خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

الأحد ٢٣ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه مشهد
نماینده ‌ولی فقیه در خراسان رضوی:
مدیران باید با برنامه ریزی جهادی کشور را از نظر اقتصادی متحول کنند
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه خوشبختانه عملکرد وزیر جهاد کشاورزی بسیار قابل قبول بوده است، گفت: مدیران اگر برنامه‌ریزی درست جهادی داشته باشند می توانند کشور را از نظر اقتصاد مقاومتی متحول کنند.

۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۴:۳۳

امام جمعه مشهد:
نبود عفاف سبب بروز فساد در جامعه می شود
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه عفاف صرفا به مسئله پوشش و حجاب خلاصه نمی‌شود، گفت: عفاف مرد و زن ندارد و اگر در جامعه حاکم نباشد این جامعه فاسد و بیمار می‌شود و فرقی ندارد که این بی‌عفتی از ناحیه زن یا مرد باشد.

۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۴:۴۶

امام جمعه مشهد:
مساجد در توسعه و آبادانی ‌سازی جاده و خیابان نقش اساسی را دارند
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه حرکت دین‌ مدارانه شهرداری مشهد در آبادانی‌ سازی این شهر و عتبه مقدسه ارزشمند است، گفت: قطعا مساجد در توسعه و آبادانی‌ سازی جاده و خیابان نقش اساسی را دارند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۹

امام جمعه مشهد:
احداث مجتمع ۲۱۲۰ واحدی در راستای توسعه آبادانی حاشیه شهر است
امام جمعه مشهد گفت: احداث مجتمع مسکونی ۲۱۲۰ واحدی در راستای توسعه آبادانی منطقه حاشیه شهر است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۷

امام جمعه مشهد؛
سازش کنندگان با آمریکا در منطقه از سلاخان آمریکایی بدتر هستند
امام جمعه مشهد گفت: مسؤولان ما نباید به لبخند اروپایی‌ها راضی بشوند و درست نیست که مجلس و دولت و مسؤلان که متولیان خون شهدا هستند دنباله‌رو عوامل اطمینان‌بخش آمریکا باشند.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۵:۵۳

دولت باید وضع معیشت مردم را بهبود ببخشد/ غرب قابل اعتماد نیست
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه چهار سال است اقتصاد مقاومتی مطرح است اما یک دهم آن عملیاتی نشده، گفت: دولت باید وضع معیشت مردم را بهبود ببخشید.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۵:۱۰

شادی ‌های جمعی ترمیم‌ کننده بسیاری از نگرانی ‌ها است
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی: شادی‌های جمعی در گرفتاری‌های سیاسی داخلی و بین‌المللی امروز، ترمیم‌کننده بسیاری از نگرانی‌هاست اما مجریان باید دقت داشته باشند این برنامه‌های شادی عارضه سوء و هنجارشکنی ایجاد نکند.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۹:۲۴

ایستادگی و پایمردی مردم مانع حرکت نظامی آمریکا علیه کشور شده است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه معنای اقتصاد مقاومتی، مدیریت هزینه است، گفت: ایستادگی و پایمردی مردم مانع حرکت نظامی آمریکا علیه کشور شده است.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۷:۱۰

رشد علم و آبادانی کشور از دستاوردهای نظام است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد گفت: اقتصاد، عمران، رشد علم و آبادانی روستاها و شهرها را از دستاورد های نظام جمهوری اسلامی است و مردم به هیچ وجه نباید بخاطر مشکلات اقتصادی، آن هم مشکلاتی که دشمن برای ایران به وجود آورده است نا امید شوند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۸

برگزاری مراسم عزاداری عامل تحول، رشد و بیدارسازی جامعه است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مشهد به اشاره به اینکه عشق و ارادت ما به اهل‌بیت نباید تنها در تبیین شعائر امام حسین(علیه السلام) خلاصه شود، گفت: برگزاری مراسمات عزاداری عامل تحول، رشد و بیدارسازی جامعه است.

۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۱:۱۸

غفلت بزرگان از دفاع مقدس به نفع دشمن است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه دفاع مقدس، انقلاب ارزش‌ها بود و باعث شد ارزش‌های غلط تغییر کند، گفت: غفلت بزرگان نسبت به دفاع مقدس به نفع دشمن است.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۵:۱۲

فردا؛
مجلس یادبود اولین امام جمعه زاهدان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مجلس یادبود اولین امام جمعه زاهدان و نماینده امام در استان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله عبادی برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۰:۳۴

ساختارشکنی تحت عنوان آزادی بیان، توطئه استکباری است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مشهد با بیان اینکه برخی از جریان های سکولار درموقعیتهای مختلف با پایمال کردن ارزش های دینی و مباحثی چون خود مختاری خراسان و فدرال سازی مشهد از زندگی روزمره دم می زنند گفت: ساختارشکنی تحت عنوان آزادی بیان توطئه استکباری است.

۱۳۹۵/۹/۲۶ - ۱۵:۰۲

امتیاز ایران، داشتن رنگ استکبارستیزی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مشهد با بیان اینکه ما در بستر سیره سیاسی ائمه اطهار(علیهم السلام) پرورش یافته ایم و نباید بگذاریم که مصائب آنها در بستر سیاسی امروز تکرار شود افزود: تمام رونق و امتیاز ایران به داشتن رنگ استکبارستیزی اش است.

۱۳۹۵/۹/۱۹ - ۱۶:۲۱

غم بارترین حادثه روزهای اخیر در زمینه اجرایی کشور تصادف دو قطار است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه در دهه آخر صفر نهادهای مردمی در کنار سایر دستگاه ها خدمات ارزنده ای را به زائران امام هشتم ارائه کردند، افزود:غم بارترین حادثه روزهای اخیر در زمینه اجرایی کشور تصادف دو قطار است.

۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۶:۳۳

بسیج محور اقتدار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مشهد با بیان اینکه هر زمزمه ای که از هر نهاد یا گروه سیاسی بر علیه بسیج بلند شود آن زمزمه، آمریکایی و انگلیسی است، افزود: بسیج محور اقتدار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

۱۳۹۵/۹/۵ - ۱۷:۰۲

افراد بدحجاب ابزار دست شیطان هستند/بدحجابی از بدترین گناهان است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد مقدس در جلسه تفسیر قرآن گفت: بدحجابی گناهی است که انسان را ابزار می کند تا شیطان دیگران را منحرف سازد.

۱۳۹۵/۱/۱۹ - ۱۲:۴۴

آیت الله واعظ طبسی در مسیر اعتلای اسلام گام هاي موثري برداشته اند
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد گفت: آیت الله واعظ طبسی در مسیر اعتلای اسلام و فرهنگ اهل بیت(ع) گام هاي موثري برداشته اند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۴

امام جمعه مشهد:
نخستین عنصر استکبار کفر است/ آمریکا در برابر ایران فلج، مفلوک و زانو زده است 
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت مشهد گفت: امروز آمریکا در برابر ایران فلج، مفلوک و زانو زده است و نمی توانند در مقابل قدرت ایران کاری انجام دهد.

۱۳۹۴/۸/۱۳ - ۱۲:۴۲

آیت‌الله علم‌الهدی:
حفاظت از وجود خارجی دین، رسالت قشر متدین جامعه است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مشهد با بیان اینکه مسئله ترویج ناهنجاری و مقابله با ارزش‌های الهی به عنوان ابزاری برای اردوکشی‌های سیاسی تأسف‌بار است، گفت: حفاظت از وجود خارجی دین رسالت قشر متدین جامعه است.

۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۱۶:۲۴