خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ٢ ذو الحجّة ١٤٣٩

Tuesday, August 14, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله هاشمی رفسنجانی
نشست مشترک محسن هاشمی با حجت الاسلام دکتر ارزانی
حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی در نشست مشترک با محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در باره مسایل مورد نظر گفت و گو کردند .

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۶:۱۴

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در شیراز برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر حزب اعتدال و توسعه استان فارس با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی، یکی از ارکان نظام اسلامی بود، گفت: مراسم یکمین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در شیراز برگزار خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۰:۴۱

توسعه کشور و نظام دغدغه آیت الله هاشمی رفسنجانی بود
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی و امنیتی استاندار اصفهان گفت: توسعه کشور و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دغدغه آیت الله هاشمی رفسنجانی در طول دوران زندگی بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۰

آیت الله هاشمی رفسنجانی، شخصیتی فراشکوفا بود/دانشگاه آزاد اسلامی نمونه بارز اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی از پدرش به عنوان شخصیتی فراشکوفا یاد کرد و گفت: تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۰

برگزاری سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد صبوری قائمشهر
خبرگزاری شبستان: اولین سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی، عصر فردا(۲۷ دی) با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در مسجد صبوری قائمشهر برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۵

امیری در جمع خبرنگاران:
آیت الله هاشمی رفسنجانی از یاران امام (ره) و رهبری بود
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رییس جمهور در خصوص شخصيت آيت الله هاشمي گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی در تمام دوران قبل و بعد از انقلاب و در ۸ سال جنگ تحمیلی از یاران مقام معظم رهبری و امام بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۷

اولین سالگرد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
مراسم اولین سالگرد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح پنجشنبه بیست و یکم دی ماه با حضور شخصیت‌های سیاسی کشور و اقشار مختلف مردم در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۷

اسماعیلی در جمع خبرنگاران:
خدمات آیت الله هاشمی رفسنجانی به انقلاب برای همیشه ماندگار است.
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری درباره شخصيت آيت الله هاشمي رفسنجاني گفت: ابعاد اجرایی و مدیریتی مرحوم هاشمی برای مردم روشن است، ايشان آنچه انجام داد و خدماتی که در این انقلاب بر جای گذاشت برای همیشه ماندگار است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۲

برگزاری مراسم نخستین سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی
خبرگزاری شبستان: مراسم نخستین سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی امروز پنج‌شنبه ۲۱دی‌ماه در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۸

حجت الاسلام جوادی آملی در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی:
آیت الله هاشمی رفسنجانی خادمانه برای اسلام و انقلاب جانفشانی کرد
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی خادمانه برای اسلام و انقلاب جانفشانی کرد و به تعبیر امام تا نزدیک شهادت به پیش رفت، گفت: وی همه خطرها را بدون کمترین شائبه ای برای خود خرید.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۲

حجت الاسلام ابوترابی فرد در جمع خبرگاران:
آیت الله هاشمی رفسنجانی با برخورداري از عقلانيت، فقهات و دانش راه امام را به خوبي شناختند
خبرگزاری شبستان: نماینده ادوار مجلس با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با برخورداري از عقلانيت، فقهات و دانش راه امام را به خوبي شناختند، گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در اين راه با تمام قدرت حضور پيدا كرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۴۷

هاشمی در جمع خبرنگاران:
امیدواریم راه آیت الله هاشمی رفسنجانی ادامه پیدا کند
خبرگزاری شبستان: فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن تشکر از تمام کسانی که در طول یکسال آنها را برای انتشار تفکر آیت الله هاشمی همراهی کردند، گفت: امیدواریم راه آیت الله هاشمی رفسنجانی ادامه پیدا کند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۴۱

صالحی در جمع خبرنگاران:
آيت الله هاشمي شناسنامه انقلاب اسلامي بود
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه آيت الله هاشمي شناسنامه انقلاب اسلامي بود، گفت: انقلاب اسلامي ما با نام آيت الله هاشمي پيوند خورده و خواهد خورد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۶

جاسبی در جمع خبرنگاران:
آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره مصالح نظام و انقلاب را بر هر چيزي ترجيح مي داد
خبرگزاری شبستان: عضو هيات امناء دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره مصالح نظام و انقلاب را بر هر چيزي ترجيح مي داد، گفت: وی به همين دليل نزديكترين فرد به امام راحل و رهبري بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۹

آیت الله ری شهری:
آيت الله هاشمي يكي از استوانه هاي استوار نظام اسلامي بود
خبرگزاری شبستان: توليت آستان شاه عبدالعظيم الحسني(ع) با اشاره به اینکه آيت الله هاشمي يكي از استوانه هاي استوار نظام اسلامي بود، گفت: وی يكي از موثرترين و كارآمدترين افراد در كنار امام و رهبري بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۳

زنگنه در جمع خبرنگاران:
آیت الله هاشمی رفسنجانی يك پديده در امر مديريت بود
خبرگزاری شبستان: وزیر نفت با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی يك پديده در امر مديريت بود، گفت: وی هميشه بر ذهن و تفكر خود تسلط داشت، هرگز عصباني نمي شد و با تدبير عمل مي كرد و نظر ديگران را مي شنيد و براي ديگران ارزش قايل بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۷

موزه ریاست جمهوری رفسنجان
موزه ریاست جمهوری رفسنجان یک یادگار گران‌بها و محل نگهداری اشیای ارزشمند اهدایی به مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است .

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۲

رونمایی از سایت مرکز اسناد آیت الله هاشمی رفسنجانی و جایزه بین المللی وی
خبرگزاری شبستان: همزمان با برگزاری نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از جایزه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی و سایت مرکز اسناد آیت الله هاشمی رفسنجانی در این کنگره رونمایی شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۸

ظریف در پیامی اینستاگرامی یاد آیت‌الله هاشمی را گرامی داشت
خبرگزاری شبستان: محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان یاد و خاطره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را گرامی داشت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۸

حجت الاسلام خمینی در نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی:
آیت الله هاشمی رفسنجانی به فهم عامه مردم اطمینان داشت/آنچه امروز در جامعه شاهد آن هستیم پمپاژ یاس در جامعه است
خبرگزاری شبستان: یادگار امام (ره) با اشاره به صفت امیدواری به عنوان ویژگی بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی به فهم عامه مردم اطمینان داشت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۲