خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح حفظ قرآن کریم
دادستان تبریز:
طرح شفاهی حفظ قرآن در زندان ‌های آذربایجا‌ن‌شرقی اجرا می‌شود
دادستان عمومی و انقلاب تبریز با اشاره به طرح شفاهی حفظ قرآن در زندان ‌های استان و زندان مرکزی این شهر گفت: دو سوم از زندانیان در این طرح شرکت کرده اند.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۱:۲۰

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان:
مسابقات و طرح حفظ قرآن کریم در زندان های چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از برگزاری مسابقات و طرح حفظ قرآن کریم در زندان های استان خبر داد و گفت: توسعه سطح همکاری دو جانبه و ترویج فرهنگ قرآن کریم از جمله اهداف برگزاری این طرح است.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۰:۲۱

۱۰ اسفندماه؛ زمان برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌شمالی، زمان برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم را دهم اسفندماه سال جاری اعلام کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۲:۰۹

همکاری مشترک سازمان اوقاف و وزارت ارشاد برای برگزاری بزرگترین آزمون حفظ قرآن
نخستین آزمون الکترونیکی حفظ قرآن ۲۶ بهمن برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه ستاد مرکزی طرح ملی حفظ قرآن سازمان اوقاف با تشریح نحوه برگزاری الکترونیکی آزمون حفظ قرآن کریم که توسط سازمان اوقاف و وزارت ارشاد برگزار می‌شود، گفت: این آزمون ۲۶ بهمن همزمان در سطح کشور برگزار خواهد شد.

۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۴:۰۹

ترویج مفاهیم قرآنی نیازمند مشارکت عمومی و همگانی است
خبرگزاری شبستان: سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: ترویج مفاهیم قرآنی نیازمند مشارکت عمومی و همگانی مردم و مسئولان در جنبه های مختلف است.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۰۸:۴۴

طرح حفظ قرآن روستای کشپیری حرکتی جهادی است که نباید گمنام بماند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان با اشاره به فعالیت های قرآنی کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(علیه السلام) روستای کشپیری شهرستان میناب، گفت: طرح حفظ این کانون، حرکت فرهنگی جهادی است که نباید گمنام بماند.

۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۱۲:۴۴

آزمون بیش از ۲۲ هزار حافظ قرآن در ۴۰ نقطه فارس برگزار شد
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه امروز بزرگترین رویداد قرآنی حفظ کشور در ۴۰ نقطه فارس همزمان با سراسر کشور برگزار شد، گفت: در این رویداد ۲۲ هزار و ۷۰۰ حافظ قرآنی شرکت داشتند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۹

دبیر ستاد طرح تربیت حافظان قرآن کریم سازمان اوقاف:
آزمون سراسری بزرگترین رویداد حفظ قرآن کشور اسفند ماه برگزار می شود/ثبت نام ۳۸۵هزار نفر در مرحله چهارم
خبرگزاری شبستان: ​دبیر ستاد طرح تربیت حافظان قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه از برگزاری بزرگترین آزمون سراسری حفظ قرآن با حضور بیش از ۳۰۰ هزار نفر در اسفند ماه خبر داد.

۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۱:۴۳

طرح حفظ موضوعی قرآن کریم در ۴۸ مدرسه‌ خراسان جنوبی اجرا شد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: طرح حفظ موضوعی قرآن کریم از ۲ سال پیش در دستور کار قرار گرفت و این طرح در ۴۸ مدرسه‌ استان با شرکت حدود ۲۰۰ دانش آموز اجرا شد.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۱۴:۰۱

شرکت دانش آموزان حسن‌آبادی در طرح حفظ قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان گفت: بیش از ۷۰ نفر از دانش آموزان دبستان ادب روستای حسن‌آباد دامغان در طرح حفظ قرآن کریم شرکت کردند.

۱۳۹۴/۲/۱ - ۱۱:۲۲

بیش از ۵ هزار نفر در طرح حفظ قرآن کریم در استان سمنان شرکت دارند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از تربیت بیش از پنج هزار نفر حافظ قرآن کریم در دو سال گذشته در طرح حفظ قرآن سازمان اوقاف در استان سمنان خبر داد.

۱۳۹۴/۱/۱۹ - ۱۱:۱۱