خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸

الجمعة ٢٦ جمادى الثانية ١٤٤١

Friday, February 21, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بنیاد ملی نخبگان فارس
رئیس بنیاد نخبگان استان فارس خبر داد:
رشد۱۰ تا ۶۰ درصدی جوایز تحصیلی به داشجویان مستعد
شریف گفت: امسال جوایز تحصیلی مستعدان برتر ۱۰ تا ۶۰ درصد افزایش یافته است.

۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۰:۴۴

دریادار سیاری
زمان بزن در رو ترویست ها، گذشته/ ترویست ها پاسخ قاطعی از جمهوری اسلامی می گیرند
معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به اینکه امروز دشمن تلاش می کند تا آن امنیت را از ما بگیرد، گفت: روز آنکه تروریست ها بیایند و ترور کنند و بروند، گذشته است، امروز زمانی است که جواب قاطعی از جمهوری اسلامی بگیرند و این اتفاق رخ خواهد داد.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۲:۳۰

تکریم از بزرگان، سرآمدان، مشاهیر و نخبگان در دولت «تدبیر و امید» شدت گرفته است
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد ملی نخبگان فارس گفت: تکریم از بزرگان، سرآمدان، مشاهیر و نخبگان شناسایی رمز موفقیت آنهاست که تکریم از بزرگان در دولت «تدبیر و امید» شدت گرفته است.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۷:۳۳

۲۰۰ نفر از دانشمندان ایران اسلامی در شیراز گرد هم آمدند
خبرگزاری شبستان: ۲۰۰ نفر از دانشمندان برتر ایران اسلامی به همت مرکز منطقه ای علوم جهان اسلام و بنیاد ملی نخبگان فارس در شیراز گرد هم آمدند.

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۰

برگزاری همایش هم اندیشی دانشمندان برتر کشور در شیراز
خبرگزاری شبستان: سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام از برگزاری همایش هم اندیشی دانشمندان برتر کشور با هدف ارتقای جایگاه علم، نوآوری و فناوری در مجتمع رفاهی دانشگاه شیراز خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۰

طرح «شهاب» در راستای عدالت آموزشی و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش فارس با تاکید بر اینکه یک هزار و ۲۸۶ معلم و عوامل اجرایی در طرح «شهاب» در فارس شرکت دارند، گفت: این طرح در راستای عدالت آموزشی و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان است.

۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۳:۴۴

طرح ملی «شهاب» در چهار شهرستان و ۲ ناحیه آموزش و پرورش اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد ملی نخبگان فارس از اجرای طرح ملی «شهاب» در چهار شهرستان و ۲ ناحیه آموزش و پرورش فارس خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۳:۳۱

برگزاری رویداد «پرش» برای پوشش ضعف های موجود و انتقال مهارت های لازم است
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد ملی نخبگان فارس از برگزاری رویداد کارآفرینی «پرش» در حوزه گردشگری توسط این بنیاد خبر داد و گفت: برگزاری رویداد «پرش» برای پوشش ضعف های موجود و انتقال مهارت های لازم است.

۱۳۹۴/۸/۴ - ۱۱:۴۳

برگزاری پنجمین دوره مسابقه استانی دانش آموزی «ابن سینا» در شیراز
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد ملی نخبگان فارس از برگزاری پنجمین دوره مسابقه استانی دانش آموزی «ابن سینا» در شیراز خبر داد و گفت: این مسابقات با رویکرد خلاقیت در بین دانش آموزان متوسطه دوم اجرایی می شود.

۱۳۹۴/۱/۱۷ - ۱۴:۱۷