خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٠ ذو القعدة ١٤٤٠

Tuesday, July 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پروتکل الحاقی
اکبر ترکی:
خروج از پروتکل الحاقی، گام بعدی ایران پس از مهلت ۶۰ روزه است
نماینده مردم چادگان، فریدن، فریدونشهر و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اعتقادی به ساخت بمب هسته ای نداریم، گفت: اگر در این مهلت ۶۰ روز از کشورهای اروپایی تعلل دیده شود، خروج از پروتکل الحاقی حرکت بعدی ایران خواهد بود.

۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۲:۱۷

جمالی با حضور در غرفه شبستان:
اولین مقابله به مثل ما با بدعهدی‌های آمریکا خروج از پروتکل الحاقی خواهد بود
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است اگر آمریکا بخواهد با بدعهدی‌ها روح برجام را دچار مشکل کرده و برای خود زمان بخرد تا ایران نتواند از برجام منتفع شود ما هم از پروتکل الحاقی خارج خواهیم شد.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۷:۴۰

روحانی در گفت و گو با رادیو ملی آمریکا اعلام کرد:
پذیرش داوطلبانه اجرای پروتکل الحاقی از سوی ایران
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور کشورمان اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران به صورت داوطلبانه پذیرفته که پروتکل الحاقی را اجرا کند.

۱۳۹۴/۷/۱۳ - ۱۷:۲۵

اظهارات جدید آمانو درباره برجام
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی طی سخنانی در نشستی به میزبانی این نهاد در وین مدعی شد بر اساس برجام ایران پروتکل الحاقی را اجرا خواهد کرد.

۱۳۹۴/۶/۲۴ - ۱۲:۵۱

در برنامه تیتر امشب عنوان شد:
زیاده طلبی آمریکایی ها پایانی ندارد/ مجلس می تواند اجازه اجرای پروتکل الحاقی را ندهد
خبرگزاری شبستان: فلاحت پیشه با اشاره به اینکه مجلس می تواند اجازه اجرای پروتکل الحاقی را ندهد مگر اینکه تحریم های ذیل ماده ۴۱ به پایان برسد، گفت: البته اینکه بگوییم همه تحریم ها در همه حوزه ها باید لغو شود به معنای تزریق روح احساسی به قانونی است که می تواند بنیان حقوقی برای تیم مذاکره کننده باشد.

۱۳۹۴/۳/۲۸ - ۰۹:۲۹

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
مجلس حتما باید درباره پروتکل الحاقی زمینه تصمیم گیری کند
خبرگزاری شبستان: بروجردی در پاسخ به این سوال که آیا اظهارنظر برخی نمایندگان مبنی بر اینکه پروتکل الحاقی باید در شورای عالی امنیت ملی به سرانجام برسد و دیگر نظر مجلس وجاهتی ندارد درست است، گفت: مجلس حتما باید درباره پروتکل الحاقی زمینه تصمیم گیری کند.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۳:۲۵

رئیس کمیسیون امنیت ملی:
اجرای پروتکل الحاقی به مصوبه مجلس نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: بروجردی بر این نکته که اجرای پروتکل الحاقی نیازمند مصوبه مجلس شورای اسلامی است تاکید کرد.

۱۳۹۴/۱/۱۶ - ۱۲:۱۸