خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه بیرجند
امام جمعه موقت بیرجند:
توسعه کشور در گرو وادادگی به دشمن نیست
حجت الاسلام مختارری با تاکید بر اینکه توجه و اعتماد بیش از حد مسئولان به خارج به جان اقتصاد کشور افتاده و موجب هرج و مرج اقتصادی شده، گفت: توسعه کشور در گرو وادادگی به دشمن نیست.

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۹

امام جمعه موقت بیرجند:
دشمن به دنبال تغییر باورهای مردم در فتنه ۸۸ بود
حجت الاسلام نوفرستی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی با بصیرت و فهم عمیق از انقلاب و دین به میدان آمدند و توطئه های دشمنان را خنثی کردند، گفت: در فتنه ۸۸ دشمن به دنبال تغییر باورهای مردم بود تا اعتماد به نظام را خدشه دار کند.

۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۳:۱۰

امام جمعه بیرجند:
دشمن از نظر عملی و نظری شکست خورده است
امام جمعه بیرجند با تاکید یر اینکه کج فهمی ما موجب تاخیر در فرج امام زمان عج الله تعالی شریف می شود، گفت: دشمن از نظر عملی و نظری شکست خورده است لذا کارهای جنون آمیز انجام می دهد.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۳:۰۲

امام جمعه موقت بیرجند:
موافقان CFT نباید متهم به خیانت شوند/ بن بستی برای انقلاب اسلامی وجود ندارد
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به تصویب لایحه کنوانسیون تامین مالی تروریست (CFT) در مجلس، گفت: باید به نظر مجلس شورای اسلامی احترام بگذاریم و کسانی که موافق این لایحه بودند استدلال هایی داشتند لذا نباید متهم به خیانت شوند.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۲:۵۱

امام جمعه موقت بیرجند:
تربیت و بلوغ سیاسی از ضرورت های مهم جامعه اسلامی/ اقشار ضعیف تحت فشار هستند
امام جمعه موقت بیرجند به جنگ روانی دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره و گفت: تربیت و بلوغ سیاسی از ضرورت های مهم جامعه اسلامی است چرا که آنچه موجب شد فاطمیه، کربلا و مسئله غیبت امام زمان (عج) پیش بیاید به خاطر عدم بلوغ و تربیت سیاسی مردم بود.

۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۴:۱۰

امام جمعه موقت بیرجند:
ملت ایران اجازه جولان سیاسی به خائنین را نمی دهد
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به هجوم همه جانبه و ناجوانمردانه دشمنان کینه توز در چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران هرگز اجازه جولان سیاسی به خائنین را نمی دهد.

۱۳۹۷/۵/۱۲ - ۱۴:۴۴

خطیب جمعه بیرجند:
دانشمندان بی ایمان بلای جان جوامع انسانی هستند
خطیب جمعه بیرجند با بیان اینکه دانشمندان بی ایمان بلای جان جوامع انسانی هستند، گفت: علم همراه با نور ایمان شهید مطهری و چمران می شود، درغیر این صورت بلایی برای جان بشر می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۴:۳۶

در خطبه های نماز جمعه بیرجند مطرح شد؛
اخطار امام جمعه موقت بیرجند به منافقین/ خرید ارز دولتی و فروش آن در بازار آزاد خیانت است
امام جمعه موقت بیرجند با طرح این سوال که چرا باید میلیون ها دلار ارز به کسانی داده شود که هیچ کاری برای کشور نکنند و از طرفی ارز دریافتی را در بازار آزاد بفروشند و کشور را به هم بریزند؟ گفت: خرید ارز دولتی و فروش آن در بازار آزاد خیانت است.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۶:۲۲

مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی:
ماجرای زنده به گور کردن مردم در حادثه گوهرشاد/ ابعاد جنایات رضاخان ناشناخته مانده است
مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه واقعه مسجد گوهرشاد یکی از ابعاد پیروزی انقلاب اسلامی شد، گفت: باید تحلیل های زیادی در خصوص ابعاد مختلف این واقعه صورت گیرد.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۴:۱۱

امام جمعه بیرجند:
یهودیان خطرناکترین افراد نسبت به اهل ایمان/ مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس جهاد کردند
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه خطرناک ترین افراد نسبت به اهل ایمان یهودیان و صهیونیست است، گفت: قوم یهود در طول۱۴۰۰ سال تغییر نکرده و به هر جا دستشان برسد کشتار و جنایت می کنند.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۳:۴۹

امام جمعه موقت بیرجند انتقاد کرد:
عدول برخی مسئولان از مسیر امام راحل/ آموزش و پرورش تربیت محور نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برخی از مسیری که امام راحل ترسیم کردند، عدول کردند،گفت: کشور با التماس به دشمنان از نظر اقتصادی قدرتمند نمی شود بلکه باید بر اساس آموزه های سیاسی امام خمینی(ره)خود را باور کنیم که می توانیم.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۴:۳۶

امام جمعه موقت بیرجند:
نجات کشور در سازش نیست/ مهمترین کمبود جامعه جهانی «انسان واقعی» است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اهمیت مقاومت در مقابل دشمنان، گفت: با سازش نمی توان کشور را نجات دهیم و اگر امروز ایران اسلامی پیشرفت و دارای نفوذ منطقه ای است به دلیل مقاومت بوده است نه مذاکره و سازش با دشمنان.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۴:۰۲

امام جمعه موقت بیرجند:
مردم مطالبه کارآمد از حاکمیت داشته باشند/ مسئولان فاسد کنار زده می شوند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه مردم باید از حاکمیت مطالبه و اعتراض فعال و موثر و کارآمد داشته باشند، گفت: گاهی دشمنان مغرض سعی می کند تمام مشکلات را به گردن نظام بیندازند؛ باید بین نظام و حاکمیت تفکیک قائل شویم.

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۴:۰۹

امام جمعه موقت بیرجند:
خرید کالای ایرانی عـِرق ملی می‌خواهد/ یمن گورستان لیبرال دموکراسی غرب شده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه غربی‌ها با حمایت از جنایات عربستان سعودی علیه کودکان و مردم بی گناه یمن آبروی خود در جهان را بردند و رسوا شدند، گفت: امروز یمن گورستان لیبرال دموکراسی غرب شده است.

۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۶:۳۲

امام جمعه موقت بیرجند:
مطالبات مردم فراموش نشود/ انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجندبا تاکید بر اینکه ما بخاطر چند مشکل اقتصادی اسلام را رها نمی کنیم، گفت: انقلاب اسلامی برای ما عزت و استقلال به ارمغان آورده است و ما را در مسیر زمینه سازی ظهور قرار داده و امروز کشور ما اُم القری دنیای اسلام است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۷

امام جمعه موقت بیرجند:
حفظ نظام با اجرای عدالت و سلامت اقتصادی مسئولان محقق می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه حفظ نظام با مبارزه با فساد، تبعیض و اجرای عدالت و سلامت اقتصادی مسئولان محقق می شود، گفت: وقتی می توانیم نظام را حفظ کنیم که مردم را حفظ کنیم و مردم احساس کنندآرمانهای انقلاب پیاده می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۳:۰۹

رئیس بنیاد برکت خراسان جنوبی:
مسئولان به میان مردم بروند/ دریای خروشان امت اسلام فتنه اخیر دشمن را خنثی کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد برکت خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دریای خروشان امت اسلام این فتنه اخیر دشمن را خنثی کرد، از مسئولان خواست بین مردم حضور یابند و به درد دل آنان گوش دهند و با وحدت و یکدلی و یک جهتی انقلاب را به پیش ببرند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۷

امام جمعه موقت بیرجند:
غفلت زدایی از مهترین برکات بلایا است/ لبنان جای فتنه گری عربستان نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه انسان بدون سلاح ایمان و تقوا توسط بلاهای طبیعی و غیرطبیعی دنیا غارت خواهد شد، گفت: مهترین برکات بلایا غفلت زدایی از انسان است.

۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۳:۰۰

آیت الله عبادی:
سایه شوم «استکبار» امنیت را از مردم جهان گرفته است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و خطیب جمعه بیرجند با اشاره به اینکه ظلم استکبار جهانی بر هیچ کس پوشیده نیست، گفت: امروز سایه سنگین شوم «استکبار» بر سر همه مردم جهان،‌ امنیت را از آنها گرفته است.

۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۵:۳۳

 امام جمعه موقت بیرجند: 
به دنبال توسعه و پیشرفت متناسب با آرمان های اسلام و انقلاب باشیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه ما باید به دنبال توسعه و پیشرفت متناسب با آرمان های اسلام و انقلاب باشیم، گفت: باید در قدم اول مسئولان و بعد جوانان و مردم در مقابل دشمن هوشیار باشند.

۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۵:۳۱