذاری اردوگاه طلاب به نام آیت الله حائری شیرازی
نماینده ولی فقیه در فارس با اشاره به موقوفه مرحوم آیت الله حائری گفت: کنگره ملی تحول در علوم انسانی با اهدا جایزه از موقوفه مرحوم آیت الله حائری شیرازی در سال آینده برگزار می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۰۹:۵۹