خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حج
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران حج امسال:
حج بهترین فرصت برای خنثی کردن فعالیت تبلیغاتی دشمنان است
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به وجود یک جبهه بسیار خطرناک و فعال و مجهز به انواع وسائل و امکانات تبلیغاتی در مقابل جمهوری اسلامی، گفتند: حج بهترین فرصت برای خنثی کردن فعالیت تبلیغاتی دشمنان است.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۴:۲۵

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران حج امسال:
حج بهترین فرصت برای خنثی کردن فعالیت تبلیغاتی دشمنان است
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به وجود یک جبهه بسیار خطرناک و فعال و مجهز به انواع وسائل و امکانات تبلیغاتی در مقابل جمهوری اسلامی، گفتند: حج بهترین فرصت برای خنثی کردن فعالیت تبلیغاتی دشمنان است.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۳:۲۴

دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران حج
مسئولان و دست‌اندرکاران حج امسال کشورمان، صبح امروز (سه‌شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۳:۰۸

دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاری حج با رهبر معظم انقلاب
خبرگزاری شبستان: مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاری حج کشورمان، صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۱:۲۷

حضور مدیران جامعه اسلامی در نماز جمعه، انسجام مردم و مسئولان را بیشتر می کند
خبرگزاری شبستان: مسئول ستاد نماز جمعه شهر یاسوج سطح کمی و کیفی نماز جمعه در این شهر را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: حضور مدیران جامعه اسلامی در نماز جمعه، انسجام مردم و مسئولان را بیشتر می کند.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۱:۰۹

رییس سازمان حج و زیارت در نشست خبری تشریح کرد:
از وضعیت فیش های تمتع و سفر به عتبات تا اصلاح فرهنگ خرید سوغات توسط حجاج!
خبرگزاری شبستان: حمدی محمدی با ابراز خرسندی از نظم برگزاری حج تمتع در سال جاری گفت: تا امروز ۶۵ هزار نفر از زائران ایرانی به کشور بازگشته اند و نزدیک به ۲۱ هزار نفر نیز تا چهارم مهرماه به کشور بازمی گردند.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۵:۰۹

حج رسیدن به توحید ابدی/تفکرحج ابراهیمی درجامعه مسلمانان احیا شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، حج را رسیدن به توحید ابدی دانست وگفت: قربانی کردن اسماعیل درون یکی از درس های مهم منا است و تفکر حج ابراهیمی در جامعه اسلامی و جامعه مسلمان باید احیا شود.

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۱:۲۶

معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر:
۱۳۲ نفر به خاطر همراه داشتن موادمخدر از حج امسال بازماندند/هیچ زائری درعربستان دستگیر نشده است
خبرگزاری شبستان:معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه امسال از ابتدای اعزام حجاج کشور به سرزمین وحی تاکنون ۱۳۲ نفر به خاطر داشتن مواد مخدر از سفر بازمانده‌اند، گفت: بازماندگان از سفر در صورت ترک اعتیاد خود و تعه

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۶:۱۱

۱۳۲ نفر به خاطر همراه داشتن مواد مخدر از حج امسال بازماندند
خبرگزاری شبستان:معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بيان اينكه امسال از ابتدای اعزام حجاج كشور به سرزمین وحی تاکنون ۱۳۲ نفر به خاطر داشتن مواد مخدر از سفر بازماند‌ه‌اند.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۵:۱۰

کلیپ تعویض پرده خانه خدا در «با کاروان»
خبرگزاری شبستان: در برنامه امروز «با کاروان» مستندی هشت دقیقه ای همراه با تصاویری بدیع از تعویض پرده کعبه در روز نهم ذی الحجه پخش می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۱:۵۴

کنترل جمرات با ۵۰۰ دوربین مدار بسته/آخرین آمار زائران ایرانی فوت شده در حج
خبرگزاری شبستان:عربستان با ۵۰۰ دوربین مداربسته پل رمی جمرات که محل ازدحام نزدیک به دو میلیون زائر است را تحت کنترل دارد. همچنین وزارت عربستان اعلام کرده؛ رمی جمرات که یکی از پرآسیب‌ترین مراسم‌های حج به شمار می‌آید، تا امروز با موفقیت انجام شده است.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۰:۰۴

موسم حج، نقطه عطفی برای وحدت مسلمانان و مدیریت جهان اسلام
خبرگزاری شبستان: موسم حج همیشه و همواره بهترین زمان برای اعلام برائت از مشرکان و تثبیت قوانین وحدت اسلامی و وحدت صفوف مسلمانان زیر پرچم لا إله إلا الله محمد رسول الله بوده و خواهد بود.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۰۸:۴۸

دستور اجرایی ترامپ و نگرانی مسلمانان آمریکا برای بازگشت از سفر حج
خبرگزاری شبستان: مسلمانان آمریکا که امسال به سفر حج رفته اند نگران هستند که تحت قوانین دستور اجرایی ترامپ برای ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا نتوانند از عربستان بازگردند.

۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۳:۴۹

یک محقق تاریخ اسلام در گفت‌وگوی تفصیلی با شبستان؛
مَشعر؛ نماد یوم‌الله ظهور/ علت سعی بین صفا و مروه چیست؟
خبرگزاری شبستان: باتوجه به فرارسیدن اعمال حاجیان در صفا و مروه و اعمال منا به سراغ دکتر حیدری محقق تاریخ اسلام رفته‌ایم تا در این رابطه اطلاعات بیشتری را کسب کنیم.

۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۱:۲۴

حضور حجاج بیت الله الحرام در سرزمین "منا" برای ادای رمی جمرات
خبرگزاری شبستان: بیش از دو میلیون زائر بیت الله الحرام، پس از یک شب وقوف در مشعر الحرام و صحرای عرفات، برای انجام اعمال رمی جمرات، قربانی و تراشیدن سر، راهی سرزمین منا شدند.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۴:۰۹

امامی کاشانی در خطبه های نماز عید قربان؛
خطیبان نماز جمعه، نخبگان و نویسندگان به جنایات صهیونیست ها و هم پیمانانش در جهان اسلام، بپردازند
خبرگزاری شبستان: نخبگان باید وضعیتی که امروز در فلسطین، یمن، سوریه و دیگر کشورها بوجود آمده است و همچنین جنایاتی که در جهان اسلام توسط صهیونیست ها و هم پیمانانش صورت می گیرد بازگو و دولت ها را متوجه این موضوع کنند؛ این یک تکلیف است.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۲:۴۷

عید قربان عظمت و همبستگی مسلمانان را به نمایش می گذارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج به اهمیت عید قربان اشاره کرد و گفت: این عید بزرگ عظمت و همبستگی مسلمانان را به نمایش می گذارد.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۰:۳۷

قطعنامه برائت از مشرکین
حجاج ایرانی سیاست‌های سلطه‌گرانه آمریکا را محکوم کردند
خبرگزاری شبستان: قطعنامه پایانی مراسم برائت از مشرکین در صحرای عرفات با محکوم کردن سیاست‌های سلطه‌طلبانه آمریکا خوانده شد.

۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۱:۳۶

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به حجاج بیت الله الحرام:
دفاع از فلسطین و نجات آن، وظیفه قطعی امت اسلامی است
خبرگزاری شبستان:حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به سیاست‌های تفرقه‌افکنانه نظام سلطه در میان مسلمانان، وظیفه رؤسای کشورهای اسلامی و همه نخبگان جهان اسلام را ایجاد وحدت، آگاه‌سازی ملت‌ها و متوقف کردن فوری فجایع تلخ در کشورهای اسلامی خواندند.

۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۱:۰۷

کیفیت حضور امام زمان(عج) در آیین حج
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع): «مردم، امام خود را، نمی‌یابند. وى در موسم (مراسم حج) حضور پیدا می‌کند. وى آنان را می‌بیند، ولى آنان وى را نمی‌بینند».

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۵:۲۷