خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارتش جمهوری اسلامی ایران
فرمانده قرارگاه منطقه‌‌ای نزاجا در شمال شرق:
ارتش در جنگ تحمیلی از آرمان‌ ها و ارزش‌ های جمهوری اسلامی دفاع کرد
امیر آذریان گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در قالب سه نیروی تخصصی، واکنش سریع و متحرک هجومی در برابر تحرکات دشمنن از به‌روزترین ارتش های دنیا است.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۵:۵۱

مراسم رونمایی از کتاب «ارتش و مردم‌یاری»
کتاب «ارتش و مردم‌یاری» صبح امروز با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش رونمایی شد.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۲:۳۴

هیچ قدرتی جرأت تجاوز به ایران اسلامی را ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه در جنگ تحمیلی با رشادت های دلاورمردان ارتش یک وجب از خاک میهن به دست دشمن نیفتاد تاکید کرد: هیچ قدرتی جرأت اندیشه جنگ و تجاوز نسبت به این کشور را ندارد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۹:۱۹

ویژه برنامه «صیاد دلها» در گلستان شهدای اصفهان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: همزمان با ایام شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی ویژه برنامه «صیاد دلها» عصر امروز پنجشنبه(۲۳ فروردین) در گلستان شهدای همیشه جاوید اصفهان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۰:۲۴

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همیشه در خدمت مردم هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه ارتش و نیروهای مسلح در نظام جمهوری اسلامی ایران پای عقیده و ارزش‌ها ایستاده‌اند، گفت: نیروهای مسلح در خدمت مردم هستند و از ابتدای انقلاب تاکنون در آزمایشات بزرگی پیروز و سربلند شدند.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۰۹:۰۵

رژه نیروهای ارتش در استان البرز
خبرگزاری شبستان: رژه نیروهای ارتش امروز (۲۹ فروردین) همزمان با سراسر کشور در استان البرز با محوریت شهر کرج برگزار شد.

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۹:۵۱

آخرین وضعیت سربازان مصدوم سانحه رانندگی/ کادر پزشکی شیراز، بحران را به رزمایش علمی تبدیل کردند
خبرگزاری شبستان: با بررسی آخرین وضعیت سربازان مصدوم در می یابیم که کادرپزشکی شیراز توانستند این واقعه را به نمادی از خدمت رسانی دولت «تدبیر و امید»، مظهری از قدرت علوم پزشکی شیراز و همچنین رزمایش علمی و عملی تبدیل کنند.

۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۱۴:۴۸

استاندار خراسان جنوبی:
اقتدار و امنیت ایران مرهون فداکاری نیروهای مسلح است
خبرگزاری شبستان:استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه امنیت کشور مرهون ایثار و فداکاری نیروهای مسلح است، گفت: روحیه ولایتمداری و فدارکاری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نشات گرفته از اعتقاد قلبی و باورهای اصیل اسلامی است.

۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۱:۴۱

ارتش جمهوری اسلامی ایران از ارکان تابناک نیروهای مسلح کشور است
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان ارتش جمهوری اسلامی ایران را از ارکان تابناک نیروهای مسلح کشور خواند و گفت: ارتش الهی با بصیرت بزرگ امام راحل تشکیل و یاران بزرگ امام راحل همچون مقام معظم رهبری سکاندار این ارتش الهی هستند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۴

فرمانده ارشد ارتش در شمال شرق کشور:
زنده نگاه‌داشتن یاد شهدا آینده جوانان ما را تضمین می‌کند
خبرگزاری شبستان: فرمانده ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال شرق کشور با بیان اینکه دشمن با تمام وجود کمر به انحراف جوانان ما بسته است، تصریح کرد: باید با زنده نگاه‌داشن یاد و خاطره شهدا، از جمله شهید والامقام، سپهبد صیاد شیرازی از تضعیف روحیه ایثارگری و شهادت‌طلبی در میان جوانان جلوگیری کرد.

۱۳۹۴/۱/۱۸ - ۱۵:۴۹