خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

الأحد ٤ جمادى الأولى ١٤٣٩

Sunday, January 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز
سفر خادمین امام رضا (ع) به شیراز
خبرگزاری شبستان: دبیر جشن های «زیر سایه خورشید» در فارس از سفر کاروان ۱۰ نفری از خادمین بارگاه ملکوتی امام رضا (علیه السلام) به شیراز و فارس خبر داد و گفت: ۱۳۰ برنامه توسط این گروه در استان فارس در ایام دهه کرامت به اجرا می رسد.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۴:۴۲

جشن ازدواج یک زوج اهل سنت در حاشیه اعتکاف بزرگ جوانان
یک زوج اهل سنت از معتکفین اعتکاف ۱۰ نفری جوانان رهپویان وصال، امروز همزمان با سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع)، پیمان ازدواج بستند.

۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۲۳:۰۴

یک زوج اهل سنت در اعتکاف بزرگ جوانان پیمان زناشویی بستند
خبرگزاری شبستان: یک زوج اهل سنت از معتکفین اعتکاف ۱۰ هزار نفری جوانان رهپویان وصال، امروز همزمان با سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع)، پیمان ازدواج بستند.

۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۶:۳۰

نوزدهمین اعتکاف بزرگ جوانان در شیراز کلید می خورد
خبرگزاری شبستان: نوزدهمین اعتکاف بزرگ جوانان با حضور ۱۰ هزار جوان و نوجوان در شیراز برپا می شود و معتکفین طی مدت سه روز به راز و نیاز به خداوند متعال می پردازند.

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۱:۵۱

برگزاری نوزدهمین اعتکاف بزرگ جوانان در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی کانون فرهنگی «رهپویان وصال» با اشاره به برگزاری نوزدهمین اعتکاف بزرگ جوانان در شیراز همچون ۱۹ سال گذشته، گفت: امسال برگزاری اعتکاف بزرگ ۱۰ هزار نفری با نهمین سالگرد شهادت شهدای رهپویان وصال مقارن خواهد بود.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۹:۱۱

حسینیه عاشقان ثارالله (ع) میزبان کانون رهپویان وصال در ایام دهه اول محرم
خبرگزاری شبستان: مسئول هیئت عاشقان ثارالله (علیه السلام) گفت: حسینیه عاشقان از شب اول محرم به مدت ۱۰ شب میزبان کانون رهپویان وصال خواهد بود و احتمالا جلسات شنبه شب های این کانون تا پایان ماه صفر در حسینیه برگزار می شود.

۱۳۹۴/۷/۲۲ - ۱۲:۵۰

کار در خصوص رهپویان وصال با حساسیت دنبال می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس با اشاره به اینکه نماینده رهبری معظم نسبت به مجموعه رهپویان وصال از گذشته تاکنون حساس بودند، گفت: بارها در خصوص رهپویان جلسه گرفته شده است و با حساسیت کار دنبال شده است.

۱۳۹۴/۶/۲۳ - ۱۹:۰۰

جلسات هفتگی کانون رهپویان وصال دوباره احیا می شود!؟
خبرگزاری شبستان: پرونده جنجالی کانون رهپویان وصال شیراز که به تعطیلی جلسات هفتگی این کانون که اتفاقا سابقه ۱۷ ساله نیز دارد به نقطه جالب توجهی رسیده است به نحوی که نور امید برای برقراری جلسات هفتگی در دل اعضا و جوانان هیئت سوسو می کند.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۵:۰۳

حاشیه های جنجالی اطلاعیه کانون رهپویان شیراز
خبرگزاری شبستان: تعطیلی جلسات هفتگی کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز باعث شد تا خبرگزاری شبستان نسبت به پیگیری این مهم اقدام کند.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۱۵:۳۸

اعتکاف ۱۰ هزار نفری جوانان کانون رهپویان وصال شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی کانون رهپویان وصال شیراز از برگزاری اعتکاف ۱۰ هزار نفری جوانان توسط این کانون خبر داد و گفت: همانطور که پیش بینی می شد از اعتکاف امسال نیز استقبال خوبی انجام شد.

۱۳۹۴/۲/۷ - ۱۱:۰۰

حضور حداکثری مردم در مراسم استقبال از رئیس جمهور بهترین حمایت از تیم مذاکره کننده است
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز بر لزوم استقبال حداکثری مردم در سفر رئیس جمهور به فارس تاکید کرد و گفت: حضور حداکثری مردم در مراسم استقبال از رئیس جمهور بهترین حمایت از تیم مذاکره کننده است.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۲:۵۶

هفتمین سالگرد شهادت شهدای رهپویان وصال شیراز برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز از برگزاری هفتمین سالگرد شهادت شهدای رهپویان وصال شیراز خبر داد و گفت: سه برنامه ویژه در این خصوص در نظر گرفته ایم.

۱۳۹۴/۱/۱۷ - ۱۳:۰۳